Меню

Автономна сонячна станція 3 кВт Sermatec+Sola

  • Наявність: Під замовлення
  • Код товару: HYDR001-SermatecSola
Відгуки: (0)

Автономна сонячна станція 3 кВт - сонячна станція, що виробляє електроенергію для живлення електроприладів в приватному будинку, котеджі, дачі з резервним джерелом живлення у вигляді акумуляторних батарей.

Днем і в сонячну погоду (коли є сонце), сонячна станція буде живити будинок і заряджати акумуляторні батареї. Вночі або в похмуру погоду харчування буде від акумулятора або ж із загальної мережі, якщо в АКБ недостатньо заряду.

При відключенні світла удень за сонячної погоди станція буде генерувати і живити будинок безпосередньо від сонця. Коли ж сонця немає і сонячна станція не виробляє електроенергію, споживання електроенергії буде здійснюватися від акумуляторів. Таким чином найважливіші прилади в будинку будуть продовжувати працювати протягом декількох годин (в залежності від швидкості розряду АКБ). Всі ми розуміємо як працює батарея мобільного телефону. Якщо робити пару дзвінків і кілька разів ненадовго зайти в інтернет - телефон може "прожити" і 3-4 дня. А якщо багато розмовляти, користуватися інтернетом, соц.мережами, мессенджерами, телефон сідає швидко. З акумулятором сонячної станції логіка розряду схожа.

Сучасні комплектації автономних сонячних станцій включають в себе гібридний інвертор, оскільки це дає можливість працювати станції паралельно з мережею. При цьому пріоритетним джерелом електроживлення будинку буде звичайно безкоштовна електроенергія від сонця, і тільки при її дефіциті, наступним джерелом - загальна мережа.

Автономна (гібридна) станція Sermatec + Sola - це комплексне бюджетне рішення, яке включає в себе повноцінну комплектацію станцій на базі такого обладнання:

o гібридний інвертор Sermatec 3.6 кВт, Китай, 5 років гарантії

Shanghai Sermatec Energy Technology Co., Ltd. є професійним виробником обладнання для сонячних електростанцій. Серед продуктів Sermatec - однофазні та трифазні гібридні інвертори, що мають високу ефективність в житлових і невеликих комерційних середовищах ESS.

o монокристалічні панелі Sola потужністю 370 В, Польща, 15 років гарантії

Бренд SOLA заснований польською компанією Afore Polska, яка здійснює контроль за виробництвом,дистриб'юцією та надає 15-річну грантію європейського зразка.
Сонячні модулі бренду SOLA класу "А", виробляються у Китаї компанією Jiangsu Green Power New Energy Co., Ltd, яка заснована у Китаї в 2008 році, є високотехнологічних підприємтсвом, що спеціалізується на виробництві сонячних модулів.

o GEL (гелеві) акумуляторні батареї (АКБ) Kijo, Китай, 2 роки гарантії

Пластини в акумуляторах Kijo виготовляються тільки з первинного свинцю, що істотно зменшує ймовірність попадання домішок і внутрішніх мікродефектів. А це в свою чергу, запобігає додатковій деградації характеристик і позитивно позначається на тривалості життя акумулятора.

Теги: Автономна сонячна станція 3 кВт Sermatec+Sola, HYDR001-3, Гібридні станції

Характеристики
Технічні характеристики
Кількість фаз 1
Номінальна потужність, кВт 3
Продуктивність за рік, МВт 3,3
Тип АКБ гелеві
Загальні характеристики
Комплектація Standard
Спосіб установки на gпохилому даху
Отримати консультацію
145 257 грн.
Доступні варіанти
Додаткові послуги
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.