Сонячні електростанції

Мережева сонячна станція 3 кВт Standard на похилому даху

65601 грн.

Мережева сонячна станція 3 кВт Standard на похилому даху - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на даху і кріпляться вздовж площині покрівлі за допомогою профілів з оцинкованого металу. П..

Мережева сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху

77062 грн.

Мережева сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на даху і кріпляться вздовж площині покрівлі за допомогою профілів з анодованого алюмінію. Прин..

Мережева сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху

100325 грн.

Мережева сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на даху і кріпляться вздовж площині покрівлі за допомогою профілів з оцинкованого металу. П..

Мережева сонячна станція 5 кВт Plus на похилому даху

103778 грн.

Мережева сонячна станція 5 кВт Plus на похилому даху - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на даху і кріпляться вздовж площині покрівлі за допомогою профілів з анодованого алюмінію. Прин..

Гибридна сонячна станція 3 кВт Standard на похилому даху

107344 грн.

Гібридна сонячна станція 3 кВт Standard на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроенергією домогосподарств в режимі реального часу, а також для резервного зберігання енергії. ..

Гибридна сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху

118947 грн.

Гібридна сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроенергією домогосподарств в режимі реального часу, а також для резервного зберігання енергії. При..

Мережева сонячна станція 10 кВт Standard на похилому даху

173228 грн.

Мережева сонячна станція 10 кВт Standard на похилому даху - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на даху і кріпляться вздовж площині покрівлі за допомогою профілів з оцинкованого металу. ..

Гибридна сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху

174784 грн.

Гібридна сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроенергією домогосподарств в режимі реального часу, а також для резервного зберігання енергії. ..

Гибридна сонячна станція 3 кВт Premium на похилому даху

181774 грн.

Гібридна сонячна станція 3 кВт Premium на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроенергією домогосподарств в режимі реального часу, а також для резервного зберігання енергії. ..

Гибридна сонячна станція 5 кВт Plus на похилому даху

190038 грн.

Гібридна сонячна станція 5 кВт Plus на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроенергією домогосподарств в режимі реального часу, а також для резервного зберігання енергії. При..

Мережева сонячна станція 10 кВт Plus на похилому даху

200764 грн.

Мережева сонячна станція 10 кВт Plus на похилому даху - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на даху і кріпляться вздовж площині покрівлі за допомогою профілів з анодованого алюмінію. Принцип ..

Мережева сонячна станція 10 кВт Standard на землі

203085 грн.

Мережева сонячна станція 10 кВт Standard на землі - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на наземній конструкції з оцинкованого металу (основа для конструкції може бути виготовлена з бетону а..

Мережева сонячна станція 10 кВт Plus на землі

221367 грн.

Мережева сонячна станція 10 кВт Plus на землі - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на наземній конструкції з оцинкованого металу (основа для конструкції може бути виготовлена з бетону або геошуру..

Мережева сонячна станція 15 кВт Standard на похилому даху

235376 грн.

Мережева сонячна станція 15 кВт Standard на похилому даху - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на даху і кріпляться вздовж площині покрівлі за допомогою профілів з оцинкованого металу. ..

Мережева сонячна станція 15 кВт Plus на похилому даху

259290 грн.

Мережева сонячна станція 15 кВт Plus на похилому даху - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на даху і кріпляться вздовж площині покрівлі за допомогою профілів з анодованого алюмінію. &nb..

Гибридна сонячна станція 5 кВт Premium на похилому даху

260591 грн.

Гібридна сонячна станція 5 кВт Premium на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроенергією домогосподарств в режимі реального часу, а також для резервного зберігання енергії. ..

Показано з 1 по 16 із 34 (3 сторінок)

Сонячні електростанції - ключ до Вашої енергетичної незалежності

Чи давно доводилося чути про прийдешнє зниження тарифів на електроенергію? Більшість скаже, що взагалі не пам'ятає, коли таке було. Інші назвуть це міфами і відзначать що такого взагалі не може бути. Всі ці люди будуть праві. За часів все зростаючої потреби населення в електриці, тарифи будуть тільки підвищуватися.

А як би Ви відреагували на пропозицію не тільки НЕ платити за електроенергію, а й отримувати прибуток від її продажу? Досить привабливу пропозицію!

Сонце - самий надійний постачальник екологічно чистої невичерпної природної енергії. Нові технології дозволяють використовувати її двома способами:

  • Забезпечити енергопостачання власного житла і позбутися залежності від державних постачальників;
  • Встановити сонячну електростанцію і підключити «зелений тариф» для продажу електроенергії країні.

Розглянемо коротко як працює сонячна електростанція

Першою вимогою є установка сонячних панелей на майданчики, які отримують максимальну кількість променів протягом дня. Це головна запорука коректної і продуктивної роботи генеруючої установки. При попаданні ультрафіолету на батареї, які виготовлені зі спеціального матеріалу, в них починає генеруватися постійний струм. По кабелях він передається безпосередньо в інвертор. Це пристрій, який перетворює постійний струм в змінний. Саме змінним струмом харчуються всі побутові прилади. 

Потім у користувача є два варіанти подальший дій. Перший - використання енергії на власні потреби. Другий і більш вигідний - встановити двосторонній лічильник. Він буде вважати різницю між спожитої і виробленої енергією. Надлишок Ви можете продавати Обленерго. Використовувати сонячну електростанцію в другому випадку набагато вигідніше. Протягом всього 4-5 років дана установка повністю себе окупає, а потім починає приносити реальний дохід.

 Україна з її кліматом є підходящим місцем, де сонячні електростанції можуть працювати ефективно і приносити дохід.

Купити сонячну електростанцію означає почати економити прямо зараз

Компанія «Природна Енергія» має багатий досвід в сфері альтернативної енергетики. Підприємство має у своєму розпорядженні безліч успішно виконаних проектів і задоволених клієнтів по всій Україні. Команда професіоналів візьметься за виконання проекту будь-якої складності «під ключ» і виконає роботи з проектування, підбору обладнання, монтажу, підготовки документів і запуску в активну експлуатацію приватної генеруючої електростанції на сонячних панелях. Також наші фахівці дадуть відповідь на всі питання і проконсультують щодо існуючих тарифів на реалізацію своєї електроенергії. Зверніться до нас по телефону або за допомогою електронної пошти та отримаєте кваліфіковану консультацію.