Сонячні електростанції 5 кВт

Мережева сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху

100325 грн.

Мережева сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на даху і кріпляться вздовж площині покрівлі за допомогою профілів з оцинкованого металу. П..

Мережева сонячна станція 5 кВт Plus на похилому даху

103778 грн.

Мережева сонячна станція 5 кВт Plus на похилому даху - сонячна електростанція, яка використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом або для забезпечення електрикою власних потреб. Полікристалічні сонячні панелі розташовуються на даху і кріпляться вздовж площині покрівлі за допомогою профілів з анодованого алюмінію. Прин..

Гибридна сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху

174784 грн.

Гібридна сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроенергією домогосподарств в режимі реального часу, а також для резервного зберігання енергії. ..

Гибридна сонячна станція 5 кВт Plus на похилому даху

190038 грн.

Гібридна сонячна станція 5 кВт Plus на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроенергією домогосподарств в режимі реального часу, а також для резервного зберігання енергії. При..

Гибридна сонячна станція 5 кВт Premium на похилому даху

260591 грн.

Гібридна сонячна станція 5 кВт Premium на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроенергією домогосподарств в режимі реального часу, а також для резервного зберігання енергії. ..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Сонячна електростанція 5 кВт

З прийняттям «зеленого тарифу» в Україні, все більше власників приватних домоволодінь цікавляться можливістю встановити на своїх ділянках автономні сонячні електростанції. Деякі роблять це для того, щоб забезпечити себе необхідною кількістю електроенергії і позбудеться від залежності від централізованих електромереж. Інші шукають перспективу додаткового доходу від продажу електрики державі. Треті ж розглядають варіант комбінування цих двох вигод.

Сонячні електростанції 5 кВт

Сонячні електростанції 5 кВт - оптимальний вибір для покриття власних потреб в електроенергії і початку заробітку від продажу її надлишків. Початкові витрати на установку такої СЕС відносно невеликі, та й термін окупності в кілька років є привабливим. Крім того, спеціальні банківські програми, що стимулюють інтерес громадян до встановлення сонячних електростанцій, значно полегшать фінансове навантаження на початкових етапах переходу від електрики, яке поставляється державою на екологічно чисту енергію, яка виробляється за допомогою, встановлених на даху власного будинку, панелей. Сонячні електростанції 5 кВт - ідеальний варіант для невеликих домоволодінь.