Плоскі сонячні колектори

Плаский сонячний колектор Meibes FKA-240-H

21993 грн.

Meibes FKF-240-Н – горизонтальний плаский сонячний колектор зі збільшеною загальною площею поглинання 2,52 м², розроблений для роботи в системах Drain Back.Конструкція, установка, експлуатаціяКолектори FKF-240-Н встановлюються у вертикальному положенні, можуть монтуватися на похилому або горизонтальному даху, а також на фасаді або на землі. Їх..

Плаский сонячний колектор Meibes FKF-200-V

19020 грн.

Meibes FKF-200-V - вертикальний плаский сонячний колектор, загальною площею 2,13 м², розроблений для роботи в системах Drain Back.Конструкція, установка, експлуатаціяКолектори FKF-200-V встановлюються у вертикальному положенні, можуть монтуватися на похилому або горизонтальному даху, а також на фасаді або на землі. Їх застосовують для створення..

Плаский сонячний колектор Meibes FKF-240-V

22162 грн.

Meibes FKF-240-V - вертикальний плаский сонячний колектор зі збільшеною загальною площею поглинання 2,52 м², розроблений для роботи в системах Drain Back.Конструкція, установка, експлуатаціяКолектори FKF-240-V встановлюються у вертикальному положенні, можуть монтуватися на похилому або горизонтальному даху, а також на фасаді або на землі. Їх з..

Плаский сонячний колектор Vaillant auroTHERM VFK 125/3

20300 грн.

Vaillant auroTHERM VFK 125/3 – плаский сонячний колектор, загальною площею 2,51 м², розроблений для роботи в класичних системах під тиском. Конструкція, установка, експлуатація Колектори auroTHERM VFK 125/3 встановлюються у вертикальному положенні, можуть монтуватися на похилому або горизонтальному даху, а також на фасаді або на з..

Плаский сонячний колектор Vaillant auroTHERM VFK 135/2 D

Ціну уточнюйте

Vaillant auroTHERM VFK 135/2 – плаский сонячний колектор, розроблений для роботи в не закипаючих системах «drain back», іноді їх називають «самозливні системами». Виробляються в двох варіантах: для вертикального VFK 135/2 VD і горизонтального монтажу VFK 135/2 V. Конструкція, установка, експлуатація Колектори auroTHERM VFK 135/2 м..

Плаский сонячний колектор Vaillant auroTHERM VFK 135/2 VD

21600 грн.

Vaillant auroTHERM VFK 135/2 – плаский сонячний колектор, розроблений для роботи в не закипаючих системах «drain back», іноді їх називають «самозливні системами». Виробляються в двох варіантах: для вертикального VFK 135/2 VD і горизонтального монтажу VFK 135/2 V. Конструкція, установка, експлуатація Колектори auroTHERM VFK 135/2 м..

Плаский сонячний колектор Vaillant auroTHERM VFK 145/2 V

26900 грн.

Vaillant auroTHERM VFK 145/2 V – плаский сонячний колектор преміум сегменту, загальною площею 2,51 м², розроблений для роботи в класичних системах під тиском. Конструкція, установка, експлуатація Колектори auroTHERM VFK 145/2 V встановлюються у вертикальному положенні, можуть монтуватися на похилому або горизонтальному даху, а також на..

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Плоский сонячний колектор

Плоскі сонячні колектори - це високоефективні пристосування, які використовують альтернативну сонячну енергію для нагріву систем опалення та водопостачання. Виготовляється в різних варіантах конструкції для розміщення в горизонтальній або вертикальній площині обладнання є простим в монтажі і обслуговуванні. Призначені для геліосистем з переробки альтернативної енергії панелі можуть похвалитися доступністю, передовими технологіями виконання і довговічністю.

Плоский сонячний колектор: конструктивні особливості

Перед тим як купити для геліосистеми колектор споживачеві буде корисно ознайомитися з його особливостями. Моделі плоского типу без вакуумних трубок при схожих розмірах з горизонтальною або вертикальною конструкцією відрізняються наявністю абсорбера у вигляді металевої пластини, що має спеціальне покриття для поглинання енергії. Лицьова стінка прозора, а тильна для підвищення збереження тепла оснащується утеплювачем високої щільності. Використовуваний трубопровід для внутрішньої циркуляції може мати різний тип розташування, що важливо враховувати, наприклад, при апгрейді вже наявної системи.

Варто зауважити, що ціна на моделі зі спеціальним селективним шаром набагато вище, так як з його допомогою покриття забезпечує більш високу продуктивність. Крім того, існують плоскі перетворювачі вакуумного типу, які за рахунок повної герметичності і високого внутрішнього тиску мінімізують втрати тепла. Проте дані моделі є дуже дорогими і не користуються в Україні великий попит.

Чому вартість на них нижче, ніж на вакуумні трубчасті колектори

Плоский сонячний колектор користується великою популярністю саме в доступних геліосистемах гарячого водопостачання та опалення. Приваблива ціна на дані моделі для більшості домовласників стає головним критерієм при покупці.

Виконані на основі досить ефективного абсорбера з високоякісними мідними трубками носія і хорошою теплоізоляцією моделі плоского типу є особливо продуктивними в теплу пору року. Доступність даних виробів пояснюється тепловтратами і зниженням ефективності на більш ніж 25% при низьких температурах навколишнього середовища.

Плоскі сонячні колектори тільки для сезонної роботи?

При установці геліосистеми багато домовласників звертають увагу тільки на доступну вартість необхідного обладнання і не замислюються над його ефективністю в різних погодних умовах. З огляду на зростаючі тепловтрати при зниженні температурних показників навколишнього середовища, плоский сонячний колектор рекомендується для літньої сезонної експлуатації.

Для запобігання браку теплої води в осінньо-зимовий період займаючись проектуванням геліосистеми для її цілорічної роботи краще буде використовувати стійкі до низьких температур перетворювачі з вакуумними трубками. Плоскі моделі перетворювачів можна назвати поганими, так як через погодні особливостей в Україні вони є не однаково ефективними протягом року, але в інших країнах тропічних і екваторіальних поясів вони найбільш затребувані. Купити сезонне обладнання побажають власники дачних ділянок, котеджів і заміських будиночків для організації економних систем гарячого водопостачання. Особливо актуальними і економічно вигідними дані сонячні панелі будуть для санаторіїв, пансіонатів і сезонних центрів для відпочинку.