Геотермальний тепловий насос Vaillant flexoTHERM exclusive VWF 57/4

Геотермальний тепловий насос Vaillant flexoTHERM exclusive VWF 57/4

246700 грн.
Виробник: Vaillant
Код товару: 10016685
Є в наявності

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо вам та уточнимо деталі!

Vaillant flexoTHERM exclusive VWF 57/4 - геотермальний тепловий насос, випускається в двох варіантах: для однофазної (220 В) і трифазної (380 В) мереж. Теплова потужність В0 / W35 - 5,3 кВт, де В - це температура грунту, а W - температура подачі в систему опалення, холодильна потужність - 6,6 кВт. Підійде для приміщень площею до 100 м², точний розрахунок площі залежить від теплових втрат будівлі, які можна точно розрахувати при проектуванні системи опалення.

Джерело тепла і принцип роботи

Тепловий насос flexoTHERM exclusive може використовувати в якості джерела тепла ґрунт або воду. Для отримання тепла з ґрунту використовуються горизонтальні колектори або вертикальні зонди (глибина може досягати 200 м). Для отримання тепла з води застосовують систему перекачування води зі свердловин або ж заглибні колектори для водойомів.

Переваги використання

• Витрати на опалення і гарячу воду нижче в 3-4 рази

• Високий коефіцієнт перетворення СОР (до 5,1) - з 1 кВт електрики тепловий насос видає до 5,1 кВт теплової енергії

• Стабільна робота при низьких температурах

• Автоматизоване регулювання потужності в діапазоні від 25 до 100% за рахунок інверторної технології компресора

• Нагрів води до 65° С, без допоміжного догріву

• Функція triVAI - автоматичний вибір найбільш вигідного джерела енергії, при роботі з додатковими догрівачами (газові / електричні / пелетні котли)

• Віддалене управління тепловим насосом зі смартфона або планшета

• 10 років гарантії на компресор

• Повний цикл збірки в Німеччині

 

Ключові особливості

Всі основні компоненти, що відповідають за опалення і гаряче водопостачання, зібрані в одному блоці, що дозволяє створювати гнучкі системи теплопостачання з використанням раніше встановленого обладнання. Дана модель теплового насосу може працювати в системах опалення з газовими котлами, сонячними колекторами, фотоелектричними елементами. За допомогою теплового насосу flexoTHERM можна вирішувати 3 задачі: опалення, приготування гарячої води (необхідна окрема ємність - бойлер з вбудованим теплообмінником), кондиціювання (в активному режимі - за участю компресора, в пасивному режимі - без роботи компресора).

Оснащення теплового насоса flexoTHERM exclusive

спіральний компресор

проміжний випарник

теплообмінник

2 дросельних клапана

2 фільтри

випарник

4-х ходовий клапан

вбудований електронагрівач 9кВт

Установка

Для розміщення теплового насоса немає особливих вимог до приміщення, тому обладнання можна розміщувати в технічній кімнаті, коморі і навіть кухні. Компактні розміри і низький рівень шуму дозволяють встановлювати тепловий насос в житлових приміщеннях. Необхідна площа установки 1 м². При використанні геотермального насоса необхідно забезпечити стабільне джерело тепла - це може бути вода або ґрунт. При організації горизонтальних ґрунтових колекторів потрібні великі площі. Наприклад, щоб зібрати 4 кВт тепла за допомогою горизонтального колектору, потрібна площа від 120 до 150 м². Тому, найчастіше для геотермального насоса використовують вертикальні зонди. Так, для отримання потужності 4 кВт потрібен всього один зонд глибиною близько 100 м. Якщо ж в якості джерела енергії буде використовуватися вода, то для отримання 4 кВт тепла необхідно організувати свердловину з дебетом води не менше 1,5 м ³ на годину.

Опалення

Найбільш ефективно тепловий насос працює з системою теплопостачання з низькою температурою подачі (теплі підлоги, теплі стіни, теплі стелі). При правильно підібраній потужності, тепловий насос забезпечує всі потреби приміщення в теплі впродовж опалювального сезону. Також система опалення може бути спроектована таким чином, щоб в період низьких температур, тепловий насос працював спільно з додатковим теплогенератором: наприклад, з газовим котлом або вбудованим електронагрівачем. При досягненні дуже низьких температур зовнішнього повітря газовий / електричний / пелетние котел буде частково закривати теплове навантаження. В середньому, за опалювальний сезон теплової геотермальний насос покриває від 90% до 100% потреб в теплі, в залежності від температури подачі в системі теплопостачання і температури зовнішнього повітря в опалювальний період.

Приготування гарячої води

Тепловий насос також забезпечує і приготування гарячої води. Для гарантованого запасу гарячої води в системі ГВП повинен бути ємнісний водонагрівач об'ємом рівним добовій потребі в гарячій воді (в середньому 70 л на добу на 1 людину)  та при підборі потужності теплового насоса необхідно враховувати додаткову потужність для приготування гарячої води з розрахунку 0,25 кВт на 1 людину.

Кондиціювання

Завдяки функції активного охолодження тепловий насос може забезпечити будівлю в кондиціонуванні. Для цього система холодопостачання повинна бути забезпечена приладами розподілу холоду. Це можуть бути фанкойли (настінні, стельові) або поверхневі системи (теплі/холодні стіни, теплі/холодні стелі). Також, в систему повинна бути включена буферна ємність для акумуляції холоду і окрема насосна група розподіляє холодне повітря по приміщеннях. Геотермальний насос flexoTHERM також може здійснювати кондиціонування в пасивному режимі. Це означає, що компресор не включається, а холод безпосередньо відбирається від джерела: води або ґрунту. Такий режим роботи можливий за участю додаткового обладнання. Режим пасивного охолодження економічніший, так як для його роботи витрачається тільки енергія циркуляційного насоса і відбувається додаткова регенерація ґрунту.

Про виробника

Компанія Vaillant - світовий лідер в сегменті опалювального обладнання, заснована 145 років тому в м Ремшайд, Німеччина. На сьогоднішній день до складу Vaillant Group входять виробничі і дослідницькі центри в Німеччині, Франції, Великобританії, Іспанії, Італії, Словаччині, Туреччині та Китаї. Продукція вироблена на території КНР призначена тільки для ринку Китаю. Vaillant має дочірні компанії більш ніж в 20 країнах світу і експортує свою продукцію більш ніж в 60 країн світу. Тільки за останні 20 років продукція компанії отримала більше 60 міжнародних нагород.

Адресна доставка

По Києву:

  • при замовленні товару на суму до 3000 грн. - 300 грн .;
  • при замовленні товару на суму більше 3000 грн., доставка виконується безкоштовно.

По Київській області (до 20 км від міста Київ):

  • при замовленні товару на суму до 3000 грн. - 600 грн .;
  • при замовленні товару на суму більше 3000 грн. - 300 грн.

Від 20 км від Києва: вартість доставки за домовленістю

Умови адресної доставки

Графік доставок: ПН. - Пт .: 09:00 - 19:00. Доставка вантажів здійснюється водієм до під'їзду чи будинку. У вартість доставки не входить послуги занесення і підйому товару. Вартість послуг підйому і занесення товару: 30-200 грн./поверх за 1 одиницю товару, залежить від розмірів, ваги товару і складності підйому.

Доставка поштовими операторами

Доставка товарів по Україні здійснюється компаніями «Нова Пошта», «Інтайм», «Нічний експрес» до відділення у Вашому місті за тарифами перевізника. Відправка товару здійснюється з ПН. - Пт .: 09:00 - 20:00. Звертаємо Вашу увагу, що деякі товари, такі як: радіатори опалення, підлогові газові котли, бойлери, каміни, приточно-витяжні установки, буферні ємності, сонячні батареї, сонячні колектори поставляються із заводу в м'яких упаковках і вимагають додаткової упаковки (дерев'яної обрешітки). Дана послуга оплачується окремо. Вартість уточнюйте у продавців при оформленні замовлення. У разі виникнення питань, по доставці замовлень, прохання звертатися за телефоном 044 232 38 85.

Форми оплати

Оплата готівкою можлива при адресній доставці або в офісі компанії за адресою: м Київ, вул. Єреванська 30, оф. 9. На підтвердження оплати видається товарний чек з підписом і печаткою продавця.

Безготівкова оплата для суб'єктів господарської діяльності, які не є платниками ПДВ.

Безготівкова оплата для суб'єктів господарської діяльності, платників ПДВ.

Оплата платіжними картами Visa і MasterCard здійснюється через мобільний додаток Вашого банку на реквізити продавця, які продавець-консультант повідомить Вам при оформленні замовлення.

Технічні характеристики

VWF 57/4

Теплова потужність B0/W35

5,3

Холодильна потужність A35/W18

6,6

Холодильна потужність B35/W7

5,1

COP*

4,7

Напруга, В

400

Рівень шуму, дБ

40

Габарити (ВхШхГ), мм

1183 x 595 x 600

Вага, кг

145

Пусковий струм з з обмежувачем пускового струму, А

≤ 15 A

Мінімільне споживання електричної потужності, кВт

1,40 кВт

Максимальне споживання електричної потужності, кВт

2,5 кВт

Максимальне споживання електричної потужності додаткового нагрівача, кВт

9 кВт

Підключення лінії подачі/зворотньої лінії системи опалення

G 1 1/2 ″

Підключення лінії подачі/зворотньої лінії джерела тепла

G 1 1/2 ″

Підключення розширювального баку системи опалення

G 3/4 ″

Мінімальний робочий тиск опалювального контуру

≥ 0,07 МПа
( ≥ 0,70 бар)

Максимальний робочий тиск опалювального контуру

≤ 0,3 МПа
( ≤ 3,0 бар)

 


Рекомендуємо переглянути