П'ять причин встановити сонячну електростанцію

  • П'ять причин встановити сонячну електростанцію
  1. Екологія. Вибираючи в якості джерела струм сонячні батареї, людина дбає не тільки про себе - він бере на себе відповідальність за долю близьких людей і майбутніх поколінь. Адже енергія Сонця чиста і невичерпна. Її потужності достатньо, щоб за 8 хвилин заповнити резерви, що вимагаються людству на цілий рік. Відповідно робота сонячної установки абсолютно нешкідлива і безшумна.
  2. Незалежність. Використання сонячних панелей - рятувальний круг в тих випадках, коли місцевою владою регулярно вимикають електрику або коли спостерігаються часті перепади і збої в мережі. Вибір системи тієї чи іншої потужності дає можливість забезпечити своє житло постійною електрикою і при цьому не платити за його споживання.
  3. Економія. Не дивлячись на вартість установки системи з переробки сонячної енергії в електрику, в окремих випадках вона набагато ефективніше і економічно вигідніше, ніж живлення від центральної мережі. Наприклад, стандартне підключення віддаленого будинку (3-5 кВт), для якого потрібна установка 10-ти стовпів, обійдеться власнику в районі 100-150 тис. грн. і затягнеться на 2-3 місяці бюрократичних очікувань. В свою чергу автономна електростанція коштує приблизно стільки ж, причому при її реєстрації з метою продажу енергії чиновники йдуть на зустріч. Якщо порівнювати отримання струму за допомогою автономного джерела енергії - дизельного генератора, то сонячна енергія менш витратна. Користуючись генератором, потрібно регулярно поповнювати запаси палива (раз в декілька днів) і виробляти регулярне технічне обслуговування, і це не кажучи про фінансову сторону питання. При обслуговуванні сонячної установки досить декількох разів очищення її поверхні в рік, при цьому зниження потужності батарей не перевищує 12% протягом 25-30 років.
  4. Мобільність. Панелі розміщуються на будь-якій поверхні (частіше на даху), де протягом дня немає тіні. Використовуючи додаткові фотоелектричні модулі, можна збільшувати потужність установки до потрібних показників. Також, при необхідності, завжди є можливість перемістити сонячні батареї на інший об'єкт без будь-яких втрат для станції.
  5. Спосіб заробітку. Сонячна електростанція сьогодні стала доступнішою, ніж кілька років тому. Тим більше, програма закупівлі державою надлишків енергії за спеціальними тарифами робить цей напрямок перспективним і швидко окупається (від 4-х років). Варто задуматися, що з того, що було куплено в будинок за останнім часом приносить дохід і при цьому не вимагає постійної уваги і сервісу?

Рекомендовані товари

Мережева сонячна станція 30 кВт Standard на землі

Мережева сонячна станція 30 кВт Standard на землі

Мережева сонячна станція 30 кВт Standard на землі - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Сонячні панелі розташовуються на наземній констру..

460874 грн.

Мережева сонячна станція 10 кВт Standard на похилому даху

Мережева сонячна станція 10 кВт Standard на похилому даху

Мережева сонячна станція 10 кВт Standard на похилому даху - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуют..

173228 грн.

Гибридна сонячна станція 5 кВт Premium на похилому даху

Гибридна сонячна станція 5 кВт Premium на похилому даху

Гібридна сонячна станція 5 кВт Premium на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електр..

254903 грн.