Гібридна сонячна станція 5 кВт м.Бровари

Ми вважаємо рішення про встановлення гібридної сонячної станції дуже правильним в тому випадку, коли необхідно мати резервне джерело електроживлення. Так і в цьому випадку, будинок знаходиться в котеджному селищі, і в разі відключення загальної енергомережі, наприклад через поломки, сонячна станція покриє потреби в електриці. При цьому, гібридний інвертор дозволяє продавати надлишок виробленої електроенергії за "зеленим тарифом", що компенсує витрати господарів будинку на комунальні витрати і швидше окупить вкладення в сонячну станцію.

Обладнання:

Гібридний інвертор Growat

Сонячні батареї Ja Solar моно PERC, 340 Вт

Кріплення Kripter String Setter Zinc

Рекомендовані товари

Гибридна сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху

Гибридна сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху

Гібридна сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення елект..

140625 грн.

Гибридна сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху

Гибридна сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху

Гібридна сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроен..

118947 грн.