Меню

Установка геліосистем

Установка геліосистем

Геліосистема призначена для нагріву води за допомогою енергії сонця. Таке рішення покриє потреби в гарячій воді приватного будинку, дачі, котеджу. Скоротить витрати на нагрів води в басейні і для системи опалення. З підвищенням тарифів на електрику і газ, ця тема стає все більш актуальною. Геліосистема складається з сонячних колекторів, встановлених на даху, насосної станції та бойлера. Система з 2-х сонячних колекторів та бойлера на 250 л підійде для сім'ї з 3-4 осіб. Технології, що застосовуються при виробництві компонентів геліосистеми, роблять її безпечною, повністю виключаючи можливість закипання. Фахівці з монтажу геліосистем компанії NENERGY виконають установку і підключення професійно і з гарантією.

У вартість монтажа під ключ геліосистем входять

 1. Інженерний розрахунок системи
 2. Поставка обладнання
 3. Монтажні роботи
 4. Пуско-налагоджувальні роботи
Установка незакіпаючої геліосистеми на 1 коллектор

Установка незакіпаючої геліосистеми на 1 коллектор

12 000 грн.
Установка незакіпаючої геліосистеми на 2 коллектори

Установка незакіпаючої геліосистеми на 2 коллектори

15 000 грн.
Установка незакіпаючої геліосистеми на 3 коллектори

Установка незакіпаючої геліосистеми на 3 коллектори

17 000 грн.
Установка незакіпаючої геліосистеми на 6 коллекторов

Установка незакіпаючої геліосистеми на 6 коллекторов

22 000 грн.

Особливості установки сонячних колекторів і геліосистем

Установка геліосистеми складається з таких етапів:

 • монтаж сонячних колекторів на даху,
 • монтаж самозливної станції і насосної групи,
 • монтаж гідравлічних підключень,
 • монтаж водонагрівача,
 • заповнення системи теплоносієм,
 • електричне підключення,
 • запуск системи.
 • Для коректної установки геліосистеми і сонячних колекторів враховують такі особливості:

 • Вільна площа даху. Площа монтажу одного сонячного колектора 2-2,5 кв.м. 1 колектор нагріває до 200 л води на добу. Відповідно для нагріву 400 л, площа монтажу збільшиться вдвічі.
 • Вибір кріплень. Залежно від типу даху, підбирається конструкція кріпильних елементів. Для похилого і плоского даху схема кріплень значно відрізняється.
 • Кут установки сонячного колектора. Вірний кут впливає на річну продуктивність сонячного колектора. Також мінімально-допустимий кут нахилу розраховується для кожного виду сонячних колекторів.
 • Азимутний напрямок. Сонячний колектор повинен бути повернути в максимально ефективну сторону, якими є: південь, захід, схід, південний захід, південний схід.
 • Затінення. Чим більше сонця потрапляє на колектор, тим більше тепла виробляє геліосистема, відповідно при установці враховуються можливі затінення будинками, деревами, димоходами.
 • Відстань між рядами колекторів. Це теж впливає на затінення і продуктивність системи.

 • Під час монтажних робіт враховуються природні фактори. Кріплення сонячних колекторів захищаються від корозії, максимально зміцнюються для уникнення ефекту «вітрила» і витримування снігового навантаження. Для правильної роботи геліосистеми підбираються водяні системи і враховується гідравлічний опір, без чого система буде працювати некоректно або може вийти з ладу.

  Допомагаємо розібратися із завданням, яке Ви хочете вирішити за допомогою геліосистеми, і пропонуємо варіанти вирішення. Ви отримаєте попередній розрахунок всього за 1 годину. У нашому портфелі обладнання різних цінових сегментів, підбираємо вигідний варіант під Ваш бюджет. Працюємо тільки з надійним обладнанням, перевіреному в роботі на території України, з офіційною гарантією від виробника. Фахівці з монтажу геліосистем компанії Природна Енергія мають профільну освіту і більше 5 років досвіду в установці геліосистем. Надаємо сервісну підтримку і гарантію на виконані роботи до 3-х років.

  Залишити заявку
  >