Гібридна сонячна станція 12 кВт на базі інверторів Victron

Серцем даної гібридної станції стали голландські інвертори Victron, що вважаються обладнанням високого класу. Компанія Victron Energy на ринку високотехнологічних рішень вже 40 років. Вся продукція сертифікована відповідно до ISO 9001. Victron Energy заслужено і по праву належить до лідерів ринку сонячної енергетики. Автономні і гібридні інвертори цього виробника вважаються еталоном якості і технологічності.

Багатофункціональні інвертори серії MultiPlus від Victron Energy, які були використані на цьому об'єкті, можуть заряджати АКБ як від сонячної станції так і від генераторів. Перетворюючи постійний струм, що виробляється сонячними батареями, в перемінний з чистою синусоїдою, і маючи два виходи змінного струму, інвертор дозволяє забезпечувати електроживленням два типи споживачів: критичних, яким необхідно безперебійне енергопостачання, і інших. У разі відключення електрики, інвертори моментально автоматично перемикаються в режим джерел безперебійного живлення.

Устаткування

Гібридний інвертор Victron MultiPlus 5 kVA - 3 шт

Сонячні батареї Ja Solar моно PERC, 340 Вт - 26 шт

Контролери Victron 1 * 150 В 35 А - 3 шт

АКБ Pylontech загальною потужністю 6,6 кВт

Рекомендовані товари

Гибридна сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху

Гибридна сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху

Гібридна сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення елект..

140625 грн.

Гибридна сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху

Гибридна сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху

Гібридна сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроен..

118947 грн.