Меню
Шановні відвідувачі! Менеджери компаніїї Природна Енергія мають честь захищати нашу Україну. Ми скоро повернемось! Все буде Україна!
Тимчасово заявки на обладнання та монтаж приймаються нашим партнером компанією «Атмосфера». Для отримання знижки назвіть код NENERGY

Геліосистеми для нагріву басейну

Незакипаюча геліосистема Vaillant auroFLOW plus VPM 15D.6
0
Код товару: 000010013153.6
Ціну уточнюйте
Vaillant auroFLOW plus – незакіпаюча геліосистема з технологією DrainBack, призначена для гарячого водопостачання, підтримки системи опалення та нагріву води в басейні. Система включає в себе всі необхідні компоненти, узгоджені виробником, і є готови..

Геліосистема для нагріву води

Геліосистема для нагріву води зобов'язана своєю появою американцеві Кларенсу Кемпу, який в далекому 1891 році випустив першу комерційну версію під назвою Climax Solar Water Heater. Майже через 15 років, в 1904 році, якийсь Чарльз Хаскель, придбав патент на права К. Кемпа і постарався збільшити потужність сонячного водонагрівача шляхом збільшення майже в 1,5 рази загальної площі скління, і одночасно зменшив обсяг водяного бака. Можна сказати, що його праця не були марними - це сприяло швидкому нагріву води в ранкові години, а також у похмуру погоду. Геліосистеми спочатку були розраховані тільки для нагрівання невеликої кількості води для приватних потреб: душ, прання, миття посуду. Згодом і з поліпшенням технічних характеристик дані системи стали застосовуватися у виробництві, для нагріву басейнів, а також для підтримання систем опалення в міжсезоння.

Геліосистеми для нагріву води досить нове обладнання для нашої країни та й Київ, хоч і столиця не відрізняється великою кількістю водних нагрівачів. Чого не скажеш про Азію, Америку і Європу, навіть такі скандинавські країни як Данія і Норвегія мають куди більш розвинений ринок геліоустановок, хоча наші кліматичні умови в рази краще. Наприклад, в Німеччині на сьогоднішній день вже встановлено понад 20 млн. М^2 геліосистем. У Данії місто Сількеборг на 80% забезпечується теплом і гарячою водою виробленим геліоустановкою на плоских колекторах, загальна площа, якої становить майже 157 тис. М^2. Незаперечним лідером, з виробництва та встановлення солярних теплових систем в світі, є Китай. Сучасні геліосистеми поділяються на два основних типи: на плоских колекторах і вакуумних колекторах. Для країн з помірним кліматом практичніше застосовувати плоскі системи, там же де можливі серйозні заморозки для цілорічного використання краще встановлювати вакуумні системи.

Україна намагається надолужити згаяний час, впроваджуються державні програми компенсацій при покупці енергоефективного обладнання, такі як «Ощадний дім», спільна програма з ЄБРР IQ Energy. Всі ці заходи спрямовані на стимуляцію альтернативної енергетики, а також для того, щоб більшість українських сімей могли купити сонячну геліосистему для нагріву води в свій будинок і при цьому економили на електроенергії, газі або твердому паливі, так як сонячна енергія абсолютно безкоштовна і невичерпна найближчі 5 млрд. років. До того ж використовуючи, програми компенсацій від держави, ціна для подібного обладнання може зменшитися на 20-25%, адже за деякими передбачено повернення до 3 тис. Євро. ТМ Природне Енергія, пропонує Вам на вибір купити обладнання для геліосистем українських, європейських та китайських виробників, з повною комплектацією всіх елементів: сонячний колектор, насосна станція, контролер управління, бак накопичувач, трубопровід, а також монтаж і сервісне обслуговування.