Меню
Шановні відвідувачі! Менеджери компаніїї Природна Енергія мають честь захищати нашу Україну. Ми скоро повернемось! Все буде Україна!
Тимчасово заявки на обладнання та монтаж приймаються нашим партнером компанією «Атмосфера». Для отримання знижки назвіть код NENERGY

Водяна тепла підлога

Колектор для теплої підлоги з витратомірами Danfoss FHF 2-12 виходів
0
Код товару: 088U0532
Ціну уточнюйте
Розподільчий колектор FHF використовують для регулювання подачі теплоносія в системах радіаторного і підлогового опалення. Подающий колектор має можливість відключення кожного з контурів системи і укомплектований ротаметрами. Зворотний колектор облад..
Колектор з термостатичними кранами та витратомірами із нержавіючої сталі TermoJet SS304
0
Код товару: TJ-W-02-12
Ціну уточнюйте
Товщина металу нержавіючої балки 1.6мм В комплект входять: Ручний повітровідвідник - 2 шт Дренажний кран - 2шт Заглушки 1" - 2шт Комплект кріплень - 1шт Гарантія якості - 3 роки..
Колектор системи опалення із нержавіючої сталі з витратомірами TECEfloor на 2-12 виходів
0
Код товару: 77310012
Ціну уточнюйте
Колектор системи опалення з нержавіючої сталі, планка колектора контура опалення з великим об'ємом камери, полірована поверхня, звукопоглинаючий пластиковий тримач з функцією швидкого монтажу, з торцевим ущільненням 1". На зворотній лінії вбудовані к..
Комплект колекторів з витратомірами із нержавіючої сталі на 2-12 виходів IVR 800
0
Код товару: 180222512
Ціну уточнюйте
Вхідний колектор з витратомірами, радіаторів та краном впуск-випуск. Зворотний колектор з ручними регулюють клапанами, радіаторів, краном впуск-випуск і заглушками. У комплекті з кронштейнами..
Розподільчий колектор для контурів опалення з витратомірами REHAU HKV-D (2-12 виходів)
0
Код товару: 208021-003
Ціну уточнюйте
Розподільчі колектори для контурів опалення HKV-D з’єднуються з трубами системи теплої підлоги швидко, безпечно й легко завдяки обтискним фітингам. Вони виготовляються з високоякісної сталі, доступні у версіях, розрахованих максимум на 12 контурів оп..
Труба для теплої підлоги TECEfloor PE-RT 5S 16х2.0 мм
0
Код товару: 77111660
49 грн.
TECEfloor - це повна система, яка складається з опалювальних труб, перехідників, колекторів і регуляторів. TECEfloor ґрунтується на якості. Всі компоненти ретельно відібрані і протестовані на 100% сумісність один з одним..
Труба поверхневого опалення HEFFMANN PERT EVOH 16x2
0
Код товару: 00000025
15 грн.
Труба PERT EVOH HEFFMANN з поліетилену призначена для систем обігріву поверхонь. Має велику гнучкість і глянсову поверхню. Слід сказати, що на знос труб і опалювальних систем впливає розчинений в теплоносії кисень, здатний проникати диффузійно крізь ..
Труба поверхневого опалення PE-RT, размер 16x2
0
Код товару: R978Y227
23 грн.
Труби GIACOMMINI R978 PE-RT (з поліетилену підвищеної термостійкості) можуть бути використані в системах опалення, охолодження та водопостачання для розподілу води або теплоносія. Не підходять для транспортування питної води. Труби R978 мають антікіс..
Труба поверхневого опалення RAUTHERM S 17х2,0
0
Код товару: R136140500
52 грн.
Труба RAUTHERM S призначена для систем обігріву поверхонь. Вона має тришарову структуру, основний шар якої виготовляється із зшитого поліетилену PE-Xa, за яким йде адгезійний шар, що пов'язує поліетиленову частину з поверхневим шаром з етіленвінілалк..

Система водяного теплої підлоги - це низькотемпературна система розподілу тепла, що працює з усіма сучасними теплогенераторами: тепловими насосами, газовими, електричними і твердопаливними котлами.

Комплектуючі для теплої підлоги:

  1. Труба для поверхневого опалення. Найбільш поширений вид на сьогоднішній день - це труба теплої підлоги із зшитого поліпропілену. Вона складається з декількох шарів, зшитих між собою спеціальним способом. Верхній шар труби виконаний з матеріалу, що не пропускає кисень, так званий «кисневий бар'єр». Це необхідно для того щоб запобігти попаданню кисню в теплоносій, що циркулює в системі «теплої підлоги». Труба для поверхневого опалення з поліетилену відрізняється хорошою гнучкістю і високою теплопровідністю.
  2. Розподільчий колектор для теплої підлоги, або по-іншому "гребінка". Служить для контролю і розподілу теплоносія в декількох контурах опалення. Колектор складається з двох частин, одна з яких подає теплоносій, нагрітий теплогенератором, в систему, друга частина - повертає охолонувший теплоносій назад в теплогенератор для нагріву (так звана "обратка"). Також, розподільний колектор контролює рівномірний розподіл теплоносія в контурах теплої підлоги.
  3. Насосна група - це комплект обладнання, що забезпечує подачу теплоносія в систему і регулювання його температури. Для системи поверхневого опалення температура подачі становить 35-45 ° С. Тому насосна група відповідає за змішування нагрітого теплоносія і «обратки» для досягнення потрібної температури в системі та створює тиск для його циркуляції.
  4. Теплоізоляційні мати. Їх завдання - мінімізувати тепловтрати в системі опалення і виступити підложкою для кріплення труби теплої підлоги.
  5. Інші комплектуючі - демпферна стрічка, євроконус, якірна скоба та інші, необхідні для монтажу теплої підлоги «під ключ»

Переваги системи опалення «тепла підлога»

  • Термін служби до 50 років
  • Економія до 20% на витратах в порівнянні з радіаторним опаленням
  • Не вимагає догляду, не займає простір, не заважає меблям

Компанія Природна Енергія пропонує монтаж системи теплої підлоги «під ключ». Спроектуємо систему з урахуванням тепловтрат, підберемо обладнання під Ваш бюджет, виконаємо монтажні роботи, надамо гарантію і сервісне обслуговування.