Меню
Шановні відвідувачі! Менеджери компаніїї Природна Енергія мають честь захищати нашу Україну. Ми скоро повернемось! Все буде Україна!
Тимчасово заявки на обладнання та монтаж приймаються нашим партнером компанією «Атмосфера». Для отримання знижки назвіть код NENERGY

Гібридні станції

Автономна сонячна станція 3 кВт Sermatec+Sola
0
Код товару: HYDR001-SermatecSola
141 228 грн.
Автономна сонячна станція 3 кВт - сонячна станція, що виробляє електроенергію для живлення електроприладів в приватному будинку, котеджі, дачі з резервним джерелом живлення у вигляді акумуляторних батарей.Днем і в сонячну погоду (коли є сонце), соняч..
Гібридна сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху
0
Код товару: HYDR002-3
159 588 грн.
Гібридна сонячна станція 3 кВт Plus на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроен..
Гібридна сонячна станція 3 кВт Premium на похилому даху
0
Код товару: HYDR003-3
223 611 грн.
Гібридна сонячна станція 3 кВт Premium на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроене..
Гібридна сонячна станція 3 кВт Standard на похилому даху
0
Код товару: HYDR001-3
154 939 грн.
Гібридна сонячна станція 3 кВт Standard на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електр..
Гібридна сонячна станція 5 кВт Plus на похилому даху
0
Код товару: HYDR002-5
229 878 грн.
Гібридна сонячна станція 5 кВт Plus на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроен..
Гібридна сонячна станція 5 кВт Premium на похилому даху
0
Код товару: HYDR003-5
311 879 грн.
Гібридна сонячна станція 5 кВт Premium на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроене..
Гібридна сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху
0
Код товару: HYDR001-5
188 098 грн.
Гібридна сонячна станція 5 кВт Standard на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроен..
Гібридна сонячна станція 9 кВт Premium на похилому даху
0
Код товару: HYDR003-9
Ціну уточнюйте
Гібридна сонячна станція 9 кВт Premium на похилому даху - сонячна станція, яка об'єднує в собі характеристики мережевих і автономних станцій. Гібридне рішення використовується для продажу електроенергії за зеленим тарифом, для забезпечення електроене..

Прекрасно підходить під потреби сучасного споживача резервна або гібридна сонячна електростанція встановлюється в приватних житлових будинках, на котеджах і дачах, а також у виробництві. В Україні кожен має можливість встановити обладнання для виробництва безкоштовної і екологічної енергії.

Розумна ціна та короткий строк

Все більше домовласників бажають купити сонячну станцію для свого житла, при цьому з кожним роком знижується вартість на фотомодулі робить це більш здійсненним. За рахунок високої ефективності перетворення сонячної енергії станція з високопотужними фотопанелі гарантує не тільки екологічність, але і швидку окупність.

Гібридна сонячна електростанція для стабільності і довговічності електрообладнання

Купити і інтегрувати систему альтернативного енергопостачання в будинку можна для постійного або резервного постачання техніки електрикою. При частих відключеннях і перебоях в мережі сонячні станції дозволять забезпечити безперервну роботу мультимедійної і побутової техніки, обладнання опалення та водопостачання.

Особливо вигідно встановити резервну станцію в виробничих цехах, майстерень та інших робочих об'єктах, де галасливий і витратний бензиновий генератор з низькою якістю електрики буде недоречно. Має більш високу вартість, ніж генератор сонячна установка гарантує стабільну роботу з наданням високоякісної електроенергії без перепадів напруги.

Використання «зеленого» тарифу в Україні

Крім роботи в резервному режимі сонячна станція може дуже вигідно функціонувати, приносячи домовласникові додатковий прибуток. Актуальний для житлових будинків і виробничих об'єктів «зелений» тариф, ціна на який досить висока, дозволить вигідно продавати енергію з відновлюваних джерел державі.