Меню
Шановні відвідувачі! Менеджери компаніїї Природна Енергія мають честь захищати нашу Україну. Ми скоро повернемось! Все буде Україна!
Тимчасово заявки на обладнання та монтаж приймаються нашим партнером компанією «Атмосфера». Для отримання знижки назвіть код NENERGY

Гібридна сонячна станція 9 кВт Premium на похилому даху

  • Наявність: Під замовлення
  • Код товару: HYDR003-9
Відгуки: (0)

Гібридна сонячна станція 9 кВт Premium на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроенергією домогосподарств в режимі реального часу, а також для резервного зберігання енергії.

 

Принцип роботи

Сонячне світло, потрапляючи на поверхню сонячних панелей викликає фізичну реакцію (переміщення електронів з одного шару кремнію в інший). При цьому, сонячні панелі виробляють постійний струм, який в свою чергу надходить в інвертор. Усередині інвертора відбувається трансформація змінного струму в постійний, після чого струм передається побутовим приладам або направляється в загальну мережу. Також за рахунок виробленого електрики заряджаються акумуляторні батареї, які будуть задіяні у вечірній час або при відключенні електрики. Не завжди станція може виробляти достатню кількість електрики (зважаючи на погодні умови), в такому випадку гібридний інвертор може змішувати енергію від сонячних панелей з електрикою від загальної мережі. Гібридна сонячна станція, як правило, складається з таких компонентів: гібридний інвертор, сонячні панелі і кріплення для даху, контролер заряду, акумуляторні батареї (АКБ), два блоки захисту по стороні змінного і постійного струму, плавкі запобіжники, кабелі та з'єднувальні конектори.

 

Серія гібридних станцій Premium - це комплексне рішення, яке включає в себе повноцінну комплектацію станцій на базі обладнання класу Premium:

• гібридний інвертор європейського або азіатського виробництва з гарантією від 5 років, який допускає роботу в автономному режимі без використання акумуляторних батарей в денний час.

• монокристалічні панелі

• літієві акумуляторні батареї (АКБ), які можуть використовуватися щодня з кількістю циклів заряду від 5000.

Для гібридної серії Premium 9 кВт в автономному режимі допускається використання потужних побутових приладів: мікрохвильова піч, бойлер, електроплита, а також слабо потужні прилади такі як ноутбук, зарядні пристрої для мобільних телефонів, радіо, циркуляційні насоси. Максимальне навантаження одночасно включених приладів може досягати 7,68 кВт. Максимальне навантаження можна збільшити за рахунок зміни ємності АКБ.

 

Особливості

Гібридна сонячна станція комплектується акумуляторними батареями, що робить можливим повноцінну роботу станції як при наявності електрики в загальній мережі, так і при її відсутності. Після заходу сонця станція продовжує працювати за рахунок підключених акумуляторних пристроїв, час роботи станції обмежений лише ємністю АКБ.

Для того, щоб підключити гібридну станцію до «зеленого тарифу», згідно з чинним законодавством, потужність сонячної станції повинна бути рівною або менше підведеної потужності на об'єкті. Наприклад, планується установка станції на 3 кВт, а за договором з Обленерго дозволена потужність всього 2 кВт, в такому випадку необхідно написати заяву на збільшення потужності, інакше станція не буде прийнята в експлуатацію. Також для введення станції під «зелений тариф» в експлуатацію буде потрібно установка лічильника з двонаправленим урахуванням, орієнтовна вартість 10-12 тисяч гривень - для трифазного пристрої, 6-7 тисяч - для однофазного. У разі використання станції для власних потреб, без підключення до «зеленого тарифу», збільшення потужності не потрібно. На сьогоднішній день поки немає рішень, які могли б на 100% забезпечити будинок електрикою тільки за рахунок сонячної станції, тому, якщо на об'єкті немає електрики від центральної енергомережі, гібридну станцію необхідно буде доукомплектувати дизельним генератором.

 

Ємність акумуляторних батарей

Для того, щоб правильно розрахувати ємність акумуляторів, необхідно відповісти на такі питання:

• які електроприлади повинні продовжувати працювати, якщо пропала електрика в мережі;

• скільки часу станція повинна працювати, використовуючи лише енергію з АКБ (на це питання можна відповісти, провівши спостереження, як часто і на який період пропадає електричний струм на об'єкті);

• яка потужність у кожного з приладів, які будуть працювати в автономному режимі - така інформація наводиться в технічному паспорті пристрою (наприклад, сучасний телевізор споживає від 102 до 250 Вт на годину в залежності від діагоналі, електричний чайник 2000-2200 Вт в годину, одна світлодіодна лампочка 5 Вт);

• максимальне навантаження - кількість і потужність приладів, які можуть бути включені одночасно в автономному режимі роботи.

 

Бажано отримані дані занести в таблицю. приклад:

Прилад

Споживання, Вт/год

Час роботи в автономному режимі, год.

Загальне споживання, Вт

Освітлення

100

3

300

Телевізор

250

2

500

Холодильник

80

3

320

Ноутбук

70

1

70

Загалом

1190

Максимальне навантаження (одночасна робота освітлення і холодильника)

620

З таблиці видно, що загальне споживання в автономному режимі складе 1190 Вт, а максимальне навантаження одночасно включених приладів - 620 Вт (світло + холодильник). Відповідно, сонячну станцію необхідно комплектувати АКБ ємністю не менше 1,2 кВт.

Наявність відповідей на ці питання дозволяє найбільш ефективно підібрати потрібне обладнання для сонячної станції і зробити її вартість оптимальною.

 

Продуктивність

Продуктивність гібридної станції 7 кВт Premium в середньому за рік становить 12,5 МВт. Фактори, що впливають на продуктивність:

• місце розташування - на Півдні сонячні станції однакової потужності виробляють більше, ніж на Заході країни в середньому на 12-15%;

• орієнтація сонячного поля - південний напрямок вважається ідеальним, але як правило використовуються всі напрямки, крім північного;

• кут нахилу панелей відносно горизонту - оптимальним кутом нахилу вважається 35 °;

• затінення - істотно впливає на продуктивність, тому слід розміщувати сонячні панелі на відкритих майданчиках.

 

Монтаж

Час монтажу становить від 2 до 5 днів, терміни виконання робіт залежать від погодних умов, складності конструкцій і технічного завдання.

 

"Зелений тариф"

Пакет документів для підключення «Зеленого тарифу»:

• заява-повідомлення про установку сонячної станції і підключення до «Зеленому тарифу»

• заява для технічної перевірки мережевого інвертора

• заява про заміну лічильника і проведення параметризації

• договір на поставку електроенергії (ксерокопія)

• копія паспорта власника

• копія ідентифікаційного коду

• документи про право власності

• виписка з банку про відкриття рахунку (не картковий) для безготівкових розрахунків

• однолінійна схема (2 шт.)

• технічний паспорт, сертифікат інвертора

• технічний паспорт, сертифікат на сонячні батареї

Характеристики
Технічні характеристики
Кількість фаз 3
Номінальна потужність, кВт 9
Продуктивність за рік, МВт 12
Тип АКБ літій-залізо-фосфатні
Загальні характеристики
Тип гібридна, автономна
Комплектація Premium
Спосіб установки на похилому даху
Отримати консультацію
Ціну уточнюйте
Доступні варіанти
Додаткові послуги
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.