Плаский сонячний колектор Meibes FKA-240-H

Плаский сонячний колектор Meibes FKA-240-H

19020 грн.
Виробник: Meibes
Код товару: 1100111
Є в наявності

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо вам та уточнимо деталі!

Meibes FKF-200-V - вертикальний плаский сонячний колектор, загальною площею 2,13 м², розроблений для роботи в системах Drain Back.

Конструкція, установка, експлуатація

Колектори FKF-200-V встановлюються у вертикальному положенні, можуть монтуватися на похилому або горизонтальному даху, а також на фасаді або на землі. Їх застосовують для створення геліополів до 6 колекторів при послідовному підключенні і до 15 колекторів при паралельній схемі підключення. Пласкі колектори типу FKF-200-V застосовуються для приготування побутової гарячої води або ж для підігріву басейну в літній період. Рама і основа виробу виготовлені з анодованого алюмінію, всередині розташовується абсорбер алюмінієво-мідний з покриттям, який має високу здатність поглинання світла. Верхня частина колектора закрита ударостійким склом з високою пропускною здатністю. Весь корпус утеплений мінеральною ватою товщиною 40 мм.

Гарантія 10 років.

Про виробника

Німецька компанія Meibes заснована в 1961 році в місті Ганновері, братами Альфредом і Гельмутом Майбес. Компанія пройшла шлях становлення від сімейної майстерні до промислового підприємства, їх прізвище стало світовим брендом. На сьогоднішній день німецький завод Meibes, який займається виробництвом техніки швидкого монтажу для котельних, геліосистем, і інших систем для прийому і розподілу тепла, входить до складу великого європейського концерну Aalberts Industries N.V. Річний дохід концерну за 2014 склав понад 2 млрд. Євро. Членами Aalberts Industries N.V. є близько 150 виробничих підприємств в 30 країнах світу з чисельністю співробітників більше 12 тисяч чоловік. Всі виробництва компаній, разом з Meibes, розташовуються на території Європи.

Адресна доставка

По Києву:

  • при замовленні товару на суму до 3000 грн. - 300 грн .;
  • при замовленні товару на суму більше 3000 грн., доставка виконується безкоштовно.

По Київській області (до 20 км від міста Київ):

  • при замовленні товару на суму до 3000 грн. - 600 грн .;
  • при замовленні товару на суму більше 3000 грн. - 300 грн.

Від 20 км від Києва: вартість доставки за домовленістю

Умови адресної доставки

Графік доставок: ПН. - Пт .: 09:00 - 19:00. Доставка вантажів здійснюється водієм до під'їзду чи будинку. У вартість доставки не входить послуги занесення і підйому товару. Вартість послуг підйому і занесення товару: 30-200 грн./поверх за 1 одиницю товару, залежить від розмірів, ваги товару і складності підйому.

Доставка поштовими операторами

Доставка товарів по Україні здійснюється компаніями «Нова Пошта», «Інтайм», «Нічний експрес» до відділення у Вашому місті за тарифами перевізника. Відправка товару здійснюється з ПН. - Пт .: 09:00 - 20:00. Звертаємо Вашу увагу, що деякі товари, такі як: радіатори опалення, підлогові газові котли, бойлери, каміни, приточно-витяжні установки, буферні ємності, сонячні батареї, сонячні колектори поставляються із заводу в м'яких упаковках і вимагають додаткової упаковки (дерев'яної обрешітки). Дана послуга оплачується окремо. Вартість уточнюйте у продавців при оформленні замовлення. У разі виникнення питань, по доставці замовлень, прохання звертатися за телефоном 044 232 38 85.

Форми оплати

Оплата готівкою можлива при адресній доставці або в офісі компанії за адресою: м Київ, вул. Єреванська 30, оф. 9. На підтвердження оплати видається товарний чек з підписом і печаткою продавця.

Безготівкова оплата для суб'єктів господарської діяльності, які не є платниками ПДВ.

Безготівкова оплата для суб'єктів господарської діяльності, платників ПДВ.

Оплата платіжними картами Visa і MasterCard здійснюється через мобільний додаток Вашого банку на реквізити продавця, які продавець-консультант повідомить Вам при оформленні замовлення.

Тип

плаский, вертикальний

Площа колектора, бруто м²

2,13

Площа колектора, нето м²

1,82

Габарити колектора, мм

1777 х 1200 х 85

Вага, кг

35

Максимальний робочий тиск, бар

6

Максимальний тиск випробувань, бар

10

Об'єм змійовика колектора, л

1,8

Температура стагнації °С

183,4

Нормативний ККД η0, %

82

Коефіцієнт втрат тепла k1, Вт/м²К

3,804

Коефіцієнт втрат тепла k2, Вт/м²К

0,017

Розхід теплоносія, л/г

65