Сонячна батарея Leapton Solar LP-M-120-H-340W

Сонячна батарея Leapton Solar LP-M-120-H-340W

3291 грн.
Код товару: LP-M-120-H-340W
Є в наявності
Тип:

монокристал

Потужність:

340 Вт

Корпус:

стандартний

ККД:

20,1%

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо вам та уточнимо деталі!

Leapton Solar LP-M-120-H-340W- монокристалічна сонячна панель виготовлена із застосуванням технологій 9BB, Half-Cell у стандартному корпусі 1684 мм*1002 мм потужністю 340 Вт. ККД - 20.1%.

Технологія 9BB (конструкція сонячних панелей busbar), Half-Cell, PERC

Кремнієві елементи, з яких складається сонячна панель, металізовані тонкими смужками прямокутної форми, надрукованими на лицьовій і задній сторонах сонячного фотоелемента. Ці металеві контакти називаються збірними шинами англійською мовою (busbar) і мають важливе призначення: вони проводять постійний струм, що генерується сонячним фотоелектричним елементом. Half-Cell технологія - це по суті процес розрізання комірок навпіл, який знижує опір і підвищує ефективність. Традиційні панелі з повними комірками на 60 або 72 елементи створюють більш високий опір, який може знизити здатність панелі виробляти більше енергії. Панелі Half-Cell мають менші комірки на кожній панелі, що знижує механічну напругу. Чим менші комірки, тим менше ймовірність мікротріщини панелі. Більш того, технологія Half-Cell забезпечує більш високу вихідну потужність і, як правило, більш надійна, ніж традиційні панелі з повними комірками.

Переваги PERC технології полягають у більш високій вихідній потужності і поліпшеній продуктивності в залежності від зміни температури. Крім цього, спеціальна конструкція зменшує вплив затінення на вироблення енергії, знижує ризик виникнення гарячої точки (PID) і підвищує стійкість до механічного навантаження.

Гарантія

12 років гарантії на продукцію (на несправності внаслідок заводських дефектів).

25 років гарантії збереження лінійної потужності (після 25 років експлуатації потужність панелі буде становити не менше 80% від початкової).

Про виробника

Leapton Solar - інтегрована фотоелектрична компанія, що спеціалізується на дослідженнях, виробництві та продажу сонячних батарей, монтажних систем і систем автономного живлення. Leapton Energy Co. Ltd заснована в Кобе, Японія, в 2012 році. Компанія займається не тільки дослідженнями, розробками і продажами сонячних модулів, монтажних систем, але і розвитком управлінням і після продажним обслуговуванням сонячних електростанції. У 2017 році Leapton Energy Co. Ltd заснувала підрозділ Leapton Solar (Changshu) Co. Ltd в китайській провінції Цзянсу, яке спеціалізується виключно на виробництві сонячних модулів. Виробництво оснащене найбільш передовою автоматизованої виробничою лінією, річна потужність якої складає 250-300 МВт на рік. Leapton займається розробкою і системною інтеграцією високоякісних продуктів і прагне розвивати і просувати фотоелектричні системи середнього і високого класу.Адресна доставка

По Києву:

  • при замовленні товару на суму до 3000 грн. - 300 грн .;
  • при замовленні товару на суму більше 3000 грн., доставка виконується безкоштовно.

По Київській області (до 20 км від міста Київ):

  • при замовленні товару на суму до 3000 грн. - 600 грн .;
  • при замовленні товару на суму більше 3000 грн. - 300 грн.

Від 20 км від Києва: вартість доставки за домовленістю

Умови адресної доставки

Графік доставок: ПН. - Пт .: 09:00 - 19:00. Доставка вантажів здійснюється водієм до під'їзду чи будинку. У вартість доставки не входить послуги занесення і підйому товару. Вартість послуг підйому і занесення товару: 30-200 грн./поверх за 1 одиницю товару, залежить від розмірів, ваги товару і складності підйому.

Доставка поштовими операторами

Доставка товарів по Україні здійснюється компаніями «Нова Пошта», «Інтайм», «Нічний експрес» до відділення у Вашому місті за тарифами перевізника. Відправка товару здійснюється з ПН. - Пт .: 09:00 - 20:00. Звертаємо Вашу увагу, що деякі товари, такі як: радіатори опалення, підлогові газові котли, бойлери, каміни, приточно-витяжні установки, буферні ємності, сонячні батареї, сонячні колектори поставляються із заводу в м'яких упаковках і вимагають додаткової упаковки (дерев'яної обрешітки). Дана послуга оплачується окремо. Вартість уточнюйте у продавців при оформленні замовлення. У разі виникнення питань, по доставці замовлень, прохання звертатися за телефоном 044 232 38 85.

Форми оплати

Оплата готівкою можлива при адресній доставці або в офісі компанії за адресою: м Київ, вул. Єреванська 30, оф. 9. На підтвердження оплати видається товарний чек з підписом і печаткою продавця.

Безготівкова оплата для суб'єктів господарської діяльності, які не є платниками ПДВ.

Безготівкова оплата для суб'єктів господарської діяльності, платників ПДВ.

Оплата платіжними картами Visa і MasterCard здійснюється через мобільний додаток Вашого банку на реквізити продавця, які продавець-консультант повідомить Вам при оформленні замовлення.

Електричні характеристики

Потужність, Вт

340

Напруга холостого ходу (Voc), В

41,1

Напруга МРРТ (Vmp), В

34,2

Струм короткого замкнення (Isc), А

10,6

Струм МРРТ(Impp), А

9,94

ККД

20,10%

Допустиме відхилення потужності

0~+5 Вт

Примітки:
1. Дані відповідають умовам навколишнього середовища: інсоляція 1000 Вт/м², температура модуля +25
°C, AM=1,5.
2. Можливе невелике відхилення в параметрах модулів від зазначених в таблиці через відхилення у властивостях окремих елементів.

Механічні характеристики

Тип комірки

монокристал 9ВВ, Half-Cell

Кількість комірок

120(60x2)

Розміри, мм

1684×1002×35

Вага

19 кг

Захисне скло

3,2 мм загартоване скло з низьким вмістом заліза

Розподільча коробка

IP68, 3 трьома байпас діодами

Кабелі підключення

4 мм², 300 мм(+), 150 мм (-)  

Корпус

анодований алюміній

Температурні характеристики

Температурний коефіцієнт Isc(α_Isc)

+0.050%/

Температурний коефіцієнт Voc(β_Voc)

-0.280%/

Температурний коефіцієнт Pmax(γ_Pmp)

-0.360%/

Параметри системної інтеграції

Максимальна напруга системи VDC

1000V/1500V DC

Максимальний струм запобіжника

15 А

Робоча температура

-40~+85

Максимальне вітрове навантаження

2400 Pa

Максимальне снігове навантаження

5400 Pa