Незакипаюча геліосистема Vaillant auroFLOW plus VPM 15D.6

Незакипаюча геліосистема Vaillant auroFLOW plus VPM 15D.6

Ціну уточнюйте
Виробник: Vaillant
Код товару: 000010013153.6
Є в наявності

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо вам та уточнимо деталі!

Vaillant auroFLOW plus – незакіпаюча геліосистема з технологією DrainBack, призначена для гарячого водопостачання, підтримки системи опалення та нагріву води в басейні. Система включає в себе всі необхідні компоненти, узгоджені виробником, і є готовим рішенням сонячної системи, що знижує витрати на її проектування.

Компоненти геліосистеми auroFLOW plus

• вертикальний сонячний колектор auroTHERM classic VFK 135/2 VD

• станція VPM 15D (max розмір геліополя - 6 колекторів)

• станція VPM 30D (max розмір геліополя - 12 колекторів)

• розширювальний модуль для станції VPM 15D

• комплект гідравлічних підключень (базовий і додатковий)

Зазначена ціна - вартість геліосистеми auroFLOW plus на 6 колекторів з монтажем на похилий дах з металочерепиці або металопрофілю.

Принцип роботи

Основною перевагою геліоустановки auroFLOW plus є повне виключення можливості закипання системи, завдяки унікальній технології DrainBack. Принцип цієї технології полягає в тому, що, коли насос геліосистеми не працює (при аварійному відключенні світла або достатній температурі води в нагрівачі), рідкий теплоносій з колекторів автоматично зливається в спеціальну ємність і заміщується повітрям. Коли насос геліосистеми починає працювати, робоча рідина нагрівається і подається назад в станцію. Таким чином, тепло віддається споживачу, а процес закипання виключений. В якості рідкого теплоносія в даній геліосистемі виробник використовує готову суміш з води і пропіленгліколю, яка також не схильна до замерзання.

Сфера застосування

Конфігурація геліосистеми дозволяє підключатися до різних і декількох систем теплопостачання: нагрів гарячої води, нагрівання води в басейні, бак-накопичувач непрямого нагріву для системи і опалення та інше. Основне завдання геліосистеми - економити теплоресурс, тому вона не замінює, а доповнює основний теплогенератор системи теплопостачання (конденсаційний, газовий, електричний, твердопаливний котел). Якщо правильно підібрати варіант комплектації, геліосистема здатна практично повністю забезпечити будинок гарячою водою і створити істотну економію для системи опалення, нагріву басейну.

Особливості монтажу

У даній геліосистемі можуть бути встановлені тільки вертикальні сонячні колектори auroTHERM classic VFK 135/2 VD. До станції VPM 15D підключається до 6 колекторів, вони можуть встановлені в 1 або 2 ряди: 2 * 3 або 3 * 2. При використанні модулів розширення, можна підключити до 12 колекторів, які діляться на поля: 4 * 3, 3 * 4 або 6 * 2. Є можливість встановлювати до 4 модулів в каскад, таким чином максимальний розмір геліополя може досягати 48 колекторів.

Про виробника

Компанія Vaillant - світовий лідер в сегменті опалювального обладнання, заснована 145 років тому в м Ремшайд, Німеччина. На сьогоднішній день до складу Vaillant Group входять виробничі і дослідницькі центри в Німеччині, Франції, Великобританії, Іспанії, Італії, Словаччини, Туреччини та Китаї. Продукція вироблена на території КНР призначена тільки для ринку Китаю. Vaillant має дочірні компанії більш ніж в 20 країнах світу і експортує свою продукцію більш ніж в 60 країн світу. Тільки за останні 20 років продукція компанії отримала більше 60 міжнародних нагород.

Адресна доставка

По Києву:

  • при замовленні товару на суму до 3000 грн. - 300 грн .;
  • при замовленні товару на суму більше 3000 грн., доставка виконується безкоштовно.

По Київській області (до 20 км від міста Київ):

  • при замовленні товару на суму до 3000 грн. - 600 грн .;
  • при замовленні товару на суму більше 3000 грн. - 300 грн.

Від 20 км від Києва: вартість доставки за домовленістю

Умови адресної доставки

Графік доставок: ПН. - Пт .: 09:00 - 19:00. Доставка вантажів здійснюється водієм до під'їзду чи будинку. У вартість доставки не входить послуги занесення і підйому товару. Вартість послуг підйому і занесення товару: 30-200 грн./поверх за 1 одиницю товару, залежить від розмірів, ваги товару і складності підйому.

Доставка поштовими операторами

Доставка товарів по Україні здійснюється компаніями «Нова Пошта», «Інтайм», «Нічний експрес» до відділення у Вашому місті за тарифами перевізника. Відправка товару здійснюється з ПН. - Пт .: 09:00 - 20:00. Звертаємо Вашу увагу, що деякі товари, такі як: радіатори опалення, підлогові газові котли, бойлери, каміни, приточно-витяжні установки, буферні ємності, сонячні батареї, сонячні колектори поставляються із заводу в м'яких упаковках і вимагають додаткової упаковки (дерев'яної обрешітки). Дана послуга оплачується окремо. Вартість уточнюйте у продавців при оформленні замовлення. У разі виникнення питань, по доставці замовлень, прохання звертатися за телефоном 044 232 38 85.

Форми оплати

Оплата готівкою можлива при адресній доставці або в офісі компанії за адресою: м Київ, вул. Генерала Шаповала 2, оф. 106. На підтвердження оплати видається товарний чек з підписом і печаткою продавця.

Безготівкова оплата для суб'єктів господарської діяльності, які не є платниками ПДВ.

Безготівкова оплата для суб'єктів господарської діяльності, платників ПДВ.

Оплата платіжними картами Visa і MasterCard здійснюється через мобільний додаток Вашого банку на реквізити продавця, які продавець-консультант повідомить Вам при оформленні замовлення.

Технічні характеристики станції  незакіпаючої сонячної системи

Модель

VDM 15 D

Потужність насосів для сонячного контуру, Вт

≤65

Потужність насосу для завантаження буферу, Вт

≤65

Обсяг резервуару, л

20

Максимальна висота подачі насосу, м

≤6

Габаритні розміри: В*Ш*Г, мм

750*450*340

Площа сонячних колекторів, кв.м.

≤15

Кількість колекторів, шт.

≤6

Технічні характеристики сонячних колекторів

Технічні характеристики

VFK 135/2 VD

Площа (бруто/нето)

2,51/2,35

Кількість теплоносія, л

1,46

Товщина теплоізоляції

40 мм

Максимальний робочий тиск, бар

10

Коефіцієнт прозорості скла т, %

91

Коефіцієнт поглинання абсорберу α, %

95

Коефіцієнт випромінювання абсорберу ε, %

5

Температура стагнації, (відповідно EN 12975), °С

195

Нормативний ККД η0 (відповідно EN 12975), %

78,5

Коефіцієнт втрат тепла k1, Вт/м2К

3,63

Коефіцієнт втрат тепла k2, Вт/м2К2

0,016

Габаритні розміри: В*Ш*Г, мм

2033*1233*80

Вага, кг

37,5

 

 

Рекомендуємо переглянути