Інвертори Huawei

Мережевий інвертор Huawei SUN2000-12KTL-M0

54648 грн.

Huawei SUN2000-12KTL-M0 - мережевий трифазний стрінговий інвертор, який відноситься до нової серії інверторів сімейства Huawei SUN2000, розроблений на основі HD Wave технології з вдосконаленим і оновленим оснащенням внутрішніх компонентів, яка дозволила значно зменшити габарити і вагу, а також поліпшила робочі характеристики.Компанія Huawei на ..

Мережевий інвертор Huawei SUN2000-15KTL-M0

61837 грн.

Huawei SUN2000-15KTL-M0 - мережевий трифазний стрінговий інвертор, який відноситься до нової серії інверторів сімейства Huawei SUN2000, розроблений на основі HD Wave технології з вдосконаленим і оновленим оснащенням внутрішніх компонентів, яка дозволила значно зменшити габарити і вагу, а також поліпшила робочі характеристики.Компанія Huawei на ..

Мережевий інвертор Huawei SUN2000-17KTL-M0

63195 грн.

Huawei SUN2000-17KTL-M0 - мережевий трифазний стрінговий інвертор, який відноситься до нової серії інверторів сімейства Huawei SUN2000, розроблений на основі HD Wave технології з вдосконаленим і оновленим оснащенням внутрішніх компонентів, яка дозволила значно зменшити габарити і вагу, а також поліпшила робочі характеристики.Компанія Huawei на ..

Мережевий інвертор Huawei SUN2000-20KTL-M0

66733 грн.

Huawei SUN2000-20KTL-M0 - мережевий трифазний стрінговий інвертор, який відноситься до нової серії інверторів сімейства Huawei SUN2000, розроблений на основі HD Wave технології з вдосконаленим і оновленим оснащенням внутрішніх компонентів, яка дозволила значно зменшити габарити і вагу, а також поліпшила робочі характеристики.Компанія Huawei на ..

Мережевий інвертор Huawei SUN2000-33KTL 30 кВт

71883 грн.

Huawei SUN2000-33KTL- мережевий трифазний стрінговий інвертор, потужністю 30 кВт. Дана модель інвертора є найбільш продаваною в Україні для «зеленого тарифу» - і це пов'язано з тим, що інвертор заслужив славу надійного і дуже адаптивного пристрою для неякісних електричних мереж нашої країни.Компанія Huawei на сьогоднішній день є лідером ТОП 10..

9

Мережевий інвертор Huawei SUN2000-10KTL-M0

Ціну уточнюйте

Huawei SUN2000-10KTL-M0 - мережевий трифазний стрінговий інвертор, який відноситься до нової серії інверторів сімейства Huawei SUN2000, розроблений на основі HD Wave технології з вдосконаленим і оновленим оснащенням внутрішніх компонентів, яка дозволила значно зменшити габарити і вагу, а також поліпшила робочі характеристики.Компанія Huawei на ..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Купити мережеві інвертори Huawei

Сонячна електростанція - це система елементів, що працюють в зв'язці з метою перетворення енергії сонця в електричну енергію.

Сама по собі сонячна електростанція складається з чотирьох основних вузлів, а саме:

  • сонячні панелі;
  • контролер;
  • інвертор;
  • акумулятор.

Без останнього можна обійтися, але без трьох перших елементів робота СЕС неможлива.

Одним з основних елементів є інвертор. Сонячні панелі виробляють постійний струм. Для того щоб почати заробляти, продаючи енергію в мережу, її необхідно перетворити в змінний струм. Для цього і існує інвертор.

Існують ряд компаній, які виробляють інвертори для СЕС. Але далі за всіх в цьому плані пішла компанія Huawei. Саме їх інвертори показують найкращі показники ККД (до 98,5%), а також зарекомендували себе як дуже надійна техніка.

Чому мережеві інвертори Huawei - це найкраще рішення для установки в будь-яких СЕС.

Названа компанія - це світовий лідер у виробництві електроніки. Виробництвом інверторів для сонячних електростанцій компанія займається дуже давно і має власні передові розробки і технології. Інвертори Huawei представлені широким асортиментом і можуть бути використані як в найпотужніших наземних станціях, так і в невеликих приватних електростанціях, розташованих на даху.

Інвертори Huawei

Інвертори Huawei - це надійна і безпечна техніка, обладнана поруч систем безпеки, які допоможуть зберегти здоров'я і майно навіть у моменти несподіваних аварійних ситуацій.

Купити інвертор Huawei Ви можете в компанії «Природна енергія». «Природна енергія» - це ваш партнер в області сонячної енергетики. Будівництво «під ключ» будь-яких СЕС, починаючи від проектування і закінчуючи допомоги в документальному оформленні, а також післяпродажне сервісне обслуговування - це компанія «Природна енергія».