Мережева сонячна станція 10 кВт Plus на трекері

Мережева сонячна станція 10 кВт Plus на трекері

475056 грн.
Код товару: OnGrT002-10
Є в наявності
Тип Станції:

Мережева

Потужність:

10 кВт

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо вам та уточнимо деталі!

Мережева сонячна станція 10 кВт Plus на трекері - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Цей різновид станцій вважається найбільш ефективним рішенням в сонячній енергетиці, оскільки пристрій станції дозволяє відстежувати в автоматичному режимі траєкторію сонця, тим самим змінюючи кут нахилу сонячного поля. Розміщення сонячної станції на трекері збільшує продуктивність на 40-50% в порівнянні з будь-яким іншим стаціонарним рішенням.

 

Принцип роботи

Мережева сонячна станція 10 кВт на трекері, складається з чотирьох основних компонентів, які визначають роботу станції, - це мережевий трифазний інвертор, сонячні батареї, двуосний трекер, датчик сонячної радіації, а також допоміжних, таких як: система автоматичного захисту по стороні постійного і змінного струму , кабелі та з'єднувальні конектори. При попаданні сонячного світла на батареї виробляється постійний струм. Після цього, струм надходить в інвертор, який перетворює постійний струм в змінний (всі домашні електроприлади працюють на змінному струмі). Мережева станція одночасно може виконувати дві функції: забезпечувати електроприлади електрикою, а надлишки віддавати в енергомережу. Якщо немає необхідності у побутової техніки в електриці тоді весь виробляється струм йде в мережу. Також можлива ситуація, коли запит з електрики від приладів перевищує обсяг енергії від сонячної станцією, в такому випадку кількість електрики, якої не вистачає відбирається із загальної енергомережі.

 

Серія мережевих станцій Plus на трекері - це комплексне рішення високого рівня, яке включає в себе повноцінну комплектацію станції: інвертор Huawei потужністю 10 кВт, монокристалічні панелі JA Solar JAM 60S03-325 / PR, двуосні трекери AS-Sunflower-40-2, а також датчик сонячної радіації. Комплектація станції може змінюватися на підставі технічного завдання.

 

Особливості

Мережева сонячна станція не комплектується акумуляторними батареями. Станція може працювати тільки при наявності стаціонарної електрики на об'єкті, тобто якщо пропадає струм в загальній мережі станція також перестає працювати. Після заходу сонця станція не працює так як у неї немає накопичувачів, які могли б акумулювати енергію, яку сонячна станція виробляла в денний час. Для роботи трекера необхідно забезпечити підведення змінного струму. Датчик сонячної радіації повинен розташовуватися на відкритому повітрі в місці де відсутні затінення і перешкоди.

 

Для підключення мережевої станції на 10 кВт до енергомережі для продажу електрики по зеленому тарифу необхідно забезпечити підведення до об'єкта трифазного підключення потужністю не менше 10 кВт або більше. У разі використання станції для власних потреб збільшення потужності не потрібно. Також для введення станції під зелений тариф в експлуатацію буде потрібна заміна лічильника з двонаправленим урахуванням, орієнтовна вартість 10 - 12 тисяч гривень, як правило покупка здійснюється у постачальника електричної енергії (Обленерго).

 

Матеріали, що застосовуються в конструкціях трекера:

·         алюмінієві профілі виготовляються з алюмінієвого сплаву AlMg0.7Si 6063 T66, ГОСТ 22233-2001. На алюмінієві профілі наноситься анодне покриття товщиною не менше 20 мкм, відповідно до ГОСТ 22233-2001.

·         кріпильні вироби, що з'єднують профілі, виготовлені з вуглецевої сталі, клас міцності не нижче 5.8, ISO 898-1.

·         для забезпечення високої корозійної стійкості і запобігання контактної корозії на кріпильні вироби з вуглецевої сталі наноситься цинк-дисперсне покриття типу Delta-МКС, ISO 10683.

·         елементи кріплення виготовлені з нержавіючої сталі А2-70 ISO 3506-1.

 

Продуктивність

Середньорічна продуктивність станції становить 19 МВт. Продуктивність станції залежить від декількох факторів:

  •         територіальне розташування (регіон).
  •       відсутність затінення, розташовані поблизу будинки або дерева можуть створювати затінення і це безпосередньо впливає на середньорічну продуктивність.

 

Термін окупності

Період окупності мережевої станції в першу чергу залежить від кількості споживаної електроенергії на об'єкті, де вона буде встановлена. Чим більше станція віддає в мережу, тим швидше вона окупається, як правило період повернення інвестицій складає близько 7 років. Орієнтовний щорічний прибуток від роботи станції по зеленому тарифу складає 2500 доларів США, при щомісячному споживанні на об'єкті 250 кВт * годин / місяць.

 

Монтаж

Час монтажу може становити від 30 до 40 днів, терміни виконання робіт залежать від часу застигання бетону (28 днів), а також від погодних умов. Інвертор може розташовуватися на колоні трекера або в будь-якому іншому зручному місці включаючи будівлі.

 

"Зелений тариф"

Пакет документів для підключення «Зеленого тарифу»:

·         заява-повідомлення про установку сонячної станції і підключення до «Зеленого тарифу»

·         заява для технічної перевірки мережевого інвертора

·         заява про заміну лічильника і проведення параметризації

·         договір на поставку електроенергії (ксерокопія)

·         копія паспорта власника

·         копія ідентифікаційного коду

·         документи про право власності

·         виписка з банку про відкриття рахунку (видана не картковий) для безготівкових розрахунків

·         однолінійна схема (2 шт.)

·         технічний паспорт, сертифікат інвертора

·         технічний паспорт, сертифікат на сонячні батареї

 

Адресна доставка

По Києву:

  • при замовленні товару на суму до 3000 грн. - 300 грн .;
  • при замовленні товару на суму більше 3000 грн., доставка виконується безкоштовно.

По Київській області (до 20 км від міста Київ):

  • при замовленні товару на суму до 3000 грн. - 600 грн .;
  • при замовленні товару на суму більше 3000 грн. - 300 грн.

Від 20 км від Києва: вартість доставки за домовленістю

Умови адресної доставки

Графік доставок: ПН. - Пт .: 09:00 - 19:00. Доставка вантажів здійснюється водієм до під'їзду чи будинку. У вартість доставки не входить послуги занесення і підйому товару. Вартість послуг підйому і занесення товару: 30-200 грн./поверх за 1 одиницю товару, залежить від розмірів, ваги товару і складності підйому.

Доставка поштовими операторами

Доставка товарів по Україні здійснюється компаніями «Нова Пошта», «Інтайм», «Нічний експрес» до відділення у Вашому місті за тарифами перевізника. Відправка товару здійснюється з ПН. - Пт .: 09:00 - 20:00. Звертаємо Вашу увагу, що деякі товари, такі як: радіатори опалення, підлогові газові котли, бойлери, каміни, приточно-витяжні установки, буферні ємності, сонячні батареї, сонячні колектори поставляються із заводу в м'яких упаковках і вимагають додаткової упаковки (дерев'яної обрешітки). Дана послуга оплачується окремо. Вартість уточнюйте у продавців при оформленні замовлення. У разі виникнення питань, по доставці замовлень, прохання звертатися за телефоном 044 232 38 85.

Форми оплати

Оплата готівкою можлива при адресній доставці або в офісі компанії за адресою: м Київ, вул. Єреванська 30, оф. 9. На підтвердження оплати видається товарний чек з підписом і печаткою продавця.

Безготівкова оплата для суб'єктів господарської діяльності, які не є платниками ПДВ.

Безготівкова оплата для суб'єктів господарської діяльності, платників ПДВ.

Оплата платіжними картами Visa і MasterCard здійснюється через мобільний додаток Вашого банку на реквізити продавця, які продавець-консультант повідомить Вам при оформленні замовлення.

ХАРАКТЕРИСТИКИ СОНЯЧНОЇ СТАНЦІЇ

Площа встановлення

10 м²

Продуктивність за рік

18-21 МВт

Тип підключення

Трифазне

Номінальна потужність сонячного поля

13 кВт

max потужність сонячного поля

14,8 кВт

Потужність інвертора

10 кВт 2 МРРТ

Тип і потужність сонячних панелей

монокристал Half Cell, 325 Вт

КОМПЛЕКТАЦІЯ PLUS

Обладнання

Кількість

Гарантія

Країна

Виробник

Мережевий інвертор Huawei SUN2000-10KTL-M0

1

5 років

Китай

Huawei Technologies Co. Ltd.

Сонячні панелі JA Solar JAM 60S03-325/PR

40

12 років

Китай

JA Solar Holdings

MC4 конектори CN 40

8

1 рік

Китай

Solar King

Сонячний кабель, 4 mm2

100

1 рік

Німеччина

HIS HIKRA PLUS

Двуосний трекер ASSunflower – 40 – 2

1

2 роки

Україна

ТОВ «Українські системи Солар»

Щит змінного струму AC 3-25 RS

1

1 рік

Словенія

ETI

Датчик сонячної іррадіації

1

1 рік

Україна

ТОВ «Українські системи Солар»

Комплект витратних матеріалів

1