Меню
Шановні відвідувачі! Менеджери компаніїї Природна Енергія мають честь захищати нашу Україну. Ми скоро повернемось! Все буде Україна!
Тимчасово заявки на обладнання та монтаж приймаються нашим партнером компанією «Атмосфера». Для отримання знижки назвіть код NENERGY

Сонячні колектори

Плаский сонячний колектор Vaillant auroTHERM VFK 125/3
0
Код товару: 10038497
18 870 грн.
Vaillant auroTHERM VFK 125/3 – плаский сонячний колектор, загальною площею 2,51 м^2, розроблений для роботи в класичних системах під тиском. Конструкція, установка, експлуатація Колектори auroTHERM VFK 125/3 встановлюються у вертикальн..
Плаский сонячний колектор Vaillant auroTHERM VFK 135/2 D
0
Код товару: 10015847
20 091 грн.
Vaillant auroTHERM VFK 135/2 – плаский сонячний колектор, розроблений для роботи в не закипаючих системах «drain back», іноді їх називають «самозливні системами». Виробляються в двох варіантах: для вертикального VFK 135/2 VD і горизонтального монтажу..
Плаский сонячний колектор Vaillant auroTHERM VFK 135/2 VD
0
Код товару: 10015848
20 091 грн.
Vaillant auroTHERM VFK 135/2 – плаский сонячний колектор, розроблений для роботи в не закипаючих системах «drain back», іноді їх називають «самозливні системами». Виробляються в двох варіантах: для вертикального VFK 135/2 VD і горизонтального монтажу..
Плаский сонячний колектор Vaillant auroTHERM VFK 145/2 V
0
Код товару: 10038492
25 007 грн.
Vaillant auroTHERM VFK 145/2 V – плаский сонячний колектор преміум сегменту, загальною площею 2,51 м^2, розроблений для роботи в класичних системах під тиском. Конструкція, установка, експлуатація Колектори auroTHERM VFK 145/2 V встановлюют..
Вакуумний сонячний колектор Paradigma Aqua Plazma 15/27
0
Код товару: 08-0856
61 006 грн.
Paradigma Aqua Plazma 15/27 - вакуумний високопродуктивний трубчастий сонячний колектор з антирефлекторним покриттям і концентратором CPC, апертурная площа поглинання 2,33 м^2. Єдиний в світі сонячний колектор, в якому в якості теплоносія використову..
Вакуумний сонячний колектор Paradigma Aqua Plazma 15/40
0
Код товару: 08-0858
80 364 грн.
Paradigma Aqua Plazma 15/40 - вакуумний високопродуктивний трубчастий сонячний колектор з антирефлекторним покриттям і концентратором CPC, апертурная площа поглинання 3.49 м^2. Єдиний в світі сонячний колектор, в якому в якості теплоносія викори..
Вакуумний сонячний колектор Paradigma Aqua Plazma 19/34
0
Код товару: 08-0441
68 181 грн.
Paradigma Aqua Plazma 19/34 - вакуумний високопродуктивний трубчастий сонячний колектор з антирефлекторним покриттям і концентратором CPC, апертурная площа поглинання 3 м^2. Єдиний в світі сонячний колектор, в якому в якості теплоносія використо..
Вакуумний сонячний колектор Paradigma Aqua Plazma 19/50
0
Код товару: 08-0442
90 348 грн.
Paradigma Aqua Plazma 19/50 - вакуумний високопродуктивний трубчастий сонячний колектор з антирефлекторним покриттям і концентратором CPC, апертурная площа поглинання 4.5 м^2. Єдиний в світі сонячний колектор, в якому в якості теплоносія викорис..
Плаский сонячний колектор Meibes FKA-240-H
0
Код товару: 1100066
19 877 грн.
Meibes FKF-240-Н – горизонтальний плаский сонячний колектор зі збільшеною загальною площею поглинання 2,52 м^2, розроблений для роботи в системах Drain Back.Конструкція, установка, експлуатаціяКолектори FKF-240-Н встановлюються у вертикальному положе..
Плаский сонячний колектор Meibes FKF-200-V
0
Код товару: 1100111
17 190 грн.
Meibes FKF-200-V - вертикальний плаский сонячний колектор, загальною площею 2,13 м^2, розроблений для роботи в системах Drain Back.Конструкція, установка, експлуатаціяКолектори FKF-200-V встановлюються у вертикальному положенні, можуть монтуватися на..
Плаский сонячний колектор Meibes FKF-240-V
0
Код товару: 1100113
20 030 грн.
Meibes FKF-240-V - вертикальний плаский сонячний колектор зі збільшеною загальною площею поглинання 2,52 м^2, розроблений для роботи в системах Drain Back.Конструкція, установка, експлуатаціяКолектори FKF-240-V встановлюються у вертикальному положенн..

Купити сонячні колектори в Україні

Платити за гаряче водопостачання і опалення стає все дорожче. А що якщо один раз вкласти гроші в сонячні колектори? Це розумне рішення. Вони мають швидкий термін окупності і працюють десятиліттями.

Сонячний колектор - ваш новий постачальник тепла і гарячої води в будинок

Спробуємо розібратися, які бувають типи і як використовувати це ноу-хау в світі альтернативної енергетики.

Геліотермальная система. Саме так називається установка, яка своєю поверхнею поглинає сонячні промені і використовує їх радіоактивну енергію для нагріву побутової води та обігріву приміщень. Переваги такої конструкції в її автономності та можливості виконувати свої завдання за рахунок невичерпного джерела - Сонця.

Інструментами геліотермальних станцій є колектори. На сьогоднішній день, існує два найбільш поширених їх виду. це:

  • плоскі;
  • вакуумні.

Кожен з цих пристроїв має свої переваги і недоліки. Розглянемо їх детальніше по черзі.

Плоскі геліосистеми представляють собою набір металевих (зазвичай це мідь, багато в чому завдяки її високій теплопровідності) пластин, покритих спеціальним теплопоглинальних розчином. Така поверхня активно поглинає і передає отримане тепло теплоносія. Теплоносієм може виступати вода або пропіленгліклевая суміш. Рідина, що не застосовується в системах, які встановлюються в районах де температура повітря взимку може опускатися нижче нуля. Потім активна рідина по теплоізольованих трубопроводів надходить до накопичувального баку і віддає тепло безпосередньо воді в резервуарі.

Головним аспектом у використанні таких установок є їх залежність від рівня інсоляції. Але вартість їх нижче ціни накопичувачів наступного типу.

Вакуумні сонячні колектори. Це більш просунута система зі схожим принципом роботи. Різниця між першими і другими обумовлена особливістю конструкції самих поглинаючих елементів. У разі вакуумної установки, ці компоненти мають вигляд інтегрованих одна в іншу трубки і розташовуються паралельно один одному. Простір між ними заповнює вакуум. Це дозволяє максимально ефективно приймати промені з мінімальними втратами в навколишнє середовище. Купити таку станцію буде більш підходящим рішенням. Це пов'язано з тим, що вони здатні виконувати поставлені завдання навіть в умовах низьких зимових температур. Кругла форма поглиначів теплової енергії забезпечує кращу ефективність прийому сонячних променів в незалежності від положення Світила в небі. Для роботи такої системи досить навіть розсіяного світла, а гаряча вода може нагріватися до 50 градусів Цельсія при мінусовій температурі повітря зовні.

Установка і експлуатація сонячних колекторів

Чи вигідно встановити сонячний колектор в місті Київ? Ми твердо відповімо - ТАК! Навіть нинішні тарифи вже починають не на жарт насторожувати. А що буде далі?

Крім того, в Україні існують справжні експерти в цій справі. Прикладом може послужити компанія «Природна Енергія». Організація має багаторічний досвід роботи в сфері альтернативної енергетики. Справжня команда професіоналів виконає всі роботи «під ключ» швидко і якісно. Буде складено грамотний проект, який прораховується виходячи з потреби мешканців в гарячій воді та опалення. Також буде підібраний сонячний колектор з оптимальними параметрами для конкретного об'єкта і клімату. Якісний і швидкий монтаж не змусить Вас довго чекати коли вже почнеться економія. Кваліфікований персонал візьме на себе подальший сервіс і клієнтові не доведеться думати про обслуговування своєї геліосистеми. Хлопці самі розроблять графік технічного обслуговування.

Ціна на геліоустановки в магазині «Природна Енергія» Вас також повинна приємно здивувати. Ми не хочемо отримувати надприбутки з кожного продажу. Ми лише прагнемо встановити довгострокові і взаємовигідні відносини з кожним нашим клієнтом. Це дозволить нам надавати Вам ще більш якісний сервіс!