Водяна тепла підлога

Колектор для теплої підлоги з витратомірами Danfoss FHF 2-12 виходів

Ціну уточнюйте

Розподільчий колектор FHF використовують для регулювання подачі теплоносія в системах радіаторного і підлогового опалення. Подающий колектор має можливість відключення кожного з контурів системи і укомплектований ротаметрами. Зворотний колектор обладнаний вбудованими клапанами з попереднім налаштуванням пропускної здатності, що дозволяє забезпечити..

Колектор з термостатичними кранами та витратомірами із нержавіючої сталі TermoJet SS304

Ціну уточнюйте

Товщина металу нержавіючої балки 1.6мм В комплект входять: Ручний повітровідвідник - 2 шт Дренажний кран - 2шт Заглушки 1" - 2шт Комплект кріплень - 1шт Гарантія якості - 3 роки..

Колектор системи опалення із нержавіючої сталі з витратомірами TECEfloor на 2-12 виходів

Ціну уточнюйте

Колектор системи опалення з нержавіючої сталі, планка колектора контура опалення з великим об'ємом камери, полірована поверхня, звукопоглинаючий пластиковий тримач з функцією швидкого монтажу, з торцевим ущільненням 1". На зворотній лінії вбудовані клапани з подвійним ущільнювальним кільцем на штоці клапана, клапанний диск з ущільнювальним кільцем ..

Комплект колекторів з витратомірами із нержавіючої сталі на 2-12 виходів IVR 800

Ціну уточнюйте

Вхідний колектор з витратомірами, радіаторів та краном впуск-випуск. Зворотний колектор з ручними регулюють клапанами, радіаторів, краном впуск-випуск і заглушками. У комплекті з кронштейнами..

Розподільчий колектор для контурів опалення з витратомірами REHAU HKV‑D (2-12 виходів)

Ціну уточнюйте

Розподільчі колектори для контурів опалення HKV‑D з’єднуються з трубами системи теплої підлоги швидко, безпечно й легко завдяки обтискним фітингам. Вони виготовляються з високоякісної сталі, доступні у версіях, розрахованих максимум на 12 контурів опалення, оснащаються витратоміром і дозволяють перекривати окремі контури..

Труба для теплої підлоги TECEfloor PE-RT 5S 16х2.0 мм

49 грн.

TECEfloor - це повна система, яка складається з опалювальних труб, перехідників, колекторів і регуляторів. TECEfloor ґрунтується на якості. Всі компоненти ретельно відібрані і протестовані на 100% сумісність один з одним..

Труба поверхневого опалення HEFFMANN PERT EVOH 16x2

15 грн.

Труба PERT EVOH HEFFMANN з поліетилену призначена для систем обігріву поверхонь. Має велику гнучкість і глянсову поверхню. Слід сказати, що на знос труб і опалювальних систем впливає розчинений в теплоносії кисень, здатний проникати диффузійно крізь стінки труб. Завдяки шару EVOH (кисневого бар'єру) в трубі PE-RT проникнення кисню в теплоносій чере..

Труба поверхневого опалення PE-RT, размер 16x2

23 грн.

Труби GIACOMMINI R978 PE-RT (з поліетилену підвищеної термостійкості) можуть бути використані в системах опалення, охолодження та водопостачання для розподілу води або теплоносія. Не підходять для транспортування питної води. Труби R978 мають антікіслородний бар'єр (EVOH), завдяки цьому через стінки труби в теплоносій не проникає кисень, який може..

Труба поверхневого опалення RAUTHERM S 17х2,0

52 грн.

Труба RAUTHERM S призначена для систем обігріву поверхонь. Вона має тришарову структуру, основний шар якої виготовляється із зшитого поліетилену PE-Xa, за яким йде адгезійний шар, що пов'язує поліетиленову частину з поверхневим шаром з етіленвінілалкоголя, непроникного для кисню. Труба характеризуються високою гнучкістю, що дозволяє монтувати їх на..

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

Система водяного теплої підлоги - це низькотемпературна система розподілу тепла, що працює з усіма сучасними теплогенераторами: тепловими насосами, газовими, електричними і твердопаливними котлами.

Комплектуючі для теплої підлоги:

  1. Труба для поверхневого опалення. Найбільш поширений вид на сьогоднішній день - це труба теплої підлоги із зшитого поліпропілену. Вона складається з декількох шарів, зшитих між собою спеціальним способом. Верхній шар труби виконаний з матеріалу, що не пропускає кисень, так званий «кисневий бар'єр». Це необхідно для того щоб запобігти попаданню кисню в теплоносій, що циркулює в системі «теплої підлоги». Труба для поверхневого опалення з поліетилену відрізняється хорошою гнучкістю і високою теплопровідністю.
  2. Розподільчий колектор для теплої підлоги, або по-іншому "гребінка". Служить для контролю і розподілу теплоносія в декількох контурах опалення. Колектор складається з двох частин, одна з яких подає теплоносій, нагрітий теплогенератором, в систему, друга частина - повертає охолонувший теплоносій назад в теплогенератор для нагріву (так звана "обратка"). Також, розподільний колектор контролює рівномірний розподіл теплоносія в контурах теплої підлоги.
  3. Насосна група - це комплект обладнання, що забезпечує подачу теплоносія в систему і регулювання його температури. Для системи поверхневого опалення температура подачі становить 35-45 ° С. Тому насосна група відповідає за змішування нагрітого теплоносія і «обратки» для досягнення потрібної температури в системі та створює тиск для його циркуляції.
  4. Теплоізоляційні мати. Їх завдання - мінімізувати тепловтрати в системі опалення і виступити підложкою для кріплення труби теплої підлоги.
  5. Інші комплектуючі - демпферна стрічка, євроконус, якірна скоба та інші, необхідні для монтажу теплої підлоги «під ключ»

Переваги системи опалення «тепла підлога»

  • Термін служби до 50 років
  • Економія до 20% на витратах в порівнянні з радіаторним опаленням
  • Не вимагає догляду, не займає простір, не заважає меблям

Компанія Природна Енергія пропонує монтаж системи теплої підлоги «під ключ». Спроектуємо систему з урахуванням тепловтрат, підберемо обладнання під Ваш бюджет, виконаємо монтажні роботи, надамо гарантію і сервісне обслуговування.