Сонячна батарея SERAPHIM Solar SRP-400-BMA

Сонячна батарея SERAPHIM Solar SRP-400-BMA

4795 грн.
Код товару: SRP-400-BMA
Є в наявності
Тип:

монокристал

Потужність:

400 Вт

Корпус:

збільшений

КПД:

19,48%

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо вам та уточнимо деталі!

SERAPHIM Solar SRP-400-BMA - монокристалічна сонячна батарея, виготовлена із застосуванням технологій Half-Cell, PERC, у збільшеному корпусі 2015 мм*1002 мм потужністю 400 Вт. ККД - 19,81%.

 

Технологія Half-Cell, PERC

Half-Cell технологія – це по суті процес розрізання комірок навпіл, який знижує опір і підвищує ефективність. Традиційні панелі з повними комірками на 60 або 72 елементи створюють більш високий опір, який може знизити здатність панелі виробляти більше енергії. Панелі Half-Cell мають менші комірки на кожній панелі, що знижує механічну напругу. Чим менші комірки, тим менше ймовірність мікротріщини панелі. Більш того, технологія Half-Cell забезпечує більш високу вихідну потужність і, як правило, більш надійна, ніж традиційні панелі з повними комірками. Переваги PERC технології полягають у більш високій вихідній потужності і поліпшеній продуктивності в залежності від зміни температури. Крім цього, спеціальна конструкція зменшує вплив затінення на вироблення енергії, знижує ризик виникнення гарячої точки (PID) і підвищує стійкість до механічного навантаження.

 

Гарантія

10 років гарантії на продукцію (на несправності внаслідок заводських дефектів).

25 років гарантії збереження лінійної потужності (після 25 років експлуатації потужність панелі буде становити не менше 80,68% від початкової).

Про виробника

Компанія SERAPHIM Solar Co., Ltd заснована в 2011 році в Китаї. На сьогоднішній день SERAPHIM займає своє заслужене місце серед глобальних гравців сонячної енергетики. Виробник сонячних батарей SERAPHIM Solar Co., Ltd спеціалізується виключно на розробці і виробництві сонячних модулів. Глобальна стратегія компанії полягає в тому, щоб зберегти лідерство на динамічному ринку сонячної енергетики, а також підвищити свій рейтинг в списку Tier-1. У 2017 році випущений перший модуль серії BLADE, а також було досягнуто згоди про стратегічне співробітництво з CTC China Photovoltaic Product Test Center, що в свою чергу дозволило отримати лабораторний сертифікат CNAS і акредитацію як «Науково-дослідного центру інженерних технологій». У 2018 році компанія першою в Китаї побудувала промислову електростанцію з використанням модулів Eclipse, загальною потужністю 5 МВт.

Адресна доставка

По Києву:

  • при замовленні товару на суму до 3000 грн. - 300 грн .;
  • при замовленні товару на суму більше 3000 грн., доставка виконується безкоштовно.

По Київській області (до 20 км від міста Київ):

  • при замовленні товару на суму до 3000 грн. - 600 грн .;
  • при замовленні товару на суму більше 3000 грн. - 300 грн.

Від 20 км від Києва: вартість доставки за домовленістю

Умови адресної доставки

Графік доставок: ПН. - Пт .: 09:00 - 19:00. Доставка вантажів здійснюється водієм до під'їзду чи будинку. У вартість доставки не входить послуги занесення і підйому товару. Вартість послуг підйому і занесення товару: 30-200 грн./поверх за 1 одиницю товару, залежить від розмірів, ваги товару і складності підйому.

Доставка поштовими операторами

Доставка товарів по Україні здійснюється компаніями «Нова Пошта», «Інтайм», «Нічний експрес» до відділення у Вашому місті за тарифами перевізника. Відправка товару здійснюється з ПН. - Пт .: 09:00 - 20:00. Звертаємо Вашу увагу, що деякі товари, такі як: радіатори опалення, підлогові газові котли, бойлери, каміни, приточно-витяжні установки, буферні ємності, сонячні батареї, сонячні колектори поставляються із заводу в м'яких упаковках і вимагають додаткової упаковки (дерев'яної обрешітки). Дана послуга оплачується окремо. Вартість уточнюйте у продавців при оформленні замовлення. У разі виникнення питань, по доставці замовлень, прохання звертатися за телефоном 044 232 38 85.

Форми оплати

Оплата готівкою можлива при адресній доставці або в офісі компанії за адресою: м Київ, вул. Єреванська 30, оф. 9. На підтвердження оплати видається товарний чек з підписом і печаткою продавця.

Безготівкова оплата для суб'єктів господарської діяльності, які не є платниками ПДВ.

Безготівкова оплата для суб'єктів господарської діяльності, платників ПДВ.

Оплата платіжними картами Visa і MasterCard здійснюється через мобільний додаток Вашого банку на реквізити продавця, які продавець-консультант повідомить Вам при оформленні замовлення.

Електричні характеристики

Потужність

400 Вт

Напруга холостого ходу (Voc)

49,1 В

Напруга МРРТ (Vmp)

41,6 В

Струм короткого замкнення (Isc)

10,10 А

Струм МРРТ(Impp)

9,62 А

ККД

19,81%

Допустиме відхилення потужності

0~+4,99 Вт

Примітки:
1. Дані відповідають умовам навколишнього середовища: інсоляція 1000 Вт/м², температура модуля +25
°C, AM=1,5.
2. Можливе невелике відхилення в параметрах модулів від зазначених в таблиці через відхилення у властивостях окремих елементів.

Механічні характеристики

Тип комірки

монокристал PERC HalfCell

Кількість комірок

144

Розміри, мм

2015*1002*40

Вага

23

Захисне скло

3,2 мм загартоване з низьким вмістом заліза

Розподільча коробка

IP-68 3 diods

Кабелі підключення

1200 мм/4 мм2

Корпус

анодований алюміній

Температурні характеристики

Температурний коефіцієнт Isc(α_Isc)

+0.05%/

Температурний коефіцієнт Voc(β_Voc)

-0.280%/

Температурний коефіцієнт Pmax(γ_Pmp)

-0.370%/

Параметри системної інтеграції

Максимальна напруга системи VDC

1000 VDC/1500VDC

Максимальний струм

20 А

Робоча температура

-40~+85

Максимальне вітрове навантаження

2400 Pa

Максимальне снігове навантаження

5400 Pa