Меню
Шановні відвідувачі! Менеджери компаніїї Природна Енергія мають честь захищати нашу Україну. Ми скоро повернемось! Все буде Україна!
Тимчасово заявки на обладнання та монтаж приймаються нашим партнером компанією «Атмосфера». Для отримання знижки назвіть код NENERGY

Мережева сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху

  • Наявність: Під замовлення
  • Код товару: OnGrR002-3
Відгуки: (0)

Мережева сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на даху і кріпляться вздовж площині покрівлі за допомогою профілів з анодованого алюмінію.

 

Принцип роботи

Мережева сонячна станція 3 кВт, складається з двох основних компонентів, які визначають роботу станції - це мережевий однофазний інвертор і сонячні батареї, а також допоміжних, таких як система автоматичного захисту по стороні постійного і змінного струму, кріплення для сонячних батарей, кабелі та з'єднувальні конектори. При попаданні сонячного світла на батареї виробляється постійний струм. Після цього, струм надходить в інвертор, який перетворює постійний струм в змінний (всі домашні електроприлади працюють на змінному струмі). Мережева станція одночасно може виконувати дві функції: забезпечувати електроприлади електрикою, а надлишки віддавати в енергомережу. Якщо немає необхідності у побутової техніки в електриці тоді весь вироблений струм йде в мережу. Також можлива ситуація, коли запит по електриці від приладів перевищує обсяг вироблюваної енергії сонячної станцією, в такому випадку електрика, якої не вистачає, відбирається із загальної енергомережі.

 

Серія мережевих станцій PLUS - це комплексне рішення середнього рівня, яке включає в себе повноцінну комплектацію станції обладнанням, популярним в Україні, з поліпшеними характеристиками захисту по постійному струму. Інвертор PrimeVolt потужністю 3 кВт виробництва Тайвань, полікристалічні панелі Abi Solar потужністю 285 Вт.

 

Особливості

Мережева сонячна станція не комплектується акумуляторними батареями. Станція може працювати тільки при наявності стаціонарної електрики на об'єкті, тобто якщо пропадає струм в загальній мережі, станція також перестає працювати. Після заходу сонця станція не працює, так як у неї немає накопичувачів, які могли б акумулювати енергію, яку сонячна станція виробляла в денний час.

Для підключення мережевої станції на 3 кВт до енергомережі для продажу електрики по зеленому тарифу необхідно забезпечити підведення до об'єкта однфазного підключення потужністю не менше 3 кВт або більше. У разі використання станції для власних потреб збільшення потужності не вимагається. Також для введення станції під зелений тариф в експлуатацію буде потрібно установка лічильника з двонаправленим урахуванням електрики, орієнтовна вартість 10 - 12 тисяч гривень, як правило покупка здійснюється у постачальника електричної енергії (Обленерго).

 

Продуктивність

Середньорічна продуктивність станції становить 3,5 МВт. Продуктивність станції залежить від декількох факторів:

·         територіальне розташування

·         орієнтація за сторонами світу - кращим напрямом для сонячного поля вважається орієнтація чітко на південь

·         кут нахилу панелей 30-35 градусів, для станцій на даху як правило використовується кут нахилу самого даху

·         відсутність затінення - розташовані поблизу будинки або дерева можуть створювати затінення і це безпосередньо впливає на середньорічну продуктивність

·         якість обладнання - неякісні панелі або інвертор можуть виробляти менше енергії, ніж заявлено в їх технічних характеристиках 


Термін окупності

Період окупності мережевий станції в першу чергу залежить від кількості споживаної електроенергії на об'єкті, де вона буде встановлена, чим більше станція віддає в мережу, тим швидше вона окупається. Орієнтовний щорічний прибуток від роботи станції 3 кВт по зеленому тарифу складає  300 доларів США, при щомісячному споживанні на об'єкті 200 кВт * годин / місяць.

 

Монтаж

Час монтажу становить від 7 до 14 днів,  терміни виконання робіт залежать від погодних умов і складності конструкції покрівлі. Інвертор може розташовуватися як всередині будівель так і зовні.

 

"Зелений тариф"

Пакет документів для підключення «Зеленого тарифу»:

·         заява-повідомлення про установку сонячної станції і підключення до «Зеленого тарифу»

·         заява для технічної перевірки мережевого інвертора

·         заява про заміну лічильника і проведення параметризації

·         договір на поставку електроенергії (ксерокопія)

·         копія паспорта власника

·         копія ідентифікаційного коду

·         документи про право власності

·         виписка з банку про відкриття рахунку (видана не картковий) для безготівкових розрахунків

·         однолінійна схема (2 шт.)

·         технічний паспорт, сертифікат інвертора

·         технічний паспорт, сертифікат на сонячні батареї

 

Характеристики
Технічні характеристики
Кількість фаз 1
Номінальна потужність, кВт 3
Продуктивність за рік, МВт 3,5
Тип АКБ
Загальні характеристики
Тип мережева
Комплектація Plus
Спосіб установки на землі
Отримати консультацію
Ціну уточнюйте
Доступні варіанти
Додаткові послуги*
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.