Інвертори для сонячних батарей

Мережевий інвертор Solis 5K-4G-LV

32319 грн.

Solis 5K-4G-LV - мережевий трифазний сонячний інвертор потужністю 10 кВт четвертого покоління. Інвертори Solis все частіше використовуються для сонячних станцій під «зелений тариф» в Україні, через те, що їх ціна нижча, а за якістю вони не поступаються своїм більш відомим азіатським колегам.Компанія Ningbo Ginlong Technologies, яка виробляє мер..

Мережевий інвертор Solis 10K DC 4G

38942 грн.

Solis 10K DC 4G - мережевий трифазний сонячний інвертор потужністю 10 кВт четвертого покоління. Інвертори Solis все частіше використовуються для сонячних станцій під «зелений тариф» в Україні, через те, що їх ціна нижча, а за якістю вони не поступаються своїм більш відомим азіатським колегам.Компанія Ningbo Ginlong Technologies, яка виробляє ..

Мережевий інвертор Solis 15K DC 4G

41177 грн.

Solis 15K DC 4G – мережевий трифазний сонячний інвертор потужністю 15 кВт четвертого покоління. Інвертори Solis все частіше використовуються для сонячних станцій під «зелений тариф» в Україні, через те, що їх ціна нижча, а за якістю вони не поступаються своїм більш відомим азіатським колегам.Компанія Ningbo Ginlong Technologies, яка виробляє ..

Мережевий інвертор SolarEdge SE 15К

54074 грн.

SolarEdge SE 15K - мережевий трифазний сонячний інвертор потужністю 15 кВт з використанням інноваційної технології оптимізації вироблення фото-модулів. Виробництво - Ізраїль.Компанія SolarEdge Technologies LTD (Ізраїль) займає перше місце в світі за кількістю реалізованих однофазних інверторів і третє місце по прибутку отриманої від продажу вс..

Гібридний інвертор Solis RHI-5K-48ES

46413 грн.

Гібридний (автономно-мережевий) 1-фазний інвертор від відомого виробника Ginlong Solis RHI-5K-48ES з можливістю підключення літієвих акумуляторних батарей.На 2 МРР трекера можна підключити до 6,5 кВт фотомодулів, тим самим забезпечивши «перевантаження» DC / AC в межах 30% вище номіналу змінного струму.RHI-5K-48ES сумісний з акумуляторами кращих сві..

Мережевий інвертор SolarEdge SE 16К

54769 грн.

Укр. 16 кВтSolarEdge SE16K - мережевий трифазний сонячний інвертор потужністю 16 кВт з використанням інноваційної технології оптимізації вироблення фотомодулів. Виробництво - Ізраїль.Компанія SolarEdge Technologies LTD (Ізраїль) займає перше місце в світі за кількістю реалізованих однофазних інверторів і третє місце по прибутку отриманої від п..

Мережевий інвертор SolarEdge SE 17К

56358 грн.

SolarEdge SE17K - мережевий трифазний сонячний інвертор потужністю 17 кВт з використанням інноваційної технології оптимізації вироблення фото-модулів. Виробництво - Ізраїль.Компанія SolarEdge Technologies LTD (Ізраїль) займає перше місце в світі за кількістю реалізованих однофазних інверторів і третє місце по прибутку отриманої від продажу всі..

Мережевий інвертор SolarEdge SE 10К

60663 грн.

SolarEdge SE 10K - мережевий трифазний сонячний інвертор потужністю 10 кВт з використанням інноваційної технології оптимізації вироблення фотомодулів. Виробництво - Ізраїль.Компанія SolarEdge Technologies LTD (Ізраїль) займає перше місце в світі за кількістю реалізованих однофазних інверторів і третє місце по прибутку отриманої від продажу всі..

Мережевий інвертор Solis 20K DC 4G

54507 грн.

Solis 20K DC 4G – мережевий трифазний сонячний інвертор потужністю 20 кВт четвертого покоління. Інвертори Solis все частіше використовуються для сонячних станцій під «зелений тариф» в Україні, через те, що їх ціна нижча, а за якістю вони не поступаються своїм більш відомим азіатським колегам.Компанія Ningbo Ginlong Technologies, яка виробляє ..

Мережевий інвертор SolarEdge SE 12.5К

63842 грн.

SolarEdge SE12.5K - мережевий трифазний сонячний інвертор потужністю 12.5 кВт з використанням інноваційної технології оптимізації вироблення фотомодулів. Виробництво - Ізраїль.Компанія SolarEdge Technologies LTD (Ізраїль) займає перше місце в світі за кількістю реалізованих однофазних інверторів і третє місце по прибутку отриманої від продажу ..

Мережевий інвертор Huawei SUN2000-12KTL-M0

54648 грн.

Huawei SUN2000-12KTL-M0 - мережевий трифазний стрінговий інвертор, який відноситься до нової серії інверторів сімейства Huawei SUN2000, розроблений на основі HD Wave технології з вдосконаленим і оновленим оснащенням внутрішніх компонентів, яка дозволила значно зменшити габарити і вагу, а також поліпшила робочі характеристики.Компанія Huawei на ..

Мережевий інвертор SolarEdge SE 25К

69504 грн.

SolarEdge SE 25K ​​- мережевий трифазний сонячний інвертор потужністю 25 кВт з використанням інноваційної технології оптимізації вироблення фото-модулів. Виробництво - Ізраїль.Компанія SolarEdge Technologies LTD (Ізраїль) займає перше місце в світі за кількістю реалізованих однофазних інверторів і третє місце по прибутку отриманої від продажу ..

Мережевий інвертор SolarEdge SE 27.6k

72319 грн.

SolarEdge SE 27.6 K - мережевий трифазний сонячний інвертор потужністю 27,6 кВт з використанням інноваційної технології оптимізації вироблення фотомодулів. Виробництво - Ізраїль.Компанія SolarEdge Technologies LTD (Ізраїль) займає перше місце в світі за кількістю реалізованих однофазних інверторів і третє місце по прибутку отриманої від продаж..

Мережевий інвертор Huawei SUN2000-15KTL-M0

61837 грн.

Huawei SUN2000-15KTL-M0 - мережевий трифазний стрінговий інвертор, який відноситься до нової серії інверторів сімейства Huawei SUN2000, розроблений на основі HD Wave технології з вдосконаленим і оновленим оснащенням внутрішніх компонентів, яка дозволила значно зменшити габарити і вагу, а також поліпшила робочі характеристики.Компанія Huawei на ..

Мережевий інвертор Huawei SUN2000-17KTL-M0

63195 грн.

Huawei SUN2000-17KTL-M0 - мережевий трифазний стрінговий інвертор, який відноситься до нової серії інверторів сімейства Huawei SUN2000, розроблений на основі HD Wave технології з вдосконаленим і оновленим оснащенням внутрішніх компонентів, яка дозволила значно зменшити габарити і вагу, а також поліпшила робочі характеристики.Компанія Huawei на ..

Мережевий інвертор Huawei SUN2000-20KTL-M0

66733 грн.

Huawei SUN2000-20KTL-M0 - мережевий трифазний стрінговий інвертор, який відноситься до нової серії інверторів сімейства Huawei SUN2000, розроблений на основі HD Wave технології з вдосконаленим і оновленим оснащенням внутрішніх компонентів, яка дозволила значно зменшити габарити і вагу, а також поліпшила робочі характеристики.Компанія Huawei на ..

Показано з 1 по 16 із 27 (2 сторінок)

Сонячний інвертор

Інвертори для сонячних батарей: функціонал і переваги

В Україні гостро стоїть питання про використання альтернативних джерел енергії. Даються нам природою і абсолютно безкоштовно найпотужніші сонячні промені успішно конкурують з традиційним вугіллям і газом. Благо, нинішній клімат в нашій країні дозволяє встановлювати на даху і ефективно використовувати сонячні генератори для організації системи енергозабезпечення в приватних і виробничих будівлях. Сонячний інвертор (ще називають фотоелектричний) - це один з найважливіших елементів в системі сонячних генераторів. Компанія «Природна Енергія» (Київ, Україна) допоможе своїм покупцям вибрати найбільш оптимальний і вигідний варіант сонячного інвертора для вашого будинку.

Для чого використовується інвертор для сонячних батарей?

Інвертор для системи сонячних генераторів виконує роль перетворювача постійного струму, що виробляється сонячними фотоелементами, в змінний однофазний або трифазний електричний струм 220 або 380 В відповідно. Завдяки такому перетворенню можна забезпечити харчування будь-якої побутової електротехніки і більш складної електроніки. Купуючи інвертор, його тип і потужність потрібно враховувати, знаючи сумарну споживану потужність всіх електроприладів. Схема інвертора для сонячної батареї, крім самого інвертора, включає також фотоелементи, контролер заряду і акумуляторні батареї.

Автономні, мережеві, гібридні інвертори для сонячних батарей: особливості та відмінності

Інверторів, які працюють на енергії сонця, існує багато різновидів. Це слід враховувати при плануванні покупки, як самого інвертора, так і відповідного обладнання і його майбутньої правильної установки. Ціна на сонячні інвертори залежить від:

Типу інвертора. Сучасний ринок пропонує 3 різновиди інверторів, які працюють на енергії сонячних променів:

  • Автономні. Функціонал такого перетворювача - перетворення постійного струму в змінний електрострум по ланцюгу акумулятора. Генерація такого змінного струму використовується для живлення побутових електроприладів з живленням від електромережі.
  • Мережеві. Мережевий інвертор для сонячних батарей - це основний елемент системи сонячного енергозабезпечення. Мережевий сонячний інвертор застосовується для отримання енергії для живлення побутової техніки та складніших електроприладів. Ступінь вологозахисту таких приладів IP67, що дозволяє без проблем встановлювати таку мережеву техніку на вулиці.
  • Гібридні інвертори застосовуються для безперервного отримання електроенергії, тут реалізована, крім мережевого підключення, можливість роботи від акумуляторних батарей. Гібридна техніка має найбільшу вартість.

Фазності. Інвертори випускаються з однофазної і трифазної виробленням змінного струму 220 або 380 В. Трифазні моделі застосовуються як для домашніх господарств, так і в промислових умовах.

Продуктивності. Сучасна інверторна техніка, яка працює на сонячній енергії, наділена потужністю від 1000 Вт і вище. Мережевий інвертор для сонячних батарей має незмінно високим показником ККД (у 1-фазних 96,8%, 3-фазних - 98,2%). Сучасні інвертори можна підключати каскадно - це дозволяє істотно збільшує потужність системи сонячних генераторів. Крім того, в сучасних инверторах реалізована можливість контролю вироблення через інтернет - така можливість дозволяє віддалено контролювати процес генерації і витрати електроенергії, отриманої від сонячних генераторів.

Залежно від напруги на виході, виділяють синусоїдальні і меандровий інвертори. Для чутливої ​​до перепадів напруги техніки використовуються синусоїдальні інвертори, що перевершують меандровий за якістю роботи.

Інвертор для сонячних батарей купити вигідно в Києві - «Природна Енергія» запрошує!

Столична компанія «Природна Енергія» дасть можливість придбати кращу фотоелектричні інверторну техніку. Ціни в «Природній Енергії» - прийнятні і найбільш доступні в Україні, як для такої інноваційної техніки. В наявності торгові марки виробника, найпопулярніші і затребувані у всьому світі - це бренди ABB, Fronuis, Huawei, SMA, Victron.