Меню

Монтаж сонячних електростанцій

Сонячна електростанція (СЕС) - це готова інженерна система для перетворення сонячної енергії в змінний струм, комплект обладнання і матеріалів. Основні складові системи - сонячні батареї, інвертор і кріплення. Додаткові комплектуючі для станції підбираються залежно від типу Ваших задач. Для їх вирішення менеджери компанії Природна Енергія підберуть для Вас необхідний вид станції: - автономна СЕС - працює без мережі, комплектується акумуляторними батареями - мережева СЕС - працює від мережі, може передавати сонячну енергію в мережу - гібридна СЕС - працює і в мережевому і в автономній режимі, може комплектуватися акумулятором.

Встановлюється СЕС на дах приватного будинку, дачі, котеджу, офісу, складу або на земельну ділянку. Установка сонячної електростанції компанією Природна Енергія - це послуга, в яку входять виїзд майстра на місце (Київ та Київська обл), заміри, інженерний розрахунок, підбір обладнання, доставка і монтаж обладнання, підключення, запуск і перевірка системи. Ефективність, безпека і довговічність роботи СЕС залежить від якості монтажу. На етапі розрахунків фахівці враховують електричні і механічні характеристики обладнання. Аналізують дах, кут нахилу, сторону світла, різноспрямованість сонячних полів для монтажу. Тому важливо установку сонячної станції довірити професіоналам. Фахівці NENERGY отримали профільну вищу освіту, пройшли сертифіковане навчання у виробників устаткування сонячної енергетики, мають досвід роботи більше 10 років. У портфелі виконаних робіт компанії Природна Енергія вже більше 150 побудованих сонячних станцій.

Установка сонячних станцій під будь-які цілі

Акумуляторні СЕС

При необхідності акумулювання сонячної енергії, оптимальним рішенням буде гібридна СЕС, яка працює як з мережею, так і автономно і може комплектуватися акумуляторними батареями. Переваги установки: - Резервне джерело живлення: Ваші прилади будуть продовжувати працювати при відключеннях світла; - Економія на електроенергії: гібридна СЕС покриває до 60-70% потреб в електроенергії в середньому на рік; - Додатковий дохід: продаж надлишків електроенергії за «зеленим тарифом» Для коректної роботи СЕС в автономному режимі розраховується ємність акумуляторів, щоб необхідні прилади продовжували працювати при відключенні світла. З вибором і розрахунком Вам допоможуть менеджери компанії NENERGY.

Мережева СЕС під «зелений тариф»

Це сонячна станція потужністю до 30 кВт, що працює від мережі і передає надлишки електроенергії в мережу за «зеленим тарифом». Надлишки визначаються як різниця між загальною генерацією сонячної станції і власним споживанням. Таким чином, Ви економите на споживаної електроенергії і додатково заробляєте на продажі. Загальна прибутковість вкладень в СЕС становить до 25% річних і прив'язана до твердої валюти, так як «зелений тариф» в євро. Термін окупності інвестицій від 4 років, далі станція приносить тільки прибуток.

Мережева СЕС для власного споживання

Вироблену електроенергію, не обовязково продавати, можна її використовувати для власного споживання. Сонячна станція не комплектується акумуляторними батареями. Вона буде працювати від мережі при наявності сонця, і всю вироблену сонячну енергію віддавати дому. Вибір потужності мережевої сонячної станції залежить від обсягу споживання електрики Вашим будинком протягом року з розбивкою по місяцях. З цим Вам допоможуть розібратися фахівці компанії Природна Енергія.

СЕС для виробництва

Мережева сонячна станція забезпечить підприємство безкоштовною електроенергією в розмірі її річної генерації. Для бізнесу таке рішення ще більш ефективно, ніж для приватного будинку, оскільки днем, саме коли є сонце і виробляється сонячна енергія, підприємство споживає електроенергію. За допомогою сонячної електростанції витрати на електрику реально скоротити до 50%. Для будівництва промислових сонячних станцій під «зелений тариф» потрібні спеціальні дозволи і ліцензія. Для будівництва ж СЕС під власне споживання ніяких додаткових дозволів підприємству не потрібно. Залежно від складності і розміру станції, або відповідно до внутрішніх процедур підприємства, може знадобитися розробка проектної документації.

Ціна установки сонячних батарей під ключ

На вартість монтажу сонячної станції під ключ впливає ряд факторів:

 • 1. Потужність станції. Чим більше необхідна потужність, тим більше кількість сонячних батарей, що впливає на вартість обладнання і монтажу.
 • 2. Клас обладнання. Вартість інвертора, сонячних панелей і інших комплектуючих варіюється в залежності від виробника, показників ефективності, термінів гарантії. Бюджет сонячної станції складається індивідуально.
 • 3. Комплектація акумуляторними батареями. На вартість впливає тип і корисна ємність АКБ. Залежно від того, які електроприлади і як довго повинні працювати під час відключення світла.
 • 4. Спосіб установки. Найбільш економний - установка на похилому даху. Важливо відсутність затінення і напрямок схилу даху в південному, східному або західному напрямку.
Найменування
Ціна
Мережева СЕС на похилому даху під ключ
від 700$ за 1 кВт
Мережева СЕС на землі на геошурупах під ключ
від 750$ за 1 кВт
Акумуляторна СЕС на похилому даху під ключ
від 1650$ за 1 кВт
СЕС для бізнесу для власного споживання під ключ
від 650$ за 1 кВт
Складання 3-D моделі та розрахунок сонячної станції
безкоштовно
Зателефонуйте або напишіть прямо зараз, щоб
розрахувати вартість вашого об'єкта


Які види установки сонячних панелей існують

Монтаж дахових СЕС

Для похилих дахів монтаж здійснюється безпосередньо на покрівельний матеріал за допомогою спеціальних кріплень для сонячних панелей. Враховується тип покрівельного матеріалу, розмір сонячних панелей, план їх розміщення. Кріплення виготовляються з алюмінію або оцинкованої сталі. Для плоскої покрівлі застосовуються спеціальні конструкції з металу для плоского даху. Для монтажу сонячних батарей підійдуть схили даху, звернені на південь, схід і захід, простої геометрії і без затінення.

Монтаж наземних СЕС

Для установки сонячних батарей на землі застосовуються спеціальні металеві конструкції, виготовлені індивідуально для кожної станції. Для надійного кріплення цих конструкцій, виконується фундамент у вигляді геошурупів або бетонування площадки. Монтаж на землі дозволяє встановити необхідну кількість батарей, не обмежуючись площею даху, вибрати правильний кут нахилу 35°С і напрямок чітко на південь.

Вимоги до монтажу

Для монтажу мережевої СЕС під «зелений тариф» потрібна виділена потужність на будинок, що дорівнює або перевищує потужність станції і установка спеціального двонаправленого лічильника. Обов'язково аналізується вид покрівельного матеріалу і навантаження на дах. Вага 1 сонячної батареї становить від 19 до 24 кг, тому дах повинен витримувати відповідне навантаження. Монтаж сонячних батарей виконується в місцях без значного затінення, в південному, західному і східних напрямках. Сонячні батареї встановлюються на території всієї України, чим південніше буде розташована станція, тим її продуктивність буде вище.

З яких комплектуючих складається СЕС

Базова складова СЕС - сонячні батареї або по іншому їх називають сонячні панелі, фотомодулі, фотоелектричні модулі (ФЕМ). Сонячні батареї розрізняються за типом кремнієвого кристалу, розміром корпусу, технології роботи, потужності. Найчастіше в установці СЕС застосовуються сонячні батареї потужністю від 300 Вт до 500 Вт кожна, тобто для установки станції на 30 кВт необхідно від 60 до 100 штук. Інвертор - це головне обладнання сонячної станції, його основне завдання - перетворювати постійний струм, що виробляється сонячними панелями в змінний, який використовується електроприладами. Типи інверторів, як і види СЕС: автономні, гібридні, мережеві. Автономна і гібридна сонячні станції комплектуються акумуляторними батареями, які акумулюють в собі сонячну енергію і виступають резервним джерелом живлення, коли немає сонця і світла. Також в комплект обладнання СЕС входять: кріплення для сонячних батарей на даху або на землі, сонячний кабель, MC4 конектори, щити захисту, додаткове обладнання для роботи СЕС.

СЕС в зборі

Основні переваги сонячної електростанції

Сонячна електростанція - це Ваш власний спосіб використання сонця як необмеженого альтернативного джерела енергії. Вирішивши встановити сонячну електростанцію, Ви зможете економити на електроенергії до 70%, знизити залежність від непрогнозованих підвищень тарифів, отримувати дохід від продажу своєї електроенергії в загальну мережу за «зеленим тарифом» до 5000 євро на рік, застрахуватися від відключень світла, мати резервне джерело живлення . Використання альтернативних джерел енергії - Ваш особистий внесок у майбутнє України. Установка сонячної станції на 20 кВт на даху Вашого будинку еквівалентно 300 посадженим деревах

Чому варто звернутися до нас

Максим Брозинський Експерт в області альтернативної енергетики, засновник компанії «Природний Енергія».

Ми допомагаємо розібратися із завданням, яке Ви хочете вирішити за допомогою сонячних батарей, і пропонуємо варіанти вирішення. Після консультації Ви отримаєте попередній розрахунок і 3D модель своєї сонячної станції. У нашому портфелі обладнання різних цінових сегментів, ми підбираємо вигідний варіант під Ваш бюджет. Разом з цим працюємо тільки з надійним обладнанням, перевіреним в роботі на території України, з гарантією до 25 років. Керівник нашої команди інсталяторів має вищу профільну освіту, 8 років досвіду в установці сонячних станцій різної складності. Ми пропонуємо професійну консультацію з оформлення документів в обленерго і процесу підключення станцій до «зеленого тарифу». Надаємо сервісну підтримку і гарантію на виконані роботи до 3-х років.

СЕС під "зелений тариф", для власного споживання або акумулювання сонячної енергії - для будь-якої Вашої задачі менеджери компанії Природна Енергія підберуть комплектацію та запропонують декілька варіантів рішення. Будівництво сонячної електростанції - це інвестиції в зелене майбутнє та енергетичну незалежність. Залиште заявку, отримайте 3D Модель та  попередній розрахунок Вашої  станції "під ключ"!

природная энергия
 • Компанія пропонує:
 • Допомагаємо розібратись із задачею та пропонуємо декілька варіантів рішень
 • Комплексний підхід "під ключ": проектування, підбір, поставка, монтаж
 • Кваліфікований персонал з профільною вищою освітою - досвід в установці СЕС більше 8 років
 • Експертність в сонячному обладнанні та новинках цієї сфери
 • Як ми працюємо:
 • Детально обговорюємо задачу та  знаходимо оптимальне рішення для клієнта
 • Фіксуємо всі умови, бюджет та строки виконання в договорі
 • Чітко дотримуємося строків, контролюємо якість робіт. Ретельно тестуємо систему
 • Постачаємо обладнання тільки перевірених виробників в різних цінових сегментах
 • Надаємо гарантійне та сервісне обслуговування
Залишити заявку
>