Меню
Шановні відвідувачі! Менеджери компаніїї Природна Енергія мають честь захищати нашу Україну. Ми скоро повернемось! Все буде Україна!
Тимчасово заявки на обладнання та монтаж приймаються нашим партнером компанією «Атмосфера». Для отримання знижки назвіть код NENERGY

Вакуумні

Вакуумний сонячний колектор Paradigma Aqua Plazma 15/27
0
Код товару: 08-0856
61 006 грн.
Paradigma Aqua Plazma 15/27 - вакуумний високопродуктивний трубчастий сонячний колектор з антирефлекторним покриттям і концентратором CPC, апертурная площа поглинання 2,33 м^2. Єдиний в світі сонячний колектор, в якому в якості теплоносія використову..
Вакуумний сонячний колектор Paradigma Aqua Plazma 15/40
0
Код товару: 08-0858
80 364 грн.
Paradigma Aqua Plazma 15/40 - вакуумний високопродуктивний трубчастий сонячний колектор з антирефлекторним покриттям і концентратором CPC, апертурная площа поглинання 3.49 м^2. Єдиний в світі сонячний колектор, в якому в якості теплоносія викори..
Вакуумний сонячний колектор Paradigma Aqua Plazma 19/34
0
Код товару: 08-0441
68 181 грн.
Paradigma Aqua Plazma 19/34 - вакуумний високопродуктивний трубчастий сонячний колектор з антирефлекторним покриттям і концентратором CPC, апертурная площа поглинання 3 м^2. Єдиний в світі сонячний колектор, в якому в якості теплоносія використо..

Вакуумний (трубчастий) сонячний колектор

Призначений для нагріву води в системах водопостачання і опалювання вакуумний сонячний колектор є універсальним варіантом при бажанні зменшити комунальні витрати або при відсутності можливості побудови інших систем ГВП. Що використовує сонячну енергію високотехнологічне обладнання - екологічно безпечне та економічно вигідне як в приватній оселі, так і комерційному житловому будівництві. В європейських країнах дані технології використовуються вже понад 15 років, повністю або частково замінюють звичні для нас в Україні системи гарячого водопостачання та опалення.

Вакуумний колектор: вартість

Екологічність і ефективність нагрівання води для опалювальних систем і водопостачання, яку забезпечує вакуумний трубчастий колектор не можна переоцінити, при цьому ціна на нього досить розумна. З огляду на сучасні тенденції і регулярно зростаючі витрати на комунальні послуги, за даними обладнанням майбутнє теплопостачання житлових будинків і навіть апартаментів.

Вартість сонячного перетворювача залежить від виробника, терміну гарантії і технічних характеристик конкретної моделі. Трубчастий колектор може відрізнятися кількістю трубок, загальними розмірами, значенням оптичного ККД і іншими параметрами, які відповідно позначаються на продуктивності.

Термін окупності обладнання геліосистеми безпосередньо залежить від процентного використання альтернативних джерел тепла проти централізованої системи ГВП або опалення.

Трубчастий колектор ефективніше плоского?

При побудові геліосистеми, що використовує безпосередню енергію сонця, практично кожен домовласник задумається, яке обладнання вибрати, і чи дійсно вакуумний трубчастий колектор буде ефективніше плоского в роботі. Актуальні в Україні типи перетворювачів сонячної енергії мають істотні конструктивні відмінності.

За рахунок використання спеціальних вакуумних скляних трубок, а не металевої пластини, перетворювач забезпечує мінімальну втрату тепла. Завдяки високому коефіцієнту поглинання сонячної інсоляції і низьким втрат трубчастий колектор є більш ефективним протягом усього року, особливо в зимовий сезон.

Для бажаючих побудувати високоефективну цілорічну геліосистему краще буде купити дорожчий вакуумний колектор. Крім ефективності в роботі даний тип обладнання є більш простим у монтажі, при якому досить буде встановити, наприклад, на дах будинку, кріпильну раму, теплообмінник і скляні трубки.

Трубчасті сонячні колектори: реальний термін служби

До особливостей даного обладнання можна віднести великий термін служби. На свою продукцію багато іменитих закордонних виробників надають гарантійний термін 15 років. За рахунок добірних матеріалів та передових розробок фірмовий вакуумний сонячний колектор може похвалитися терміном служби більше 30 років. Моделі вітчизняного виробництва, ціна на які помітно нижче, мають термін експлуатації не менше 25 років і гарантію від виробника 5 років.

Для довговічною і безпроблемної роботи трубчасті сонячні колектори потребують нескладному, але регулярному обслуговуванні. Контроль робочої установки полягає в перевірці герметичності вакууму труб, діагностики контролера і інших компонентів. Поверхня трубок 1-2 рази на рік необхідно протирати від можливого нальоту для виключення зниження ефективності продуктивності. З огляду на легкість монтажу і простоту в обслуговуванні, знайдеться чимало домовласників, які бажають купити додатковий і екологічно безпечне джерело ГВС для свого житла.