Меню

Монтаж систем опалення

Вибір системи опалення приватного будинку, заміського котеджу, квартири - це Ваш майбутній комфорт в холодну пору року, можливість управляти опаленням дистанційно і оптимізувати щомісячні витрати. Важливо для побудови якісної та ефективної системи опалення користуватися послугами компаній, які мають в штаті професійних фахівців в області проектування, монтажу та сервісного обслуговування опалювальних систем. Це дозволить отримати індивідуально підібране рішення і допоможе заощадити Ваші кошти при будівництві і, найголовніше, при експлуатації, адже монтаж систем опалення виконується на довгі роки, мінімум на 10-15 років. Варто продумати систему опалення ще до ремонту, на етапі проектування або розробки дизайн-проекту. Адже велика частина опалювального обладнання встановлюється методом прихованого монтажу, наприклад, тепла підлога, труби опалення, водопостачання, каналізації, «ховаються» в стяжці підлоги, штукатурці стін на глибині 2-7 см і після того як буде виконана під чистове оздоблення або проведений ремонт, щось виправити непомітно буде практично неможливо.

Для професійного проектування автономного опалення приватного або заміського будинку рекомендується виконати окремий інженерний проект опалення, який враховує площу, тепловтрати, матеріали стін, планування, дизайн інтер'єру. Проект включає також розрахунок сумарної теплової потужності, необхідної для опалення та гарячого водопостачання приватного будинку або квартири. Замовити проект інженерних мереж, в тому числі і проект опалення, Ви можете в компанії NENERGY окремо від послуги «монтаж системи опалення». 

Ціни на роботи по монтажу систем опалення та водопостачання


котельне обладнання
Монтаж геотермального теплового насосу шт 12000
Монтаж повітряного теплового насосу шт 10000
Монтаж буферной ємності до 500 л шт 6000
Монтаж газового настінного котла (до 40 кВт) шт 3500
Монтаж газового настінного конденсаційного котла (до 40 кВт) шт 4500
Монтаж компактної буферної ємності до 100 л шт 3800
Монтаж станції приготування горячої води шт 6000
Монтаж станції геліоколекторів шт 4000
Монтаж геліоколекторів шт 4000
Монтаж розподільчого колектора насосних груп шт 1200
Монтаж насосної групи шт 1400
Монтаж розширювального бака шт 1200
Монтаж 3-х ходового клапана шт 800
Монтаж циркуляційного насосу шт 900
Монтаж колектора розподілення водопостачання шт 1100
Ввід водопроводу в котельню (установка двух фильтрів ВВ20, опрессування системи) шт 1725
ОПАЛЕННЯ
Монтаж радіаторів опалення шт 1250
Монтаж внутрішньопідлогових конвекторів шт 1350
Монтаж теплої підлоги м2 235
Монтаж розподільчого колектора теплої підлоги шт 1500
Монтаж підвісного настінного фанкойлу шт 1500
Монтаж системи теплих/холодних стін м2 280
Монтаж трубопроводів системи опалення D20 м.п. 22
Монтаж трубопроводів системи опалення D25 м.п. 28
Монтаж трубопроводів системи опалення D32 м.п. 38
Монтаж змішувального вузла теплої підлоги шт 935
водопостачання і каналізація
Монтаж точки водопостачання (ХВП+ГВП) шт 850
Монтаж точки водопостачання (ХВП) шт 475
Монтаж трубопроводів системи ХГВП D20 м.п. 22
Монтаж трубопроводів системи ХГВП D25 м.п. 28
Монтаж трубопроводів системи ХГВП D32 м.п. 38
Монтаж стояка каналізаційної системи м.п. 120
Монтаж точки каналізації шт 550
Монтаж фанової каналізації шт 1200
Монтаж трубопроводів каналізації D110 м.п. 95
Монтаж трубопроводів каналізації D50 м.п. 60
Зателефонуйте або напишіть прямо зараз, щоб
розрахувати вартість вашого об'єкта

Види пристроїв необхідних для установки систем опалення

Від початкового вибору концепції системи, будуть залежати всі наступні комплектуючі. Для різних завдань використовуються різні рішення. Для монтажу опалення в квартирі багатоповерхового будинку з центрально системою подачі тепла, якщо Ви хочете зробити все швидко і досить економно, можна запропонувати наступний варіант: покімнатний обігрів буде здійснюватися за допомогою батарей (радіаторів), приготування гарячої води за допомогою класичного бойлера. В принципі в такому варіанті комплектація мінімальна: батареї, вузол підключення для кожного радіатора, термоголовки для управління температурою в кожному приміщенні, труби, кути, трійники, водонагрівач (він же бойлер), запобіжний клапан, 4-6 кранів.


Система автономного опалення більш складна, вона складається з трьох головних компонентів, з якими потрібно визначитися: теплогенератор, система розподілу тепла і система нагрівання води. Теплогенератор - обладнання, яке виробляє теплову енергію і передає її для опалення приміщення і гарячого водопостачання. Популярні види теплогенеруючого обладнання:

 • газовий котел;
 • електричний котел;
 • твердопаливний котел;
 • тепловий насос.

 • Вибір опалювального обладнання буде залежати швидше за все від наявності газифікації будинку. Якщо газ підведений, то основним джерелом теплової енергії може бути газовий котел. Якщо газу немає, то варіантами можуть бути електричний або твердопаливний котел, що працює на дровах, вугіллі та інших видах твердого палива. Незалежно від наявності газу, можна вибрати тепловий насос, ціна якого однозначно вище, ніж ціна на котли, але перевага в тому, що витрати на експлуатацію в кілька разів нижче, ніж витрати на газове, електричне або навіть твердопаливне опалення. До того ж, теплові насоси використовують альтернативні джерела енергії, що знижує залежність від тарифів на традиційні енергоресурси. Для ефективної роботи теплових насосів в системі опалення важливо вибрати систему розподілу тепла з низькою температурою подачі. Якщо в радіаторах температура подачі теплоносія може досягати 55, то температура подачі в «теплих підлогах» - не більше 35. Радіатори також можуть бути в системі з тепловим насосом, але тоді їх площа повинна бути значно більше, ніж зазвичай.

  Хорошим рішенням для автономного опалення приватного будинку буде наявність двох генераторів тепла: один основний, другий резервний. Це допоможе вибирати найбільш економний вид енергоресурсу і підстрахує систему опалення на випадок поломки або сервісного обслуговування.


  Системи розподілу тепла:

 • радіатори;
 • водяна тепла підлога;
 • електрична тепла підлога;
 • теплі стіни;
 • внутрішньопідлогові конвектори; фанкойли.
 • Вибір цього обладнання залежить ще і від інтер'єру і комфорту. Так, система «тепла підлога» найефективніше буде виконувати свої функції під плиткою, але тільки Ви можете вирішити, чи готові Ви використовувати плитку в якості основного матеріалу в усьому будинку. Або, якщо в інтер'єрі заміського будинку передбачені вікна в підлогу, вбудовані конвектори на відміну від радіаторів будуть виглядати набагато естетичніше.

  Важливим елементом системи опалення для Вашого майбутнього комфорту є автоматика. Це автоматичні регулятори, які дозволяють управляти системою опалення дистанційно, задавати різні температурні режими в кожній кімнаті, програмувати сценарії в залежності від погоди, часу або подій.

  Етапи монтажу системи опалення

  Етап № 0 Вибір концепції системи опалення з виїздом фахівця.
  Етап № 1 Підготовка попереднього кошторису.
  Етап № 2 Повторна зустріч і внесення коригувань і зауважень з урахуванням отриманих цін і кошторисної документації.
  Етап № 3 Проектування: розрахунок тепловтрат будівлі, місця прокладки труб, їх довжина і діаметр, розрахунок температури теплоносія (від 30 ... 80 градусів Цельсія), місця розташувань опалювальних приладів, схема обв'язки котельного обладнання і водомірних вузлів, підготовка докладного кошторису, що враховує кожен елемент.
  Етап № 4 Підписання договорів купівлі-продажу обладнання та підрядних робіт.
  Етап № 5 Доставка обладнання і матеріалів.
  Етап №6 Монтаж обладнання, з наступними кроками: а) прокладка труб каналізації і водопостачання, монтаж трубопроводів опалювальної системи б) монтаж теплих підлог, конвекторів, радіаторів, фанкойлів, в) монтаж розподільних колекторів, г) установка водомірного вузла гарячої та холодної води, д) монтаж бойлера для приготування гарячої води та буферної ємності для акумуляції тепла, е) монтаж насосних груп і гідрострілки, ж) установка кранів, фільтрів, клапанів з) підключення котла, теплового насоса.
  Етап № 7 Гідравлічні випробування та пусконалагоджувальні роботи, індивідуальна настройка. Мінімальний період з урахуванням проходження всіх етапів від моменту вибору концепції до експлуатації близько 8-10 тижнів.

  Пропонуємо декілька варіантів рішень системи опалення. Ви отримаєте попередній розрахунок лише за 1 день. У нашому портфелі обладнання різних цінових сегментів, підбираємо вигідний варіант під Ваш бюджет. Працюємо тільки з надійним обладнанням з офіційною гарантією від виробника. Спеціалісти з монтажу систем опалення компанії Природна Енергія мають профільну освіту і понад 20 років досвіду в установці опалювального і котельного обладнання. Надаємо сервісне обслуговування і гарантію на виконані роботи до 3-х років.

  Залишити заявку
  >