Геліосистема Vaillant auroSTEP для логістичної компании, Київ

У цьому проекті ми вирішували завдання по економії витрат на приготування гарячої води для санітарних виробничих потреб підприємства. Замовником виступила міжнародна логістична компанія, яка поставила перед собою мету скоротити витрати на гарячу воду, що використовується співробітниками (душові, кухня), за рахунок сонячної енергії. З цим завданням відмінно справляються геліосистеми, покриваючи до 80% річної потреби в гарячій воді.


В результаті, фахівці нашої компанії встановили для клієнта незакіпающую самослівную сонячну систему Vaillant auroStep plus 2.250. Основною перевагою геліоустановки auroSTEP plus є повне виключення можливості закипання системи, завдяки унікальній запатентованій конструкції Vaillant.


На даху адміністративної будівлі були встановлені 2 плоских сонячних колектора, які зайняли всього 7,5 кв.м. даху, і разом з цим забезпечують приготування гарячої води в місткості водонагрівачі об'ємом 250 л. При нестачі сонячного світла, воду в баку зможе нагрівати вбудований модуль електричного підігріву.

Встановлене обладнання:

• самозливна станція для сонячної системи VHS 8 D

• 2 вертикальних сонячних колектори auroTHERM classic VFK 135/2 

• бівалентний водонагрівач VIH S2 250/4 B об'ємом 250 л

• теплоносій для сонячної системи 10 л

• додатковий модуль електричного підігріву 

• комплект кріплень для монтажу колекторів на пласкому даху

• комплект гідравлічних підключень


Рекомендовані товари

Незакипаюча геліосистема Vaillant auroSTEP/4 plus 2.250 HT

Незакипаюча геліосистема Vaillant auroSTEP/4 plus 2.250 HT

Vaillant auroSTEP plus – незакіпаюча сонячна система на базі сонячних колекторів Vaillant auroTHERM classic VFK 135/2 D(VD). Основною перевагою геліоустановки auroSTEP plus є повне виключення можливості закипання системи, завдяки унікальній запатенто..

134700 грн.

Установка незакіпаючої геліосистеми на 2 коллектори

Установка незакіпаючої геліосистеми на 2 коллектори

Сонячний колектор - це головний елемент геліосистеми, який використовується для видобутку альтернативної теплової енергії. Коректний монтаж сонячного колектора дуже важливий - це дозволить домогтися максимальної кількості отримання теплової енергії, ..

15000 грн.