Геотермальний тепловий насос Vaillant flexoCOMPACT exclusive VWF 88/4

Геотермальний тепловий насос Vaillant flexoCOMPACT exclusive VWF 88/4

340400 грн.
Виробник: Vaillant
Код товару: 10016691
Є в наявності

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо вам та уточнимо деталі!

Vaillant flexoCOMPACT exclusive VWF 88/4 - геотермальний тепловий насос зі вбудованим бойлером ГВП для підключення до трифазної мережі (380 В). Теплова потужність В0/W35, де В0 - це температура ґрунту, а W35 - температура подачі в систему опалення, - 8,9 кВт, холодильна потужність - 8.6 кВт. Підійде для приміщень площею до 170 м², точний розрахунок площі залежить від теплових втрат будівлі, які можна точно розрахувати при проектуванні системи опалення.

Джерело тепла і принцип роботи

Тепловий насос flexoCOMPACT exclusive може використовувати як джерело тепла ґрунт або воду. Для отримання тепла з ґрунту використовуються горизонтальні колектори або вертикальні зонди (глибина може досягати 200 м). Для отримання тепла з води застосовують систему перекачування води з свердловин або ж заглибні колектори для водойомів.

Переваги використання

• Витрати на опалення і гарячу воду нижче в 3-4 рази

• Високий коефіцієнт перетворення СОР (до 5,1) - з 1 кВт електрики тепловий насос видає до 5,1 кВт теплової енергії

• Стабільна робота при низьких температурах

• Автоматизоване регулювання потужності в діапазоні від 25 до 100% за рахунок інверторної технології компресора

• Нагрівання води до 65 ° С, без допоміжного догріву

• Функція triVAI - автоматичний вибір найбільш економічно вигідного джерела енергії при роботі з додатковими догрівачами (газові/електричні/пелетні котли)

• Віддалене управління тепловим насосом зі смартфона або планшета

• 10 років гарантії на компресор

• Повний цикл збірки в Німеччині

 

Ключові особливості

Всі основні компоненти, що відповідають за опалення і гаряче водопостачання, зібрані в одному блоці, що дозволяє економити площу для котельні. Дана модель теплового насосу може працювати в системах опалення з газовими котлами, сонячними колекторами, фотоелектричними елементами. За допомогою теплового насосу flexoCOMPACT exclusive можна вирішувати 3 завдання: опалення, приготування гарячої води, кондиціонування (в активному режимі - за участю компресора, в пасивному режимі - без роботи компресора).

Оснащення flexoCOMPACT exclusive:

спіральний компресор

проміжний випарник

теплообмінник

2 дросельних клапана

2 фільтри

випарник

4-х ходовий клапан

електричний нагрівач

бойлер

Установка

Для розміщення теплового насоса немає особливих вимог до приміщення, тому обладнання можна розміщувати в технічній кімнаті, коморі і навіть кухні. Компактні розміри і низький рівень шуму дозволяють встановлювати тепловий насос в житлових приміщеннях. Необхідна площа установки 1 м². При використанні геотермального насоса необхідно забезпечити стабільне джерело тепла - це може бути вода або ґрунт. При організації горизонтальних ґрунтових колекторів потрібні великі площі. Наприклад, щоб зібрати 4 кВт тепла за допомогою горизонтального колектору, буде потрібно площа від 120 до 150 м². Тому, найчастіше для геотермального насоса використовують вертикальні зонди. Так, для отримання потужності 4 кВт потрібно всього один зонд глибиною близько 100 м. Якщо ж в якості джерела енергії буде використовуватися вода, то для отримання 4 кВт тепла необхідно організувати свердловину з дебетом води не менше 1,5 м ³ на годину.

Опалення

Найбільш ефективно тепловий насос працює з системою теплопостачання з низькою температурою подачі (теплі підлоги, теплі стіни, теплі стелі). При правильно підібраній потужності, тепловий насос забезпечує всі потреби приміщення в теплі впродовж опалювального сезону. Також система опалення може бути спроектована таким чином, щоб в період низьких температур, тепловий насос працював спільно з додатковим теплогенератором: наприклад, з газовим котлом або вбудованим електронагрівачем. При досягненні дуже низьких температур зовнішнього повітря газовий/електричний/пелетний котел буде частково закривати теплове навантаження. В середньому, за опалювальний сезон теплової геотермальний насос покриває від 90% до 100% потреб в теплі, в залежності від температури подачі в системі теплопостачання і температури зовнішнього повітря в опалювальний період.

Приготування гарячої води

Тепловий насос також забезпечує і приготування гарячої води. Для гарантованого запасу гарячої води в системі ГВП повинен бути ємнісний водонагрівач об'ємом рівним добовій потреби в гарячій воді (в середньому 70 л на добу на 1 людину) і при підборі потужності теплового насоса необхідно враховувати додаткову потужність для приготування гарячої води з розрахунку 0,25 кВт на 1 людину. Тепловий насос flexoCOMPACT exclusive оснащений вбудованим бойлером об'ємом 185 л. При необхідності, систему опалення можна комплектувати додатковим ємнісним водонагрівачем.

Кондиціювання

Завдяки функції активного охолодження тепловий насос може забезпечити будівлю в кондиціонуванні. Для цього система холодопостачання повинна бути забезпечена приладами розподілу холоду. Це можуть бути фанкойли (настінні, стельові) або поверхневі системи (теплі/холодні стіни, теплі/холодні стелі). Також, в систему повинна бути включена буферна ємність для акумуляції холоду і окрема насосна група розподіляє холодне повітря по приміщеннях. Геотермальний насос flexoCOMPACT exclusive також може здійснювати кондиціонування в пасивному режимі. Це означає, що компресор не включається, а холод безпосередньо відбирається від джерела: води або ґрунту. Такий режим роботи можливий за участю додаткового обладнання. Режим пасивного охолодження економічніший, так як для його роботи витрачається тільки енергія циркуляційного насоса і відбувається додаткова регенерація ґрунту.

Про виробника

Компанія Vaillant - світовий лідер в сегменті опалювального обладнання, заснована 145 років тому в м Ремшайд, Німеччина. На сьогоднішній день до складу Vaillant Group входять виробничі і дослідницькі центри в Німеччині, Франції, Великобританії, Іспанії, Італії, Словаччині, Туреччині та Китаї. Продукція вироблена на території КНР призначена тільки для ринку Китаю. Vaillant має дочірні компанії більш ніж в 20 країнах світу і експортує свою продукцію більш ніж в 60 країн світу. Тільки за останні 20 років продукція компанії отримала більше 60 міжнародних нагород.

Адресна доставка

По Києву:

  • при замовленні товару на суму до 3000 грн. - 300 грн .;
  • при замовленні товару на суму більше 3000 грн., доставка виконується безкоштовно.

По Київській області (до 20 км від міста Київ):

  • при замовленні товару на суму до 3000 грн. - 600 грн .;
  • при замовленні товару на суму більше 3000 грн. - 300 грн.

Від 20 км від Києва: вартість доставки за домовленістю

Умови адресної доставки

Графік доставок: ПН. - Пт .: 09:00 - 19:00. Доставка вантажів здійснюється водієм до під'їзду чи будинку. У вартість доставки не входить послуги занесення і підйому товару. Вартість послуг підйому і занесення товару: 30-200 грн./поверх за 1 одиницю товару, залежить від розмірів, ваги товару і складності підйому.

Доставка поштовими операторами

Доставка товарів по Україні здійснюється компаніями «Нова Пошта», «Інтайм», «Нічний експрес» до відділення у Вашому місті за тарифами перевізника. Відправка товару здійснюється з ПН. - Пт .: 09:00 - 20:00. Звертаємо Вашу увагу, що деякі товари, такі як: радіатори опалення, підлогові газові котли, бойлери, каміни, приточно-витяжні установки, буферні ємності, сонячні батареї, сонячні колектори поставляються із заводу в м'яких упаковках і вимагають додаткової упаковки (дерев'яної обрешітки). Дана послуга оплачується окремо. Вартість уточнюйте у продавців при оформленні замовлення. У разі виникнення питань, по доставці замовлень, прохання звертатися за телефоном 044 232 38 85.

Форми оплати

Оплата готівкою можлива при адресній доставці або в офісі компанії за адресою: м Київ, вул. Єреванська 30, оф. 9. На підтвердження оплати видається товарний чек з підписом і печаткою продавця.

Безготівкова оплата для суб'єктів господарської діяльності, які не є платниками ПДВ.

Безготівкова оплата для суб'єктів господарської діяльності, платників ПДВ.

Оплата платіжними картами Visa і MasterCard здійснюється через мобільний додаток Вашого банку на реквізити продавця, які продавець-консультант повідомить Вам при оформленні замовлення.

Технічні характеристики

VWF 88/4

Теплова потужність B0/W35

8,9

Холодильна потужність A35/W18

8,6

Холодильна потужність B35/W7

7,6

COP*

5,1

Електроживлення

3~/N/PE 400 В 50 Гц

Рівень шуму, дБ

42,7

Габарити (ВхШхГ), мм

1868 x 595 x 720

Вага, кг

227

Пусковий струм з з обмежувачем пускового струму, А

 ≤ 19 A

Мінімільне споживання електричної потужності, кВт

 2,00 кВт

Максимальне споживання електричної потужності, кВт

12,8 кВт

Максимальне споживання електричної потужності додаткового нагрівача, кВт

9 кВт

Підключення лінії подачі/зворотньої лінії системи опалення

G 1 1/2 ″

Підключення лінії подачі/зворотньої лінії джерела тепла

G 1 1/2 ″

Підключення розширювального баку системи опалення

G 3/4 ″

Мінімальний робочий тиск опалювального контуру

≥ 0,07 МПа
( ≥ 0,70 бар)

Максимальний робочий тиск опалювального контуру

≤ 0,3 МПа
( ≤ 3,0 бар)

Вбудований накопичувач гарячої води (бойлер), об'єм л

185

Час прогрівання накопичувача гарячої
води до 50 °C номінальної температури
накопичувача, хв.

68

Максимальна вихідна температура гарячої води з
тепловим насосом, °C

63