Меню

Сонячні колектори

Плаский сонячний колектор Vaillant auroTHERM VFK 125/3
0
Код товару: 10038497
20 300 грн.
Vaillant auroTHERM VFK 125/3 – плаский сонячний колектор, загальною площею 2,51 м^2, розроблений для роботи в класичних системах під тиском. Конструкція, установка, експлуатація Колектори auroTHERM VFK 125/3 встановлюються у вертикальн..
Плаский сонячний колектор Vaillant auroTHERM VFK 135/2 D
0
Код товару: 10015847
Ціну уточнюйте
Vaillant auroTHERM VFK 135/2 – плаский сонячний колектор, розроблений для роботи в не закипаючих системах «drain back», іноді їх називають «самозливні системами». Виробляються в двох варіантах: для вертикального VFK 135/2 VD і горизонтального монтажу..
Плаский сонячний колектор Vaillant auroTHERM VFK 135/2 VD
0
Код товару: 10015848
21 600 грн.
Vaillant auroTHERM VFK 135/2 – плаский сонячний колектор, розроблений для роботи в не закипаючих системах «drain back», іноді їх називають «самозливні системами». Виробляються в двох варіантах: для вертикального VFK 135/2 VD і горизонтального монтажу..
Плаский сонячний колектор Vaillant auroTHERM VFK 145/2 V
0
Код товару: 10038492
26 900 грн.
Vaillant auroTHERM VFK 145/2 V – плаский сонячний колектор преміум сегменту, загальною площею 2,51 м^2, розроблений для роботи в класичних системах під тиском. Конструкція, установка, експлуатація Колектори auroTHERM VFK 145/2 V встановлюют..
Вакуумний сонячний колектор Paradigma Aqua Plazma 15/27
0
Код товару: 08-0856
64 146 грн.
Paradigma Aqua Plazma 15/27 - вакуумний високопродуктивний трубчастий сонячний колектор з антирефлекторним покриттям і концентратором CPC, апертурная площа поглинання 2,33 м^2. Єдиний в світі сонячний колектор, в якому в якості теплоносія використову..
Вакуумний сонячний колектор Paradigma Aqua Plazma 15/40
0
Код товару: 08-0858
84 500 грн.
Paradigma Aqua Plazma 15/40 - вакуумний високопродуктивний трубчастий сонячний колектор з антирефлекторним покриттям і концентратором CPC, апертурная площа поглинання 3.49 м^2. Єдиний в світі сонячний колектор, в якому в якості теплоносія викори..
Вакуумний сонячний колектор Paradigma Aqua Plazma 19/34
0
Код товару: 08-0441
71 690 грн.
Paradigma Aqua Plazma 19/34 - вакуумний високопродуктивний трубчастий сонячний колектор з антирефлекторним покриттям і концентратором CPC, апертурная площа поглинання 3 м^2. Єдиний в світі сонячний колектор, в якому в якості теплоносія використо..
Вакуумний сонячний колектор Paradigma Aqua Plazma 19/50
0
Код товару: 08-0442
94 998 грн.
Paradigma Aqua Plazma 19/50 - вакуумний високопродуктивний трубчастий сонячний колектор з антирефлекторним покриттям і концентратором CPC, апертурная площа поглинання 4.5 м^2. Єдиний в світі сонячний колектор, в якому в якості теплоносія викорис..
Плаский сонячний колектор Meibes FKA-240-H
0
Код товару: 1100066
20 900 грн.
Meibes FKF-240-Н – горизонтальний плаский сонячний колектор зі збільшеною загальною площею поглинання 2,52 м^2, розроблений для роботи в системах Drain Back.Конструкція, установка, експлуатаціяКолектори FKF-240-Н встановлюються у вертикальному положе..
Плаский сонячний колектор Meibes FKF-200-V
0
Код товару: 1100111
18 075 грн.
Meibes FKF-200-V - вертикальний плаский сонячний колектор, загальною площею 2,13 м^2, розроблений для роботи в системах Drain Back.Конструкція, установка, експлуатаціяКолектори FKF-200-V встановлюються у вертикальному положенні, можуть монтуватися на..
Плаский сонячний колектор Meibes FKF-240-V
0
Код товару: 1100113
21 061 грн.
Meibes FKF-240-V - вертикальний плаский сонячний колектор зі збільшеною загальною площею поглинання 2,52 м^2, розроблений для роботи в системах Drain Back.Конструкція, установка, експлуатаціяКолектори FKF-240-V встановлюються у вертикальному положенн..

Купити сонячні колектори в Україні

Платити за гаряче водопостачання і опалення стає все дорожче. А що якщо один раз вкласти гроші в сонячні колектори? Це розумне рішення. Вони мають швидкий термін окупності і працюють десятиліттями.

Сонячний колектор - ваш новий постачальник тепла і гарячої води в будинок

Спробуємо розібратися, які бувають типи і як використовувати це ноу-хау в світі альтернативної енергетики.

Геліотермальная система. Саме так називається установка, яка своєю поверхнею поглинає сонячні промені і використовує їх радіоактивну енергію для нагріву побутової води та обігріву приміщень. Переваги такої конструкції в її автономності та можливості виконувати свої завдання за рахунок невичерпного джерела - Сонця.

Інструментами геліотермальних станцій є колектори. На сьогоднішній день, існує два найбільш поширених їх виду. це:

  • плоскі;
  • вакуумні.

Кожен з цих пристроїв має свої переваги і недоліки. Розглянемо їх детальніше по черзі.

Плоскі геліосистеми представляють собою набір металевих (зазвичай це мідь, багато в чому завдяки її високій теплопровідності) пластин, покритих спеціальним теплопоглинальних розчином. Така поверхня активно поглинає і передає отримане тепло теплоносія. Теплоносієм може виступати вода або пропіленгліклевая суміш. Рідина, що не застосовується в системах, які встановлюються в районах де температура повітря взимку може опускатися нижче нуля. Потім активна рідина по теплоізольованих трубопроводів надходить до накопичувального баку і віддає тепло безпосередньо воді в резервуарі.

Головним аспектом у використанні таких установок є їх залежність від рівня інсоляції. Але вартість їх нижче ціни накопичувачів наступного типу.

Вакуумні сонячні колектори. Це більш просунута система зі схожим принципом роботи. Різниця між першими і другими обумовлена особливістю конструкції самих поглинаючих елементів. У разі вакуумної установки, ці компоненти мають вигляд інтегрованих одна в іншу трубки і розташовуються паралельно один одному. Простір між ними заповнює вакуум. Це дозволяє максимально ефективно приймати промені з мінімальними втратами в навколишнє середовище. Купити таку станцію буде більш підходящим рішенням. Це пов'язано з тим, що вони здатні виконувати поставлені завдання навіть в умовах низьких зимових температур. Кругла форма поглиначів теплової енергії забезпечує кращу ефективність прийому сонячних променів в незалежності від положення Світила в небі. Для роботи такої системи досить навіть розсіяного світла, а гаряча вода може нагріватися до 50 градусів Цельсія при мінусовій температурі повітря зовні.

Установка і експлуатація сонячних колекторів

Чи вигідно встановити сонячний колектор в місті Київ? Ми твердо відповімо - ТАК! Навіть нинішні тарифи вже починають не на жарт насторожувати. А що буде далі?

Крім того, в Україні існують справжні експерти в цій справі. Прикладом може послужити компанія «Природна Енергія». Організація має багаторічний досвід роботи в сфері альтернативної енергетики. Справжня команда професіоналів виконає всі роботи «під ключ» швидко і якісно. Буде складено грамотний проект, який прораховується виходячи з потреби мешканців в гарячій воді та опалення. Також буде підібраний сонячний колектор з оптимальними параметрами для конкретного об'єкта і клімату. Якісний і швидкий монтаж не змусить Вас довго чекати коли вже почнеться економія. Кваліфікований персонал візьме на себе подальший сервіс і клієнтові не доведеться думати про обслуговування своєї геліосистеми. Хлопці самі розроблять графік технічного обслуговування.

Ціна на геліоустановки в магазині «Природна Енергія» Вас також повинна приємно здивувати. Ми не хочемо отримувати надприбутки з кожного продажу. Ми лише прагнемо встановити довгострокові і взаємовигідні відносини з кожним нашим клієнтом. Це дозволить нам надавати Вам ще більш якісний сервіс!