Меню

Водяна тепла підлога

Колектор для теплої підлоги з витратомірами Danfoss FHF 2-12 виходів
0
Код товару: 088U0532
Ціну уточнюйте
Розподільчий колектор FHF використовують для регулювання подачі теплоносія в системах радіаторного і підлогового опалення. Подающий колектор має можливість відключення кожного з контурів системи і укомплектований ротаметрами. Зворотний колектор облад..
Колектор з термостатичними кранами та витратомірами із нержавіючої сталі TermoJet SS304
0
Код товару: TJ-W-02-12
Ціну уточнюйте
Товщина металу нержавіючої балки 1.6мм В комплект входять: Ручний повітровідвідник - 2 шт Дренажний кран - 2шт Заглушки 1" - 2шт Комплект кріплень - 1шт Гарантія якості - 3 роки..
Колектор системи опалення із нержавіючої сталі з витратомірами TECEfloor на 2-12 виходів
0
Код товару: 77310012
Ціну уточнюйте
Колектор системи опалення з нержавіючої сталі, планка колектора контура опалення з великим об'ємом камери, полірована поверхня, звукопоглинаючий пластиковий тримач з функцією швидкого монтажу, з торцевим ущільненням 1". На зворотній лінії вбудовані к..
Комплект колекторів з витратомірами із нержавіючої сталі на 2-12 виходів IVR 800
0
Код товару: 180222512
Ціну уточнюйте
Вхідний колектор з витратомірами, радіаторів та краном впуск-випуск. Зворотний колектор з ручними регулюють клапанами, радіаторів, краном впуск-випуск і заглушками. У комплекті з кронштейнами..
Розподільчий колектор для контурів опалення з витратомірами REHAU HKV-D (2-12 виходів)
0
Код товару: 208021-003
Ціну уточнюйте
Розподільчі колектори для контурів опалення HKV-D з’єднуються з трубами системи теплої підлоги швидко, безпечно й легко завдяки обтискним фітингам. Вони виготовляються з високоякісної сталі, доступні у версіях, розрахованих максимум на 12 контурів оп..
Труба для теплої підлоги TECEfloor PE-RT 5S 16х2.0 мм
0
Код товару: 77111660
49 грн.
TECEfloor - це повна система, яка складається з опалювальних труб, перехідників, колекторів і регуляторів. TECEfloor ґрунтується на якості. Всі компоненти ретельно відібрані і протестовані на 100% сумісність один з одним..
Труба поверхневого опалення HEFFMANN PERT EVOH 16x2
0
Код товару: 00000025
15 грн.
Труба PERT EVOH HEFFMANN з поліетилену призначена для систем обігріву поверхонь. Має велику гнучкість і глянсову поверхню. Слід сказати, що на знос труб і опалювальних систем впливає розчинений в теплоносії кисень, здатний проникати диффузійно крізь ..
Труба поверхневого опалення PE-RT, размер 16x2
0
Код товару: R978Y227
23 грн.
Труби GIACOMMINI R978 PE-RT (з поліетилену підвищеної термостійкості) можуть бути використані в системах опалення, охолодження та водопостачання для розподілу води або теплоносія. Не підходять для транспортування питної води. Труби R978 мають антікіс..
Труба поверхневого опалення RAUTHERM S 17х2,0
0
Код товару: R136140500
52 грн.
Труба RAUTHERM S призначена для систем обігріву поверхонь. Вона має тришарову структуру, основний шар якої виготовляється із зшитого поліетилену PE-Xa, за яким йде адгезійний шар, що пов'язує поліетиленову частину з поверхневим шаром з етіленвінілалк..

Система водяного теплої підлоги - це низькотемпературна система розподілу тепла, що працює з усіма сучасними теплогенераторами: тепловими насосами, газовими, електричними і твердопаливними котлами.

Комплектуючі для теплої підлоги:

  1. Труба для поверхневого опалення. Найбільш поширений вид на сьогоднішній день - це труба теплої підлоги із зшитого поліпропілену. Вона складається з декількох шарів, зшитих між собою спеціальним способом. Верхній шар труби виконаний з матеріалу, що не пропускає кисень, так званий «кисневий бар'єр». Це необхідно для того щоб запобігти попаданню кисню в теплоносій, що циркулює в системі «теплої підлоги». Труба для поверхневого опалення з поліетилену відрізняється хорошою гнучкістю і високою теплопровідністю.
  2. Розподільчий колектор для теплої підлоги, або по-іншому "гребінка". Служить для контролю і розподілу теплоносія в декількох контурах опалення. Колектор складається з двох частин, одна з яких подає теплоносій, нагрітий теплогенератором, в систему, друга частина - повертає охолонувший теплоносій назад в теплогенератор для нагріву (так звана "обратка"). Також, розподільний колектор контролює рівномірний розподіл теплоносія в контурах теплої підлоги.
  3. Насосна група - це комплект обладнання, що забезпечує подачу теплоносія в систему і регулювання його температури. Для системи поверхневого опалення температура подачі становить 35-45 ° С. Тому насосна група відповідає за змішування нагрітого теплоносія і «обратки» для досягнення потрібної температури в системі та створює тиск для його циркуляції.
  4. Теплоізоляційні мати. Їх завдання - мінімізувати тепловтрати в системі опалення і виступити підложкою для кріплення труби теплої підлоги.
  5. Інші комплектуючі - демпферна стрічка, євроконус, якірна скоба та інші, необхідні для монтажу теплої підлоги «під ключ»

Переваги системи опалення «тепла підлога»

  • Термін служби до 50 років
  • Економія до 20% на витратах в порівнянні з радіаторним опаленням
  • Не вимагає догляду, не займає простір, не заважає меблям

Компанія Природна Енергія пропонує монтаж системи теплої підлоги «під ключ». Спроектуємо систему з урахуванням тепловтрат, підберемо обладнання під Ваш бюджет, виконаємо монтажні роботи, надамо гарантію і сервісне обслуговування.