Гибридна сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху

Гибридна сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху

118947 грн.
Код товару: HYDR002-3
Є в наявності
Потужність:
3 кВт

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо вам та уточнимо деталі!

Гібридна сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроенергією домогосподарств в режимі реального часу, а також для резервного зберігання енергії.

 

Принцип роботи

Сонячне світло, потрапляючи на поверхню сонячних панелей викликає фізичну реакцію (переміщення електронів з одного шару кремнію в інший). При цьому, сонячні панелі виробляють постійний струм, який в свою чергу надходить в інвертор. Усередині інвертора відбувається трансформація змінного струму в постійний, після чого струм передається побутовим приладам або направляється в загальну мережу. Також за рахунок виробленого електрики заряджаються акумуляторні батареї, які будуть задіяні у вечірній час або при відключенні електрики. Не завжди станція може виробляти достатню кількість електрики (зважаючи на погодні умови), в такому випадку гібридний інвертор може змішувати енергію від сонячних панелей з електрикою від загальної мережі. Гібридна сонячна станція, як правило, складається з таких компонентів: гібридний інвертор, сонячні панелі і кріплення для даху, контролер заряду, акумуляторні батареї (АКБ), два блоки захисту по стороні змінного і постійного струму, плавкі запобіжники, кабелі та з'єднувальні конектори.

 

Серія гібридних станцій Plus - це комплексне рішення, яке включає в себе повноцінну покращену комплектацію станції на базі наступного обладнання:

• гібридний інвертор виробництва Китай з вбудованим контролером заряду;

• монокристалічні панелі;

• акумуляторні батареї Lead-Carbon (АКБ) із збільшеною кількістю циклів заряду розряду, що використовуються для резервного живлення при рідкісних і короткострокових відключеннях (4-5 разів на місяць по 3-4 години);

• кріплення для похилої покрівлі з анодованого алюмінію.

Для гібридної серії Plus 3 кВт в автономному режимі рекомендується використання малопотужних приладів: телевізор, холодильник, відеоспостереження, ноутбук, зарядні пристрої для мобільних телефонів, радіо, циркуляційний насос, газовий котел. Максимальне навантаження одночасно включених приладів не повинно перевищувати 900 Вт. Максимально допустиме навантаження можна збільшити за рахунок зміни ємності і виду АКБ.

 

Особливості

Гібридна сонячна станція комплектується акумуляторними батареями, що робить можливим повноцінну роботу станції як при наявності електрики в загальній мережі, так і при її відсутності. Після заходу сонця станція продовжує працювати за рахунок підключених акумуляторних пристроїв, час роботи станції обмежений лише ємністю АКБ.

Для того, щоб підключити гібридну станцію до «зеленого тарифу», згідно з чинним законодавством, потужність сонячної станції повинна бути рівною або менше підведеної потужності на об'єкті. Наприклад, планується установка станції на 3 кВт, а за договором з Обленерго дозволена потужність всього 2 кВт, в такому випадку необхідно написати заяву на збільшення потужності, інакше станція не буде прийнята в експлуатацію. Також для введення станції під «зелений тариф» в експлуатацію буде потрібно установка лічильника з двонаправленим урахуванням, орієнтовна вартість 10-12 тисяч гривень - для трифазного пристрої, 6-7 тисяч - для однофазного. У разі використання станції для власних потреб, без підключення до «зеленого тарифу», збільшення потужності не потрібно. На сьогоднішній день поки немає рішень, які могли б на 100% забезпечити будинок електрикою тільки за рахунок сонячної станції, тому, якщо на об'єкті немає електрики від центральної енергомережі, гібридну станцію необхідно буде доукомплектувати дизельним генератором.

 

Ємність акумуляторних батарей

Для того, щоб правильно розрахувати ємність акумуляторів, необхідно відповісти на такі питання:

• які електроприлади повинні продовжувати працювати, якщо пропала електрика в мережі;

• скільки часу станція повинна працювати, використовуючи лише енергію з АКБ (на це питання можна відповісти, провівши спостереження, як часто і на який період пропадає електричний струм на об'єкті);

• яка потужність у кожного з приладів, які будуть працювати в автономному режимі - така інформація наводиться в технічному паспорті пристрою (наприклад, сучасний телевізор споживає від 102 до 250 Вт на годину в залежності від діагоналі, електричний чайник 2000-2200 Вт в годину, одна світлодіодна лампочка 5 Вт);

• максимальне навантаження - кількість і потужність приладів, які можуть бути включені одночасно в автономному режимі роботи.

Бажано отримані дані занести в таблицю. приклад:

Прилад

Споживання, Вт/год

Час роботи в автономному режимі, год.

Загальне споживання, Вт

Освітлення

100

3

300

Телевізор

250

2

500

Холодильник

80

3

320

Ноутбук

70

1

70

Загалом

1190

З таблиці видно, що загальне споживання в автономному режимі складе 1190 Вт, а максимальне навантаження одночасно включених приладів - 620 Вт (світло + холодильник). Відповідно, сонячну станцію необхідно комплектувати АКБ ємністю не менше 1,2 кВт.

Наявність відповідей на ці питання дозволяє найбільш ефективно підібрати потрібне обладнання для сонячної станції і зробити її вартість оптимальною.

 

Продуктивність

Вироблення гібридної станції 3 кВт Plus в середньому за рік становить 3,5 МВт. Фактори, що впливають на продуктивність:

• місце розташування - на Півдні сонячні станції однакової потужності виробляють більше, ніж на Заході країни в середньому на 12-15%;

• орієнтація сонячного поля - південний напрямок вважається ідеальним, але як правило використовуються всі напрямки, крім північного;

• кут нахилу панелей відносно горизонту - оптимальним кутом нахилу вважається 35 °;

• затінення - істотно впливає на продуктивність, тому слід розміщувати сонячні панелі на відкритих майданчиках.

 

Монтаж

Час монтажу може становити від 2 до 5 днів, терміни виконання робіт залежать від погодних умов, складності конструкцій і технічного завдання.

 

"Зелений тариф"

Пакет документів для підключення «Зеленого тарифу»:

• заява-повідомлення про установку сонячної станції і підключення до «Зеленому тарифу»

• заява для технічної перевірки мережевого інвертора

• заява про заміну лічильника і проведення параметризації

• договір на поставку електроенергії (ксерокопія)

• копія паспорта власника

• копія ідентифікаційного коду

• документи про право власності

• виписка з банку про відкриття рахунку (не картковий) для безготівкових розрахунків

• однолінійна схема (2 шт.)

• технічний паспорт, сертифікат інвертора

• технічний паспорт, сертифікат на сонячні батареї

Адресна доставка

По Києву:

  • при замовленні товару на суму до 3000 грн. - 300 грн .;
  • при замовленні товару на суму більше 3000 грн., доставка виконується безкоштовно.

По Київській області (до 20 км від міста Київ):

  • при замовленні товару на суму до 3000 грн. - 600 грн .;
  • при замовленні товару на суму більше 3000 грн. - 300 грн.

Від 20 км від Києва: вартість доставки за домовленістю

Умови адресної доставки

Графік доставок: ПН. - Пт .: 09:00 - 19:00. Доставка вантажів здійснюється водієм до під'їзду чи будинку. У вартість доставки не входить послуги занесення і підйому товару. Вартість послуг підйому і занесення товару: 30-200 грн./поверх за 1 одиницю товару, залежить від розмірів, ваги товару і складності підйому.

Доставка поштовими операторами

Доставка товарів по Україні здійснюється компаніями «Нова Пошта», «Інтайм», «Нічний експрес» до відділення у Вашому місті за тарифами перевізника. Відправка товару здійснюється з ПН. - Пт .: 09:00 - 20:00. Звертаємо Вашу увагу, що деякі товари, такі як: радіатори опалення, підлогові газові котли, бойлери, каміни, приточно-витяжні установки, буферні ємності, сонячні батареї, сонячні колектори поставляються із заводу в м'яких упаковках і вимагають додаткової упаковки (дерев'яної обрешітки). Дана послуга оплачується окремо. Вартість уточнюйте у продавців при оформленні замовлення. У разі виникнення питань, по доставці замовлень, прохання звертатися за телефоном 044 232 38 85.

Форми оплати

Оплата готівкою можлива при адресній доставці або в офісі компанії за адресою: м Київ, вул. Єреванська 30, оф. 9. На підтвердження оплати видається товарний чек з підписом і печаткою продавця.

Безготівкова оплата для суб'єктів господарської діяльності, які не є платниками ПДВ.

Безготівкова оплата для суб'єктів господарської діяльності, платників ПДВ.

Оплата платіжними картами Visa і MasterCard здійснюється через мобільний додаток Вашого банку на реквізити продавця, які продавець-консультант повідомить Вам при оформленні замовлення.

ХАРАКТЕРИСТИКИ СОНЯЧНОЇ СТАНЦІЇ

Площа встановлення

17 м²

Продуктивність

3,5 МВт

Тип підключення

Однофазне

Потужність інвертора

3 кВт 2 МРРТ

Потужність інвертора в автономному режимі

3 кВт

Номінальна потужність сонячного поля

3,2 кВт

max потужність сонячного поля

6,6 кВт

Тип і потужність сонячних панелей

монокристал Half Cell, 320 Вт

Навантаження на покрівлю

12 кг/м²

Загальна ємність акумуляторних батарей, при t = +20°C

4,8 кВт

Корисна ємність при розряді DOD 70%, t = +20°C

3,36 кВт, кількість циклів заряду розряду 1600

max навантаження в автономному режимі

20А або 900 Вт

Час роботи в автономному режимі при max навантаженні

≈ 4 години

При навантаженні 200 Вт, час автномної роботи

16 години

КОМПЛЕКТАЦІЯ PLUS

Обладнання

Кількість

Гарантія

Країна

Виробник

Гібридний інвертор Growatt Hybrid 3000 HY

1

2 роки

Китай

Growatt New Energy
Technology CO.,LTD

Сонячні панелі ABi-Solar АВ320-60MHC, 320Wp

10

10 років

Китай

ABi Solar INC.

Акумуляторні батареї Kijo JPC 12V 100Ah Lead-carbon

4

2 роки

Китай

Kijo JDG

MC4 конектори CN 40

4

1 рік

Китай

Solar King

Сонячний кабель, 6 mm2

75

1 рік

Китай

HPC

Кріплення анодований алюміній

10

10 лет

Україна

Kripter

Щит змінного струму AC 1-16 RS ETI

1

1 рік

Словенія

ETI

Щит постійного струму DC 2-2 ABB

1

1 рік

Італія

АВВ

Плавкий запобіжник VictronEnergy MEGA-fuse 200A/58V

3

1 рік

Нідерланди

 VictronEnergy

Тримач плавкого запобіжника VictronEnergy MEGA-fuse

3

1 рік

Нідерланди

 VictronEnergy

Комплект витратних матеріалів

1


Рекомендуємо переглянути