Меню

Сонячна батарея Trina Solar Honey M TSM-335

  • Наявність: Немає в наявності
  • Код товару: TSM-DE06M.08-335
Відгуки: (0)
Виробник: Trina Solar

Trina Solar Honey M TSM-335 - монокристалічна сонячна панель, виготовлена із застосуванням технологій PERC, Half-Cell і MBB в стандартному корпусі 1698 мм*1004 мм потужністю 335 Вт. ККД - 19.7%.

Технологія PERCHalf-Cell, MBB

Кремнієві елементи, з яких складається сонячна панель, металізовані тонкими смужками прямокутної форми, надрукованими на лицьовій і задній сторонах сонячного фотоелемента. Ці металеві контакти називаються збірними шинами англійською мовою (busbar) і мають важливе призначення: вони проводять постійний струм, що генерується сонячним фотоелектричним елементом.

Half-Cell технологія - це по суті процес розрізання комірок навпіл, який знижує опір і підвищує ефективність. Традиційні панелі з повними елементами з 60 або 72 осередками створюють більш високий опір, яке може знизити здатність панелі виробляти більше енергії. Панелі Half-Cell мають менші комірки на кожній панелі, що знижує механічні напруги на панелі. Чим менше комірки, тим менше ймовірність мікротріщини панелі. Більш того, технологія Half-Cell забезпечує більш високу вихідну потужність і, як правило, більш надійна, ніж традиційні панелі з повною коміркою.

Переваги PERC технології полягають у більш високій вихідній потужності і поліпшеній продуктивності в залежності від зміни температури. Крім цього, спеціальна конструкція зменшує вплив затінення на вироблення енергії, знижує ризик виникнення гарячої точки (PID) і підвищує стійкість до механічного навантаження.

Гарантія

10 років гарантії на продукцію (на несправності внаслідок заводських дефектів).

25 років гарантії збереження лінійної потужності (після 25 років експлуатації потужність панелі буде становити не менше 80% від початкової).

Про виробника

Заснована в 1997 році, Trina Solar є одним зі світових лідерів у виробництві рішень в області сонячної енергетики. За даними 2018 року компанія Trina Solar реалізувала більше ніж 40 ГВт сонячних модулів по всьому світу. Такі показники дозволили компанії зайняти 17-е місце в світовому рейтингу "2018 Global Top 500 New Energy Enterprises." Серед великих реалізованих проектів компанії: мережева сонячна станція 50 МВт, найбільша у Великобританії на момент реалізації (Норфолк, Великобританія), мережева сонячна станція 300 МВт, найбільша в провінції Юньнань (Китай), сонячна електростанція 3,5 МВт в Центрі контролю забруднення вода г.Лас-Вегас (штат Невада, США), третя черга однієї найбільших фотоелектричних станцій в США Cooper Mountain Solar на 345МВт (штат Невада, США). Центр досліджень Trina Solar є провідною лабораторією в області інновацій, прикладних технологій, винаходів в сонячної індустрії.Теги: Сонячна батарея Trina Solar Honey M TSM-335, TSM-DE06M.08-335, Монокристалічні

Характеристики
Технічні характеристики
Допустима похибка потужності 0~+5 Вт
Кількість комірок 120
ККД,% 19,7
Корпус стандартний
Матеріал корпусу анодований алюміній
Напруга МРРТ, В (Vmp) 34
Напруга холостого ходу, В (Voc) 40,7
Потужність, Вт (Pmax) 335
Струм короткого замикання, В (Isc) 10,5
Струм МРРТ, В (Impp) 9,85
Тип комірки Mono Half-Cell MBB
Загальні характеристики
Тип монокристалічні
В списку TIER1 TOP-5
Ширина, мм 1004
Довжина, мм 1698
Глибина, мм 35
Вага, кг 18,7
Країна-виробник Китай
Гарантія, років 10
Отримати консультацію
Ціну уточнюйте
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.