Сонячні електростанції 10 кВт

Мережева сонячна станція 10 кВт Standard на похилому даху

173228 грн.

Мережева сонячна станція 10 кВт Standard на похилому даху - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на даху і кріпляться вздовж площині покрівлі за допомогою профілів з оцинкованого металу. ..

Мережева сонячна станція 10 кВт Plus на похилому даху

200764 грн.

Мережева сонячна станція 10 кВт Plus на похилому даху - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на даху і кріпляться вздовж площині покрівлі за допомогою профілів з анодованого алюмінію. Принцип ..

Мережева сонячна станція 10 кВт Standard на землі

203085 грн.

Мережева сонячна станція 10 кВт Standard на землі - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на наземній конструкції з оцинкованого металу (основа для конструкції може бути виготовлена з бетону а..

Мережева сонячна станція 10 кВт Plus на землі

221367 грн.

Мережева сонячна станція 10 кВт Plus на землі - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на наземній конструкції з оцинкованого металу (основа для конструкції може бути виготовлена з бетону або геошуру..

Мережева сонячна станція 10 кВт Plus на трекері

481307 грн.

Мережева сонячна станція 10 кВт Plus на трекері - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Цей різновид станцій вважається найбільш ефективним рішенням в сонячній енергетиці, оскільки пристрій станції дозволяє відстежувати в автоматичному режимі т..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Сонячна електростанція 10 кВт для будинку

Сонячна енергетика - це один з найбільш екологічно чистих способів отримання електроенергії. Даний напрямок енергетики є найбільш активно і швидко розвиваються і найперспективнішим з відомих на сьогодні способів отримання альтернативної енергії.

Сонячні електростанції 10 кВт

Не дарма багато приватних землевласників і власників заміських будинків всерйоз замислюються про енергетичну незалежність від держави та встановлення своєї міні-електростанції на сонячних батареях. Маючи заміський будинок, площа даху якого становить 50-60 квадратних метрів і сонячну електростанцію 10 кВт, яка буде розміщена на цьому даху, можна запросто повністю покривати власні потреби будинку в електроенергії і забезпечити собі додатковий дохід у вигляді прибутку від продажу електричної енергії державі. "Зелений тариф" прийнятий в Україні дозволяє це робити без особливих складнощів.

Компанія "Природна енергія" - ваш партнер в будівництві власної СЕС. Ми пропонуємо комплекс послуг з проектування, монтажу, вводу в експлуатацію, оформлення та сервісного супроводу приватних сонячних електрогенераторів потужністю від 5 до 30 кВт. Сонячна електростанція Київ - це "Природна енергія".

✅ Яку площу займає сонячна електростанція 10 кВт❓

Площа станції залежить від потужності однієї панелі, якщо застосувати панелі потужністю 300 Вт і розміром 1,65 * 0,99 м, загальний розмір станції складе 10000 Вт / 300 Вт ≈ 33 шт. Потім 33 штуки множимо на площу однієї панелі 1,65 * 0,99 * 33 ≈ 54 м²

✅ Скільки кВт * год генерує сонячна станція 10 кВт протягом року ❓

Продуктивність станції залежить від ряду факторів, але якщо врахувати хоча б два основних: кут нахилу для України 30-35 °, напрямок строго на південь, можна отримати ≈ 12000 кВт * год на рік для Київської області.

✅ Як швидко окупається мережева сонячна станція 10 кВт ❓

Точні розрахунки можна отримати, якщо врахувати в розрахунках річне споживання електроенергії на об'єкті. В середньому окупність составлет 5-6 років.

✅ Які сонячні панелі краще використовувати для будівництва станції 10 кВт❓

Раніше були суперечки між монокристаллическими і полікристалічний, але все в основному зводилося до ціни. У зв'язку з тим, що різниця у вартості між монокристалом і полікристалів на сьогоднішній день складає всього 3-5%, а продуктивність моно на 10-12% вище, вибір став очевидним, і практично 90% будують використовуючи монокристалічні панелі.

✅ Де краще будувати сонячну станцію 10 кВт на землі або на даху❓

Простіше і зручніше за все розміщувати сонячну станцію на землі, так як при наземному розміщенні можна встановити станцію в точній напрямку з необхідним кутах нахилу. А ось на даху дуже частина припадає ісмользовать той кут і той напрямок, який було спочатку закладено при будівництві даху. Будівництво на землі на 10-15% дорожче, ніж на даху, але ці додаткові інвестиції нівелюються за перші 2-3 роки роботи станції за рахунок додаткової вироблення електроенергії.