Меню
Шановні відвідувачі! Менеджери компаніїї Природна Енергія мають честь захищати нашу Україну. Ми скоро повернемось! Все буде Україна!
Тимчасово заявки на обладнання та монтаж приймаються нашим партнером компанією «Атмосфера». Для отримання знижки назвіть код NENERGY

Геотермальні

Геотермальний тепловий насос Vaillant flexoCOMPACT exclusive VWF 118/4
0
Код товару: 10016692
344 141 грн.
Vaillant flexoCOMPACT exclusive VWF 118/4 - геотермальний тепловий насос зі вбудованим бойлером ГВП для підключення до трифазної мережі (380 В). Теплова потужність В0/W35, де В0 - це температура ґрунту, а W35 - температура подачі в систему опалення, ..
Геотермальний тепловий насос Vaillant flexoCOMPACT exclusive VWF 58/4
0
Код товару: 10016690
294 738 грн.
Vaillant flexoCOMPACT exclusive VWF 58/4 - геотермальний тепловий насос зі вбудованим бойлером ГВП для підключення до трифазної мережі (380 В). Теплова потужність В0/W35, де В0 - це температура ґрунту, а W35 - температура подачі в систему опалення, -..
Геотермальний тепловий насос Vaillant flexoCOMPACT exclusive VWF 88/4
0
Код товару: 10016691
332 813 грн.
Vaillant flexoCOMPACT exclusive VWF 88/4 - геотермальний тепловий насос зі вбудованим бойлером ГВП для підключення до трифазної мережі (380 В). Теплова потужність В0/W35, де В0 - це температура ґрунту, а W35 - температура подачі в систему опалення, -..
Геотермальний тепловий насос Vaillant flexoTHERM exclusive VWF 117/4
0
Код товару: 10016687
285 975 грн.
Vaillant flexoTHERM exclusive VWF 117/4 - геотермальний тепловий насос, випускається в двох варіантах: для однофазної (220 В) і трифазної (380 В) мереж. Теплова потужність В0/W35 - 11,2 кВт, де В - це температура грунту, а W - температура п..
Геотермальний тепловий насос Vaillant flexoTHERM exclusive VWF 157/4
0
Код товару: 10016688
313 608 грн.
Vaillant flexoTHERM exclusive VWF 157/4 - геотермальний тепловий насос (трифазне підключення). Теплова потужність В0/W35 - 14,5 кВт, де В - це температура грунту, а W - температура подачі в систему опалення, холодильна потужність - 15,8 кВт..
Геотермальний тепловий насос Vaillant flexoTHERM exclusive VWF 197/4
0
Код товару: 10016689
354 156 грн.
Vaillant flexoTHERM exclusive VWF 197/4 - геотермальний тепловий насос (трифазне підключення). Теплова потужність В0/W35 - 19,7 кВт, де В - це температура грунту, а W - температура подачі в систему опалення, холодильна потужність - 22,3 кВт..
Геотермальний тепловий насос Vaillant flexoTHERM exclusive VWF 57/4
0
Код товару: 10016685
260 205 грн.
Vaillant flexoTHERM exclusive VWF 57/4 - геотермальний тепловий насос, випускається в двох варіантах: для однофазної (220 В) і трифазної (380 В) мереж. Теплова потужність В0 / W35 - 5,3 кВт, де В - це температура грунту, а W - температура п..
Геотермальний тепловий насос Vaillant flexoTHERM exclusive VWF 87/4
0
Код товару: 10016686
274 678 грн.
Vaillant flexoTHERM exclusive VWF 87/4 - геотермальний тепловий насос, випускається в двох варіантах: для однофазної (220 В) і трифазної (380 В) мереж. Теплова потужність В0/W35 - 8.9 кВт, де В - це температура грунту, а W - температура под..

Геотермальний тепловий насос (грунт-вода)

Геотермальні теплові насоси, двохсотлітній шлях становлення.

Перші розробки завдяки, яким були створені сучасні геотермальні теплові насоси для будинку почалися майже 200 років тому. У 1824 році французький фізик і математик Саді Карно вперше описав принцип роботи теплової машини, який надалі був названий циклом Карно. Спочатку цикл Карно отримав широке поширення при виготовленні холодильних установок, але через більш ніж 100 років, цей же принцип вчені-інженери вирішили застосувати в зворотному процесі для отримання тепла. І вже починаючи з 90-х років двадцятого століття опалення будинку геотермальних тепловим насосом набуло широкого поширення в Америці і Європі, поштовхом послужив нафтова криза, який значно підвищив ціни на енергоресурси. В Україні тільки останні кілька років простежується тенденція розвитку технології heat pump і це стало можливим завдяки різкому зростанню цін на комунальні послуги.

Робота геотермального теплового насоса в чому вона полягає?

Геотермальний тепловий насос (грунт-вода), принцип роботи його системи полягає у відборі тепла у низькотемпературних джерел, таких як грунт або вода, за допомогою застосування заглибних зондів або геотермального поля. Занурювальні зонди використовуються за умови, коли генератором тепла виступає грунт, чим більше вологи всередині породи або чим більше вона щільна тим більше тепла можна зібрати з одного метра погонного. Наприклад U-образний вертикальний зонд на дистанції від одного метра може генерувати від 30 до 70 Вт теплової енергії. При використанні геотермального поля, яке може бути як вертикальним так і горизонтальним виконанням, з 1 м^2 можна збирати від 10 до 35 Вт при глибині залягання 1,2 - 1,8 метра. Сподіваємося, що даний опис процесів хоча б частково відкриває завісу того, як працюють теплові насоси і геотермальне опалення в живу, так би мовити на практиці.

Як купити тепловий насос грунт вода, від чого залежить його ціна?

При виборі будь-якого опалювального обладнання, включаючи такі високотехнологічні агрегати як теплові насоси необхідно керуватися певними правилами підбору:

  • по-перше, вирішіть для себе, що ви хочете отримати від опалювального пристрою (тільки тепло, тепло + гарячу воду або перший і другий варіант плюс в добавок літній кондиціонування);
  • по-друге, який тип кондиціонування ви хочете отримати, існує два варіанти: активний і пасивний холод;
  • по-третє, яку площу ви готові відвезти під опалювальне обладнання, то це буде настінний пристрій або може це буде підлогове рішення включають в себе бойлер для приготування гарячої води;
  • по-четверте, необхідно провести інженерно-технічних розрахунок теплових втрат вашого будинку, щоб підібрати потужність геотермального насоса.

І важливо знати, хто буде монтувати систему опалення і топкові: ви самостійно, одна організація розведе систему опалення, а вже інша компанія буде збирати опалювальне обладнання або можливо ви хочете отримати все в тому числі геотермальний тепловий насос під ключ. З одного боку, якщо ви будете виконувати всі роботи самостійно підсумкові ціни виявляться набагато нижче, ніж якщо залучати сторонні організації. Однак, існують роботи де в поодинці не впорається і тут мова йде про буріння свердловин для занурення геотермальних зондів, на сьогоднішній день в Києві і регіоні налічується близько 100 компаній надають такого роду послуги. Україна рухається до цивілізованого світу, але на жаль ринок бурильних робіт абсолютно не контролюється і визначити наскільки добре будуть виконані роботи важко сказати, якщо ви тільки особисто не знаєте цю компанію або у вас є вагомі рекомендації від друзів, знайомих.

Отже, що ми бачимо, - тепловий насос грунт-вода: ціна, функціонал, потужність, а також ефективність роботи залежать від ряду факторів, які можуть врахувати тільки висококласні фахівці, які знаються на своїй галузі і знають свою справу. Київ, наповнений цікавими пропозиції по альтернативній енергетиці, але не варто поспішати і вибирати товар тільки по його дешевизні зверніться в компанію Природна Енергія і ми просто і доступно розповімо про сучасні технології, які заощадять ваші гроші і покращувати якість проживання в будинку або квартирі.