Мережеві 10 квт

Мережевий інвертор Solis 10K DC 4G

38942 грн.

Solis 10K DC 4G - мережевий трифазний сонячний інвертор потужністю 10 кВт четвертого покоління. Інвертори Solis все частіше використовуються для сонячних станцій під «зелений тариф» в Україні, через те, що їх ціна нижча, а за якістю вони не поступаються своїм більш відомим азіатським колегам.Компанія Ningbo Ginlong Technologies, яка виробляє ..

Мережевий інвертор SolarEdge SE 10К

60663 грн.

SolarEdge SE 10K - мережевий трифазний сонячний інвертор потужністю 10 кВт з використанням інноваційної технології оптимізації вироблення фотомодулів. Виробництво - Ізраїль.Компанія SolarEdge Technologies LTD (Ізраїль) займає перше місце в світі за кількістю реалізованих однофазних інверторів і третє місце по прибутку отриманої від продажу всі..

9

Мережевий інвертор PrimeVolt PV-10000 T-U

Ціну уточнюйте

PrimeVolt PV-10000 T-U - мережевий трифазний інвертор, оснащений вбудованим вимикачем постійного струму. Всі компоненти виробу розміщуються в литому корпусі, що надає інвертору небувалу довговічність і надійність.Мережеві інвертори PrimeVolt випускаються компанією Asian Power Devices, яка розташована в Тайвані з 2014 року, сама ж компанія бул..

9

Мережевий інвертор Huawei SUN2000-10KTL-M0

Ціну уточнюйте

Huawei SUN2000-10KTL-M0 - мережевий трифазний стрінговий інвертор, який відноситься до нової серії інверторів сімейства Huawei SUN2000, розроблений на основі HD Wave технології з вдосконаленим і оновленим оснащенням внутрішніх компонентів, яка дозволила значно зменшити габарити і вагу, а також поліпшила робочі характеристики.Компанія Huawei на ..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)