Меню
Шановні відвідувачі! Менеджери компаніїї Природна Енергія мають честь захищати нашу Україну. Ми скоро повернемось! Все буде Україна!
Тимчасово заявки на обладнання та монтаж приймаються нашим партнером компанією «Атмосфера». Для отримання знижки назвіть код NENERGY

Автономні станції

Автономна сонячна станція 3 кВт Sermatec+Sola
0
Код товару: HYDR001-SermatecSola
141 228 грн.
Автономна сонячна станція 3 кВт - сонячна станція, що виробляє електроенергію для живлення електроприладів в приватному будинку, котеджі, дачі з резервним джерелом живлення у вигляді акумуляторних батарей.Днем і в сонячну погоду (коли є сонце), соняч..
Гібридна сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху
0
Код товару: HYDR002-3
159 588 грн.
Гібридна сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроен..
Гібридна сонячна станція 3 кВт Premium на похилому даху
0
Код товару: HYDR003-3
223 611 грн.
Гібридна сонячна станція 3 кВт Premium на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроене..
Гібридна сонячна станція 3 кВт Standard на похилому даху
0
Код товару: HYDR001-3
154 939 грн.
Гібридна сонячна станція 3 кВт Standard на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електр..
Гібридна сонячна станція 5 кВт Plus на похилому даху
0
Код товару: HYDR002-5
229 878 грн.
Гібридна сонячна станція 5 кВт Plus на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроен..
Гібридна сонячна станція 5 кВт Premium на похилому даху
0
Код товару: HYDR003-5
311 879 грн.
Гібридна сонячна станція 5 кВт Premium на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроене..
Гібридна сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху
0
Код товару: HYDR001-5
188 098 грн.
Гібридна сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроен..

При відсутності можливості підключити будинок, дачний котедж або інший об'єкт до мережі енергопостачання кращим варіантом стане автономна електростанція на сонячних батареях. Купити обладнання для альтернативного електропостачання житла сьогодні можна без будь-яких труднощів. Забезпечує безкоштовну і повністю екологічну енергію без шкоди для навколишнього середовища станція задовольнить запити сучасного споживача. Фірмове обладнання надасть якісну безперебійну електрику без стрибків напруги, при цьому ціна на сонячні батареї з урахуванням швидкої окупності досить розумна.

Автономна сонячна електростанція: комплектація

При бажанні інтегрувати в свій будинок незалежне джерело електроенергії буде потрібно збалансована збірка з сонячних панелей і необхідного устаткування. Важливо надійно встановити відповідну кількість фотомодулів на даху будинку за допомогою спеціальних кріплень і кронштейнів. Для процесу перетворення необхідний автономний інвертор, а також відповідні кабелі та конектори для безпроблемного комутації. Для незалежної від ліній електропостачання станції важливим є наявність накопичувальних акумуляторних батарей.

Від якості обраного обладнання та його продуктивності безпосередньо залежить ціна станції. Не варто забувати, що є можливість придбати в Україні вже готові автономні комплекти з терміном експлуатації 30 років і гарантією до 10 років.

Автономні сонячні електростанції різної потужності

Призначені задовольнити будь-які можливі потреби домовласників незалежні установки можуть бути розраховані для забезпечення альтернативною енергією окремих кімнат, приладів або цілого житлового будинку. Можливості вироблення електрики за допомогою сонячних променів можна назвати безмежними. В залежності від використовуваної кількості фотомодулів невелика станція може забезпечити потужність 0.5 кВт, якої вистачить для роботи декількох приладів, або 6 кВт, чого в Україні буде цілком достатньо для освітлення і функціонування більшості техніки просторого будинку.

За рахунок передбачених в системі акумуляторних батарей згенерована протягом сонячного дня енергія зберігається для використання в нічний період, і навіть наступні похмурі дні.

Як вибрати і купити відповідну автономну станцію для будинку?

Придбати відповідну станцію не переплачуючи можна при точному підрахунку повного енергоспоживання будинку. З огляду на продуктивність сонячного обладнання і її зниження в зимовий період, споживачі без проблем зможуть підібрати оптимальне рішення для свого житла. Вартість станції безпосередньо залежить від кількості фотопанелей їх потужності та якості усіх інших компонентів.

Невелика станція з двома або трьома фотоелементами із середнім значенням вироблюваної енергії стане прекрасним варіантом для роботи окремих приладів, незалежного освітлення присадибної ділянки або розташованих на ній споруд, альтанки, гаража. Для освітлення всього заміського будинку і більшості використовуваних електроприладів потрібно станція більш значних масштабів з можливою кількістю панелей від 10 і більше штук в залежності від індивідуальних показників енергоспоживання об'єкта.

З огляду на перераховані вище особливості, автономні сонячні електростанції купити можуть власники дачної ділянки, заміського будиночка або котеджу, де немає можливості здійснити підключення об'єкта до централізованої лінії електропостачання.