Сонячні електростанції 20 кВт

Мережева сонячна станція 20 кВт Standard на похилому даху

302052 грн.

Мережева сонячна станція 20 кВт Standard на похилому даху - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на даху і кріпляться вздовж площині покрівлі за допомогою профілів з оцинкованого металу. ..

Мережева сонячна станція 20 кВт Plus на похилому даху

330862 грн.

Мережева сонячна станція 20 кВт Plus на похилому даху - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на даху і кріпляться вздовж площині покрівлі за допомогою профілів з анодованого алюмінію. При..

Мережева сонячна станція 20 кВт Standard на землі

12332 грн.

Мережева сонячна станція 20  кВт Standard на землі - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на наземній конструкції з оцинкованого металу (основа для конструкції може бути виготовлена з бет..

Мережева сонячна станція 20 кВт Plus на землі

371615 грн.

Мережева сонячна станція 20 кВт Plus на землі - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на наземній конструкції з оцинкованого металу (основа для конструкції може бути виготовлена з бетону або ге..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Сонячна електростанція 20 кВт

Приватна сонячна електростанція . Цей термін все частіше буває на слуху і це не випадково. Адже все більше власників власних будинків задаються питанням як стати енергонезалежною від держави і ще мати пасивний дохід у валюті, генеруючи і продаючи державі електроенергію.

Завдяки прийнятому "зеленим тарифом" це стало цілком реально. Згідно з ним, держава зобов'язана купувати електроенергію у населення, яке справило її за допомогою поновлюваних джерел енергії.

Як правило, власники приватних домоволодінь встановлюють власні СЕС на дахах будинків. З одного боку це зручно тому що не займається корисна площа ділянки, з іншого - не дуже добре, тому що доводиться миритися з напрямком даху, яке не завжди зможе забезпечити максимальний рівень продуктивності батарей.

Сонячні електростанції 20 кВт

Проте, маючи дах підходящої площі, на яку можна встановити сонячні електростанції 20 кВт, можна забезпечити себе непоганим цілорічним додатковим доходом і стати самим для себе надійним постачальником енергії.

Компанія "Природна енергія" - ваш надійний консультант і постачальник послуг по будівництву власної сонячної електростанції "під ключ".