Гибридна сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху

Гибридна сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху

140625 грн.
Код товару: HYDR001-5
Є в наявності
Потужність:

5 кВт

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо вам та уточнимо деталі!

Гібридна сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроенергією домогосподарств в режимі реального часу, а також для резервного зберігання енергії.

 

Принцип роботи

Сонячне світло, потрапляючи на поверхню сонячних панелей викликає фізичну реакцію (переміщення електронів з одного шару кремнію в інший). При цьому, сонячні панелі виробляють постійний струм, який в свою чергу надходить в інвертор. Усередині інвертора відбувається трансформація змінного струму в постійний, після чого струм передається побутовим приладам або направляється в загальну мережу. Також за рахунок виробленої електрики заряджаються акумуляторні батареї, які будуть задіяні у вечірній час або при відключенні електрики. Не завжди станція може виробляти достатню кількість електрики (зважаючи на погодні умови), в такому випадку гібридний інвертор може змішувати енергію від сонячних панелей з електрикою від загальної мережі. Гібридна сонячна станція, як правило, складається з таких компонентів: гібридний інвертор, сонячні панелі і кріплення для даху, контролер заряду, акумуляторні батареї (АКБ), два блоки захисту по стороні змінного і постійного струму, плавкі запобіжники, кабелі та з'єднувальні конектори.

 

Серія гібридних станцій Standard - це комплексне рішення, яке включає в себе повноцінну комплектацію станцій на базі бюджетного обладнання:

• гібридний інвертор виробництва Китай з вбудованим контролером заряду

• монокристалічні панелі

• AGM (свинцево-кислотні) / GEL (гелеві) акумуляторні батареї (АКБ), які використовуються для резервного живлення при рідкісних і короткочасних відключеннях (4-5 разів на місяць по 3-4 години)

Для гібридної серії Standard 5 кВт в автономному режимі рекомендується використання малопотужних приладів: телевізор, холодильник, відеоспостереження, ноутбук, зарядні пристрої для мобільних телефонів, радіо, циркуляційні насоси. Максимальне навантаження одночасно включених приладів не повинне перевищувати 1 900 Вт. Максимальне навантаження можна збільшити за рахунок зміни ємності і виду АКБ.

 

Особливості

Гібридна сонячна станція комплектується акумуляторними батареями, що робить можливим повноцінну роботу станції як при наявності електрики в загальній мережі, так і при її відсутності. Після заходу сонця станція продовжує працювати за рахунок підключених акумуляторних пристроїв, час роботи станції в нічний час обмежений лише ємністю АКБ.

 

Для того, щоб підключити гібридну станцію до «зеленого тарифу», згідно з чинним законодавством, потужність сонячної станції повинна дорівнювати або бути менше підведеної потужності на об'єкті. Наприклад, планується установка станції на 3 кВт, а за договором з Обленерго дозволена потужність всього 2 кВт, в такому випадку необхідно написати заяву на збільшення потужності, інакше станція не буде прийнята в експлуатацію. Також для введення станції під «зелений тариф» в експлуатацію буде потрібна установка лічильника з двонаправленим урахуванням, орієнтовна вартість 10-12 тисяч гривень - для трифазного пристрою, 6-7 тисяч - для однофазного. У разі використання станції для власних потреб, без підключення до «зеленого тарифу», збільшення потужності не потрібно. На сьогоднішній день поки немає рішень, які могли б на 100% забезпечити будинок електрикою тільки за рахунок сонячної станції, тому, якщо на об'єкті немає електрики від центральної енергомережі, гібридну станцію необхідно буде доукомплектувати дизельним генератором.

 

Ємність акумуляторних батарей

Для того, щоб правильно розрахувати ємність акумуляторів, необхідно відповісти на такі питання:

• які електроприлади повинні продовжувати працювати, якщо пропала електрика в мережі;

• скільки часу станція повинна працювати, використовуючи лише енергію з АКБ (на це питання можна відповісти, провівши спостереження, як часто і на який період припадає електричний струм на об'єкті);

• яка потужність у кожного з приладів, які будуть працювати в автономному режимі - така інформація наводиться в технічному паспорті пристрою (наприклад, сучасний телевізор споживає від 102 до 250 Вт на годину в залежності від діагоналі, електричний чайник 2000-2200 Вт в годину, одна світлодіодна лампочка 5 Вт);

• максимальне навантаження - кількість і потужність приладів, які можуть бути включені одночасно в автономному режимі роботи.

Бажано отримані дані занести в таблицю. Приклад:

Пристрій

Споживання, Вт/год

Час роботи в автономному режимі, год

Загальне споживання, Вт

Освещение

100

3

300

Телевизор

250

2

500

Холодильник

80

3

320

Ноутбук

70

1

70

Всього

1190

 

З таблиці видно, що загальне споживання в автономному режимі складе 1190 Вт, а максимальне навантаження одночасно включених приладів - 620 Вт (світло + холодильник). Відповідно, сонячну станцію необхідно комплектувати АКБ ємністю не менше 1,2 кВт.

Наявність відповідей на ці питання дозволяє найбільш ефективно підібрати потрібне обладнання для сонячної станції і зробити її вартість оптимальної.

 

Продуктивність

Продуктивність гібридної станції 5 кВт Standard в середньому за рік становить 5,5 МВт. Фактори, що впливають на продуктивність:

• місце розташування - на Півдні сонячні станції однакової потужності виробляють більше, ніж на Заході країни в середньому на 12-15%;

• орієнтація сонячного поля - південний напрямок вважається ідеальним, але як правило використовуються всі напрямки, крім північного;

• кут нахилу панелей відносно горизонту - оптимальним кутом нахилу вважається 35°;

• затінення - істотно впливає на продуктивність, тому слід розміщувати сонячні панелі на відкритих майданчиках.

 

Монтаж

Час монтажу становить від 2 до 5 днів, терміни виконання робіт залежать від погодних умов, складності конструкцій і технічного завдання.

 

"Зелений тариф"

Пакет документів для підключення «Зеленого тарифу» включає:

• заяву-повідомлення про установку сонячної станції і підключення до «Зеленому тарифу»

• заяву для технічної перевірки мережевого інвертора

• заяву про заміну лічильника і проведення параметризації

• договір на поставку електроенергії (ксерокопія)

• копія паспорта власника

• Копія ідентифікаційного коду

• документи про право власності

• виписка з банку про відкриття рахунку (видана не картковий) для безготівкових розрахунків

• однолінійна схема (2 шт.)

• технічний паспорт, сертифікат інвертора

• технічний паспорт, сертифікат на сонячні батареї

 

Адресна доставка

По Києву:

  • при замовленні товару на суму до 3000 грн. - 300 грн .;
  • при замовленні товару на суму більше 3000 грн., доставка виконується безкоштовно.

По Київській області (до 20 км від міста Київ):

  • при замовленні товару на суму до 3000 грн. - 600 грн .;
  • при замовленні товару на суму більше 3000 грн. - 300 грн.

Від 20 км від Києва: вартість доставки за домовленістю

Умови адресної доставки

Графік доставок: ПН. - Пт .: 09:00 - 19:00. Доставка вантажів здійснюється водієм до під'їзду чи будинку. У вартість доставки не входить послуги занесення і підйому товару. Вартість послуг підйому і занесення товару: 30-200 грн./поверх за 1 одиницю товару, залежить від розмірів, ваги товару і складності підйому.

Доставка поштовими операторами

Доставка товарів по Україні здійснюється компаніями «Нова Пошта», «Інтайм», «Нічний експрес» до відділення у Вашому місті за тарифами перевізника. Відправка товару здійснюється з ПН. - Пт .: 09:00 - 20:00. Звертаємо Вашу увагу, що деякі товари, такі як: радіатори опалення, підлогові газові котли, бойлери, каміни, приточно-витяжні установки, буферні ємності, сонячні батареї, сонячні колектори поставляються із заводу в м'яких упаковках і вимагають додаткової упаковки (дерев'яної обрешітки). Дана послуга оплачується окремо. Вартість уточнюйте у продавців при оформленні замовлення. У разі виникнення питань, по доставці замовлень, прохання звертатися за телефоном 044 232 38 85.

Форми оплати

Оплата готівкою можлива при адресній доставці або в офісі компанії за адресою: м Київ, вул. Єреванська 30, оф. 9. На підтвердження оплати видається товарний чек з підписом і печаткою продавця.

Безготівкова оплата для суб'єктів господарської діяльності, які не є платниками ПДВ.

Безготівкова оплата для суб'єктів господарської діяльності, платників ПДВ.

Оплата платіжними картами Visa і MasterCard здійснюється через мобільний додаток Вашого банку на реквізити продавця, які продавець-консультант повідомить Вам при оформленні замовлення.

ХАРАКТЕРИСТИКИ СОНЯЧНОЇ СТАНЦІЇ

Площа встановлення

27 м²

Продуктивність

5,5 МВт

Тип підключення

Однофазне

Потужність інвертора

5 кВт 2 МРРТ

Потужність інвертора в автономному режимі

3 кВт

Номінальна потужність сонячного поля

5,2 кВт

max потужність сонячного поля

6,5 кВт

Тип і потужність сонячних панелей

монокристалл, 400 Вт

Навантаження на покрівлю

15 кг/м²

Загальна ємність акумуляторних батарей, при t = +20°C

9,6 кВт

Корисна ємність при розряді DOD 50%, t = +20°C

4,8 кВт, кількість циклів заряду розряду 800

max навантаження в автономному режимі

40А або 1 900 Вт

Час роботи в автономному режимі при max навантаженні

≈ 2 г 30 хвилин

При навантаженні 200 Вт, час автномної роботи без підзарядки

≈ 24 години

КОМПЛЕКТАЦІЯ STANDARD

Обладнання

Кількість

Гарантія

Країна

Виробник

Інвертор гібридний Solis RHI-5K-48ES-5G (5 кВт, 1 фаза, 2 MPPT)

1

5 років

Китай

Ningbo Ginlong Technologies

Сонячні панелі Runda Solar RS 400, Mono, 144HC

18

10 років

Китай

Runda Solar

Акумуляторні батареї Kijo JDG 12V 100Ah GEL

4

1 рік

Китай

Kijo JDG

MC4 конектори CN 40

8

1 рік

Китай

Solar King

Сонячний кабель, 6 mm2

75

1 рік

Китай

HPC

Кріплення оцинкований метал

18

1 рік

Україна

Solar Stal

Щит змінного струму AC 1-25 RS

1

1 рік

Словенія

ETI

Плавкий запобіжник MEGA-fuse 200A/58V

3

1 рік

Нідерланди

 VictronEnergy

Тримач плавкого запобіжника MEGA-fuse

3

1 рік

Нідерланди

 VictronEnergy

Комплект витратних матеріалів

1