Сонячні електростанції

Сонячні електростанції – СЕС) - вигідна інвестиція для вашого будинку і бізнесу. Вибирайте готові комплектації і звертайтеся за індивідуальним розрахунком вашої сонячної електростанції. Для кожного об'єкта ми виконуємо підбір обладнання, розрахунок окупності і 3D модель
Потрібна СЕС під "Зелений тариф" або для власного споживання?
Зробимо прорахунок, допоможемо підібрати кращий варіант сонячної електростанції і зробимо монтаж
монтаж сонячних електостанцій під ключ
Заказать монтаж

Автономна сонячна станція 3 кВт Sermatec+Sola

128352 грн.

Автономна сонячна станція 3 кВт - сонячна станція, що виробляє електроенергію для живлення електроприладів в приватному будинку, котеджі, дачі з резервним джерелом живлення у вигляді акумуляторних батарей.Днем і в сонячну погоду (коли є сонце), сонячна станція буде живити будинок і заряджати акумуляторні батареї. Вночі або в похмуру погоду харч..

Гібридна сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху

146453 грн.

Гібридна сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроенергією домогосподарств в режимі реального часу, а також для резервного зберігання енергії. При..

Гібридна сонячна станція 3 кВт Premium на похилому даху

Ціну уточнюйте

Гібридна сонячна станція 3 кВт Premium на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроенергією домогосподарств в режимі реального часу, а також для резервного зберігання енергії. ..

Гібридна сонячна станція 3 кВт Standard на похилому даху

128352 грн.

Гібридна сонячна станція 3 кВт Standard на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроенергією домогосподарств в режимі реального часу, а також для резервного зберігання енергії. ..

Гібридна сонячна станція 5 кВт Plus на похилому даху

208240 грн.

Гібридна сонячна станція 5 кВт Plus на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроенергією домогосподарств в режимі реального часу, а також для резервного зберігання енергії. При..

Гібридна сонячна станція 5 кВт Premium на похилому даху

Ціну уточнюйте

Гібридна сонячна станція 5 кВт Premium на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроенергією домогосподарств в режимі реального часу, а також для резервного зберігання енергії. ..

Гібридна сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху

169804 грн.

Гібридна сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроенергією домогосподарств в режимі реального часу, а також для резервного зберігання енергії. ..

Гібридна сонячна станція 9 кВт Premium на похилому даху

Ціну уточнюйте

Гібридна сонячна станція 9 кВт Premium на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроенергією домогосподарств в режимі реального часу, а також для резервного зберігання енергії. ..

Мережева сонячна станція 10 кВт Plus на землі

256983 грн.

Мережева сонячна станція 10 кВт Plus на землі - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на наземній конструкції з оцинкованого металу (основа для конструкції може бути виготовлена з бетону або геошуру..

Під замовлення 2-3 дні

Мережева сонячна станція 10 кВт Plus на похилому даху

223464 грн.

Мережева сонячна станція 10 кВт Plus на похилому даху - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на даху і кріпляться вздовж площині покрівлі за допомогою профілів з анодованого алюмінію. Принцип ..

Мережева сонячна станція 10 кВт Plus на трекері

Ціну уточнюйте

Мережева сонячна станція 10 кВт Plus на трекері - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Цей різновид станцій вважається найбільш ефективним рішенням в сонячній енергетиці, оскільки пристрій станції дозволяє відстежувати в автоматичному режимі т..

Мережева сонячна станція 10 кВт Standard на землі

229050 грн.

Мережева сонячна станція 10 кВт Standard на землі - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на наземній конструкції з оцинкованого металу (основа для конструкції може бути виготовлена з бетону а..

Мережева сонячна станція 10 кВт Standard на похилому даху

195531 грн.

Мережева сонячна станція 10 кВт Standard на похилому даху - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на даху і кріпляться вздовж площині покрівлі за допомогою профілів з оцинкованого металу. ..

Мережева сонячна станція 15 кВт Plus на землі

307263 грн.

Мережева сонячна станція 15 кВт Plus на землі - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на наземній конструкції з оцинкованого металу (основа для конструкції може бути виготовлена з бетону або ге..

Мережева сонячна станція 15 кВт Plus на похилому даху

296089 грн.

Мережева сонячна станція 15 кВт Plus на похилому даху - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на даху і кріпляться вздовж площині покрівлі за допомогою профілів з анодованого алюмінію. &nb..

Мережева сонячна станція 15 кВт Plus на трекері

Ціну уточнюйте

Мережева сонячна станція 15 кВт Plus на трекері - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Цей різновид станцій вважається найбільш ефективним рішенням в сонячній енергетиці, оскільки пристрій станції дозволяє відстежувати в автоматичному режимі т..

Показано з 1 по 16 із 37 (3 сторінок)
Потрібна допомога фахівця?
Замовте безкоштовну консультацію прямо зараз і ми зв'яжемося з Вами через 5 хвилин
Сонячні електростанції (СЕС) - це ключ до вашої енергетичної незалежності. Чи давно доводилося чути про прийдешнє зниження тарифів на електроенергію? Більшість скаже, що взагалі не пам'ятає, коли таке було. Інші назвуть це міфами і відзначать що такого взагалі не може бути. Всі ці люди будуть праві. За часів все зростаючої потреби населення в електриці, тарифи будуть тільки підвищувати. А як би Ви відреагували на пропозицію не тільки не платити за електроенергію, а й отримувати прибуток від її продажі? Досить приваблива пропозиція! Сонце-найнадійніший постачальник екологічно чистої невичерпної природної енергія. Нові технології дозволяють використовувати її двома способами: забезпечити енергопостачання власного житла та позбутися залежності від державних постачальників; встановити сонячну електростанцію і підключити " зелений тариф " для продажу електроенергії країні.
Залишити заявку
Фахівці компанії NENERGY виконають індивідуальний розрахунок СЕС для Ваших задач
Чому варто вибрати нас?
user
Максим Брозінський
Експерт в області альтернативної енергетики, засновник компанії "Природна Енергія"
Чому варто вибрати нас
Компанія "Природна Енергія" має багатий досвід у сфері альтернативної енергетики. Підприємство має безліч успішно виконаних проектів і задоволених клієнтів по всій Україні. Команда професіоналів візьметься за виконання проекту будь-якої складності "під ключ" і виконає роботи з проектування, підбору обладнання, монтажу, підготовці документів та запуску в активну експлуатацію приватної генеруючої електростанції на сонячних панелях.

Розглянемо коротко як працює сонячна електростанція

Першою вимогою є установка сонячних панелей на майданчики, які отримують максимальну кількість променів протягом дня. Це головна запорука коректної і продуктивної роботи генеруючої установки. При попаданні ультрафіолету на батареї, які виготовлені зі спеціального матеріалу, в них починає генеруватися постійний струм. По кабелях він передається безпосередньо в інвертор. Це пристрій, який перетворює постійний струм в змінний. Саме змінним струмом харчуються всі побутові прилади. 

Потім у користувача є два варіанти подальший дій. Перший - використання енергії на власні потреби. Другий і більш вигідний - встановити двосторонній лічильник. Він буде вважати різницю між спожитої і виробленої енергією. Надлишок Ви можете продавати Обленерго. Використовувати сонячну електростанцію в другому випадку набагато вигідніше. Протягом всього 4-5 років дана установка повністю себе окупає, а потім починає приносити реальний дохід.

 Україна з її кліматом є підходящим місцем, де сонячні електростанції можуть працювати ефективно і приносити дохід.

Купити сонячну електростанцію означає почати економити прямо зараз

Компанія «Природна Енергія» має багатий досвід в сфері альтернативної енергетики. Підприємство має у своєму розпорядженні безліч успішно виконаних проектів і задоволених клієнтів по всій Україні. Команда професіоналів візьметься за виконання проекту будь-якої складності «під ключ» і виконає роботи з проектування, підбору обладнання, монтажу, підготовки документів і запуску в активну експлуатацію приватної генеруючої електростанції на сонячних панелях. Також наші фахівці дадуть відповідь на всі питання і проконсультують щодо існуючих тарифів на реалізацію своєї електроенергії. Зверніться до нас по телефону або за допомогою електронної пошти та отримаєте кваліфіковану консультацію.