Гібридні сонячні електростанції

Гібридна сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху

117402 грн.

Гібридна сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроенергією домогосподарств в режимі реального часу, а також для резервного зберігання енергії. При..

Гібридна сонячна станція 3 кВт Premium на похилому даху

179413 грн.

Гібридна сонячна станція 3 кВт Premium на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроенергією домогосподарств в режимі реального часу, а також для резервного зберігання енергії. ..

Гібридна сонячна станція 3 кВт Standard на похилому даху

105950 грн.

Гібридна сонячна станція 3 кВт Standard на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроенергією домогосподарств в режимі реального часу, а також для резервного зберігання енергії. ..

Гібридна сонячна станція 5 кВт Plus на похилому даху

160168 грн.

Гібридна сонячна станція 5 кВт Plus на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроенергією домогосподарств в режимі реального часу, а також для резервного зберігання енергії. При..

Гібридна сонячна станція 5 кВт Premium на похилому даху

251592 грн.

Гібридна сонячна станція 5 кВт Premium на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроенергією домогосподарств в режимі реального часу, а також для резервного зберігання енергії. ..

Гібридна сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху

138799 грн.

Гібридна сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроенергією домогосподарств в режимі реального часу, а також для резервного зберігання енергії. ..

Гібридна сонячна станція 9 кВт Premium на похилому даху

415056 грн.

Гібридна сонячна станція 9 кВт Premium на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроенергією домогосподарств в режимі реального часу, а також для резервного зберігання енергії. ..

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Прекрасно підходить під потреби сучасного споживача резервна або гібридна сонячна електростанція встановлюється в приватних житлових будинках, на котеджах і дачах, а також у виробництві. В Україні кожен має можливість встановити обладнання для виробництва безкоштовної і екологічної енергії.

Розумна ціна та короткий строк

Все більше домовласників бажають купити сонячну станцію для свого житла, при цьому з кожним роком знижується вартість на фотомодулі робить це більш здійсненним. За рахунок високої ефективності перетворення сонячної енергії станція з високопотужними фотопанелі гарантує не тільки екологічність, але і швидку окупність.

Гібридна сонячна електростанція для стабільності і довговічності електрообладнання

Купити і інтегрувати систему альтернативного енергопостачання в будинку можна для постійного або резервного постачання техніки електрикою. При частих відключеннях і перебоях в мережі сонячні станції дозволять забезпечити безперервну роботу мультимедійної і побутової техніки, обладнання опалення та водопостачання.

Особливо вигідно встановити резервну станцію в виробничих цехах, майстерень та інших робочих об'єктах, де галасливий і витратний бензиновий генератор з низькою якістю електрики буде недоречно. Має більш високу вартість, ніж генератор сонячна установка гарантує стабільну роботу з наданням високоякісної електроенергії без перепадів напруги.

Використання «зеленого» тарифу в Україні

Крім роботи в резервному режимі сонячна станція може дуже вигідно функціонувати, приносячи домовласникові додатковий прибуток. Актуальний для житлових будинків і виробничих об'єктів «зелений» тариф, ціна на який досить висока, дозволить вигідно продавати енергію з відновлюваних джерел державі.