Меню

Гібридні станції

Автономна сонячна станція 3 кВт Sermatec+Sola
0
Код товару: HYDR001-SermatecSola
135 990 грн.
Автономна сонячна станція 3 кВт - сонячна станція, що виробляє електроенергію для живлення електроприладів в приватному будинку, котеджі, дачі з резервним джерелом живлення у вигляді акумуляторних батарей.Днем і в сонячну погоду (коли є сонце), соняч..
Гібридна сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху
0
Код товару: HYDR002-3
153 668 грн.
Гібридна сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроен..
Гібридна сонячна станція 3 кВт Premium на похилому даху
0
Код товару: HYDR003-3
215 317 грн.
Гібридна сонячна станція 3 кВт Premium на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроене..
Гібридна сонячна станція 3 кВт Standard на похилому даху
0
Код товару: HYDR001-3
149 192 грн.
Гібридна сонячна станція 3 кВт Standard на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електр..
Гібридна сонячна станція 5 кВт Plus на похилому даху
0
Код товару: HYDR002-5
221 352 грн.
Гібридна сонячна станція 5 кВт Plus на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроен..
Гібридна сонячна станція 5 кВт Premium на похилому даху
0
Код товару: HYDR003-5
300 311 грн.
Гібридна сонячна станція 5 кВт Premium на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроене..
Гібридна сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху
0
Код товару: HYDR001-5
181 121 грн.
Гібридна сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроен..
Гібридна сонячна станція 9 кВт Premium на похилому даху
0
Код товару: HYDR003-9
Ціну уточнюйте
Гібридна сонячна станція 9 кВт Premium на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроене..

Прекрасно підходить під потреби сучасного споживача резервна або гібридна сонячна електростанція встановлюється в приватних житлових будинках, на котеджах і дачах, а також у виробництві. В Україні кожен має можливість встановити обладнання для виробництва безкоштовної і екологічної енергії.

Розумна ціна та короткий строк

Все більше домовласників бажають купити сонячну станцію для свого житла, при цьому з кожним роком знижується вартість на фотомодулі робить це більш здійсненним. За рахунок високої ефективності перетворення сонячної енергії станція з високопотужними фотопанелі гарантує не тільки екологічність, але і швидку окупність.

Гібридна сонячна електростанція для стабільності і довговічності електрообладнання

Купити і інтегрувати систему альтернативного енергопостачання в будинку можна для постійного або резервного постачання техніки електрикою. При частих відключеннях і перебоях в мережі сонячні станції дозволять забезпечити безперервну роботу мультимедійної і побутової техніки, обладнання опалення та водопостачання.

Особливо вигідно встановити резервну станцію в виробничих цехах, майстерень та інших робочих об'єктах, де галасливий і витратний бензиновий генератор з низькою якістю електрики буде недоречно. Має більш високу вартість, ніж генератор сонячна установка гарантує стабільну роботу з наданням високоякісної електроенергії без перепадів напруги.

Використання «зеленого» тарифу в Україні

Крім роботи в резервному режимі сонячна станція може дуже вигідно функціонувати, приносячи домовласникові додатковий прибуток. Актуальний для житлових будинків і виробничих об'єктів «зелений» тариф, ціна на який досить висока, дозволить вигідно продавати енергію з відновлюваних джерел державі.