Сонячні електростанції 15 кВт

Мережева сонячна станція 15 кВт Standard на похилому даху

235376 грн.

Мережева сонячна станція 15 кВт Standard на похилому даху - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на даху і кріпляться вздовж площині покрівлі за допомогою профілів з оцинкованого металу. ..

Мережева сонячна станція 15 кВт Plus на похилому даху

259290 грн.

Мережева сонячна станція 15 кВт Plus на похилому даху - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на даху і кріпляться вздовж площині покрівлі за допомогою профілів з анодованого алюмінію. &nb..

Мережева сонячна станція 15 кВт Standard на землі

272817 грн.

Мережева сонячна станція 15 кВт Standard на землі - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на наземній конструкції з оцинкованого металу (основа для конструкції може бути виготовлена з бетону а..

Мережева сонячна станція 15 кВт Plus на землі

289062 грн.

Мережева сонячна станція 15 кВт Plus на землі - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на наземній конструкції з оцинкованого металу (основа для конструкції може бути виготовлена з бетону або ге..

Мережева сонячна станція 15 кВт Plus на трекері

534428 грн.

Мережева сонячна станція 15 кВт Plus на трекері - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Цей різновид станцій вважається найбільш ефективним рішенням в сонячній енергетиці, оскільки пристрій станції дозволяє відстежувати в автоматичному режимі т..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Сонячна електростанція 15 кВт

Альтернативна енергетика (АЕ) - це наука, яка розробляє нові способи генерації електроенергії, замість існуючих забруднюють навколишнє середовище і вимагають використання корисних копалин. Найбільш перспективним і глибоко вивченим напрямком АЕ є сонячна енергетика.

В порівнянні з вітровими, сонячні електростанції мають більш привабливу вартість і не вимагають окремої території для установки обладнання. Все що потрібно - це дах свого будинку, на якій встановлюються сучасні довговічні панелі з високим коефіцієнтом корисної дії. Крім того, сонячні електростанції позбавлені таких несприятливих якостей як генерування низькочастотних коливань, як це є у випадку з вітровими електростанціями.

Сонячні електростанції 15 кВт

Маючи достатню площу даху будинку і встановивши сонячні електростанції 15 кВт з усім допоміжним обладнанням, можна забезпечити додатковий дохід в районі 5 тис. У.о. на рік. Короткий термін окупності обладнання відкриває райдужні перспективи для додаткового заробітку.

Компанія "Природна енергія" - це експерт на ринку альтернативних джерел енергії. Сонячні електростанції під ключ в Києві і області - це "Природна енергія".

✅ Яку площу займає сонячна електростанція 15 кВт❓

Площа станції залежить від потужності однієї панелі, якщо застосувати панелі потужністю 300 Вт і розміром 1,65 * 0,99 м, загальний розмір станції складе 15000 Вт / 300 Вт ≈ 50 шт. Потім 50 штук множимо на площу однієї панелі 1,65 * 0,99 * 33 ≈ 82 м²

✅ Скільки кВт * год генерує сонячна станція 15 кВт протягом року ❓

Продуктивність станції залежить від ряду факторів, але якщо врахувати хоча б два основних: кут нахилу для України 30-35 °, напрямок строго на південь, можна отримати ≈ 18000 кВт * год на рік для Київської області.

✅ Як швидко окупається мережева сонячна станція 15 кВт ❓

Точні розрахунки можна отримати, якщо врахувати в розрахунках річне споживання електроенергії на об'єкті. В середньому окупність составлет 5-6 років.

✅ Які сонячні панелі краще використовувати для будівництва станції 15 кВт❓

Раніше були суперечки між монокристаллическими і полікристалічний, але все в основному зводилося до ціни. У зв'язку з тим, що різниця у вартості між монокристалом і полікристалів на сьогоднішній день складає всього 3-5%, а продуктивність моно на 10-12% вище, вибір став очевидним, і практично 90% будують використовуючи монокристалічні панелі.

✅ Де краще будувати сонячну станцію 15 кВт на землі або на даху❓

Простіше і зручніше за все розміщувати сонячну станцію на землі, так як при наземному розміщенні можна встановити станцію в точній напрямку з необхідним кутах нахилу. А ось на даху дуже частина припадає ісмользовать той кут і той напрямок, який було спочатку закладено при будівництві даху. Будівництво на землі на 10-15% дорожче, ніж на даху, але ці додаткові інвестиції нівелюються за перші 2-3 роки роботи станції за рахунок додаткової вироблення електроенергії.