Автономна станція, м. Київ, вул. Садова

Олександр Петрович одним з перших в місті Києві встановив сонячну електростанцію. На жаль, його будинок знаходиться в садовому кооперативі, і у нього немає можливості підключити "зелений тариф". Але, тим не менш, це не зупиняє підприємливого дідуся, який в свої 80+ постійно вдосконалює автономну станцію. Нам було доручено додати 4 панелі по 260 Вт, що ми і зробили, плюс переробили паралельне з'єднання стрінгів за допомогою MC-4Y конекторів. На цю весну у нас вже замовлення від дідуся на ще 3 фотомодуля :)

Рекомендовані товари

Гибридна сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху

Гибридна сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху

Гібридна сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення елект..

140625 грн.

Гибридна сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху

Гибридна сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху

Гібридна сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроен..

118947 грн.