Меню
Шановні відвідувачі! Менеджери компаніїї Природна Енергія мають честь захищати нашу Україну. Ми скоро повернемось! Все буде Україна!
Тимчасово заявки на обладнання та монтаж приймаються нашим партнером компанією «Атмосфера». Для отримання знижки назвіть код NENERGY

Сонячні станції

Сонячні електростанції – СЕС) - вигідна інвестиція для вашого будинку і бізнесу. Вибирайте готові комплектації і звертайтеся за індивідуальним розрахунком вашої сонячної електростанції. Для кожного об'єкта ми виконуємо підбір обладнання, розрахунок окупності і 3D модель
Потрібна СЕС під "Зелений тариф" або для власного споживання?
Зробимо прорахунок, допоможемо підібрати кращий варіант сонячної електростанції і зробимо монтаж
монтаж сонячних електостанцій під ключ
Заказать монтаж
Автономна сонячна станція 3 кВт Sermatec+Sola
0
Код товару: HYDR001-SermatecSola
141 228 грн.
Автономна сонячна станція 3 кВт - сонячна станція, що виробляє електроенергію для живлення електроприладів в приватному будинку, котеджі, дачі з резервним джерелом живлення у вигляді акумуляторних батарей.Днем і в сонячну погоду (коли є сонце), соняч..
Гібридна сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху
0
Код товару: HYDR002-3
159 588 грн.
Гібридна сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроен..
Гібридна сонячна станція 3 кВт Premium на похилому даху
0
Код товару: HYDR003-3
223 611 грн.
Гібридна сонячна станція 3 кВт Premium на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроене..
Гібридна сонячна станція 3 кВт Standard на похилому даху
0
Код товару: HYDR001-3
154 939 грн.
Гібридна сонячна станція 3 кВт Standard на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електр..
Гібридна сонячна станція 5 кВт Plus на похилому даху
0
Код товару: HYDR002-5
229 878 грн.
Гібридна сонячна станція 5 кВт Plus на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроен..
Гібридна сонячна станція 5 кВт Premium на похилому даху
0
Код товару: HYDR003-5
311 879 грн.
Гібридна сонячна станція 5 кВт Premium на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроене..
Гібридна сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху
0
Код товару: HYDR001-5
188 098 грн.
Гібридна сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроен..
Гібридна сонячна станція 9 кВт Premium на похилому даху
0
Код товару: HYDR003-9
Ціну уточнюйте
Гібридна сонячна станція 9 кВт Premium на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроене..
Мережева сонячна станція 10 кВт Plus на землі
0
Код товару: OnGrG002-10
270 569 грн.
Мережева сонячна станція 10 кВт Plus на землі - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на наземній конст..
Мережева сонячна станція 10 кВт Plus на похилому даху
0
Код товару: OnGrR002-10
236 969 грн.
Мережева сонячна станція 10 кВт Plus на похилому даху - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на даху і..
Мережева сонячна станція 10 кВт Plus на трекері
0
Код товару: OnGrT002-10
Ціну уточнюйте
Мережева сонячна станція 10 кВт Plus на трекері - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Цей різновид станцій вважається найбільш ефективним рішенням ..
Мережева сонячна станція 10 кВт Standard на землі
0
Код товару: OnGrG001-10
264 155 грн.
Мережева сонячна станція 10 кВт Standard на землі - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на назем..
Мережева сонячна станція 10 кВт Standard на похилому даху
0
Код товару: OnGrR001-10
220 786 грн.
Мережева сонячна станція 10 кВт Standard на похилому даху - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються ..
Мережева сонячна станція 15 кВт Plus на землі
0
Код товару: OnGrG002-15
359 543 грн.
Мережева сонячна станція 15 кВт Plus на землі - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на наземній ..
Мережева сонячна станція 15 кВт Plus на похилому даху
0
Код товару: OnGrR002-15
325 766 грн.
Мережева сонячна станція 15 кВт Plus на похилому даху - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на д..
Мережева сонячна станція 15 кВт Plus на трекері
0
Код товару: OnGrT002-15
Ціну уточнюйте
Мережева сонячна станція 15 кВт Plus на трекері - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Цей різновид станцій вважається найбільш ефективним рішенням ..
Мережева сонячна станція 15 кВт Standard на землі
0
Код товару: OnGrG001-15
350 540 грн.
Мережева сонячна станція 15 кВт Standard на землі - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на назем..
Мережева сонячна станція 15 кВт Standard на похилому даху
0
Код товару: OnGrR001-15
301 169 грн.
Мережева сонячна станція 15 кВт Standard на похилому даху - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються ..
Мережева сонячна станція 20 кВт Plus на землі
0
Код товару: OnGrG002-20
471 908 грн.
Мережева сонячна станція 20 кВт Plus на землі - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на наземній ..
Мережева сонячна станція 20 кВт Plus на похилому даху
0
Код товару: OnGrR002-20
424 243 грн.
Мережева сонячна станція 20 кВт Plus на похилому даху - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на д..
Мережева сонячна станція 20 кВт Standard на землі
0
Код товару: OnGrG001-20
459 727 грн.
Мережева сонячна станція 20  кВт Standard на землі - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на..
Мережева сонячна станція 20 кВт Standard на похилому даху
0
Код товару: OnGrR001-20
386 759 грн.
Мережева сонячна станція 20 кВт Standard на похилому даху - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються ..
Мережева сонячна станція 25 кВт Plus на землі
0
Код товару: OnGrG002-25
574 327 грн.
Мережева сонячна станція 25 кВт Plus на землі - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на наземній ..
Мережева сонячна станція 25 кВт Plus на похилому даху
0
Код товару: OnGrR002-25
511 451 грн.
Мережева сонячна станція 25 кВт Plus на похилому даху - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на&n..
Потрібна допомога фахівця?
Замовте безкоштовну консультацію прямо зараз і ми зв'яжемося з Вами через 5 хвилин
Сонячні електростанції (СЕС) - це ключ до вашої енергетичної незалежності. Чи давно доводилося чути про прийдешнє зниження тарифів на електроенергію? Більшість скаже, що взагалі не пам'ятає, коли таке було. Інші назвуть це міфами і відзначать що такого взагалі не може бути. Всі ці люди будуть праві. За часів все зростаючої потреби населення в електриці, тарифи будуть тільки підвищувати. А як би Ви відреагували на пропозицію не тільки не платити за електроенергію, а й отримувати прибуток від її продажі? Досить приваблива пропозиція! Сонце-найнадійніший постачальник екологічно чистої невичерпної природної енергія. Нові технології дозволяють використовувати її двома способами: забезпечити енергопостачання власного житла та позбутися залежності від державних постачальників; встановити сонячну електростанцію і підключити " зелений тариф " для продажу електроенергії країні.
Оставить заявку
Специалисты компании NENERGY выполнят индивидуальный расчет СЭС для Ваших задач
Чому варто вибрати нас?
user
Максим Брозінський
Експерт в області альтернативної енергетики, засновник компанії "Природна Енергія"
Чому варто вибрати нас
Компанія "Природна Енергія" має багатий досвід у сфері альтернативної енергетики. Підприємство має безліч успішно виконаних проектів і задоволених клієнтів по всій Україні. Команда професіоналів візьметься за виконання проекту будь-якої складності "під ключ" і виконає роботи з проектування, підбору обладнання, монтажу, підготовці документів та запуску в активну експлуатацію приватної генеруючої електростанції на сонячних панелях.

Розглянемо коротко як працює сонячна електростанція

Першою вимогою є установка сонячних панелей на майданчики, які отримують максимальну кількість променів протягом дня. Це головна запорука коректної і продуктивної роботи генеруючої установки. При попаданні ультрафіолету на батареї, які виготовлені зі спеціального матеріалу, в них починає генеруватися постійний струм. По кабелях він передається безпосередньо в інвертор. Це пристрій, який перетворює постійний струм в змінний. Саме змінним струмом харчуються всі побутові прилади. 

Потім у користувача є два варіанти подальший дій. Перший - використання енергії на власні потреби. Другий і більш вигідний - встановити двосторонній лічильник. Він буде вважати різницю між спожитої і виробленої енергією. Надлишок Ви можете продавати Обленерго. Використовувати сонячну електростанцію в другому випадку набагато вигідніше. Протягом всього 4-5 років дана установка повністю себе окупає, а потім починає приносити реальний дохід.

 Україна з її кліматом є підходящим місцем, де сонячні електростанції можуть працювати ефективно і приносити дохід.

Купити сонячну електростанцію означає почати економити прямо зараз

Компанія «Природна Енергія» має багатий досвід в сфері альтернативної енергетики. Підприємство має у своєму розпорядженні безліч успішно виконаних проектів і задоволених клієнтів по всій Україні. Команда професіоналів візьметься за виконання проекту будь-якої складності «під ключ» і виконає роботи з проектування, підбору обладнання, монтажу, підготовки документів і запуску в активну експлуатацію приватної генеруючої електростанції на сонячних панелях. Також наші фахівці дадуть відповідь на всі питання і проконсультують щодо існуючих тарифів на реалізацію своєї електроенергії. Зверніться до нас по телефону або за допомогою електронної пошти та отримаєте кваліфіковану консультацію.