Список Tier 1 – що це означає? Як обрати сонячні батареї для дому?

  • Список Tier 1 – що це означає? Як обрати сонячні батареї для дому?

Ми не просто так вибрали назву даної статті, так як будь-який відповідальний покупець перед вчиненням серйозної покупки вивчає всі можливі варіанти вибору кращого вироби.

У світі давно існує широко поширена думка про те, що, коли справа доходить до вибору кращих сонячних батарей, список Tier 1 означає відмінну якість.

І хоча Tier 1 є гарною відправною точкою для початку вибору сонячних панелей, правда полягає в тому, що не всі панелі рівня 1 однакової якості.

Для початку давайте розглянемо, за якими критеріями сонячна батарея певної фабрики або заводу, може бути віднесена до списку Tier 1.

Система рівнів

Для того щоб сонячна батарея могла класифікуватися за списком Tier 1, виробник повинен мати власні бренди, які представлені як мінімум в п'яти різних комерційних проектах, і за останні два роки було профінансовано п'ятьма різними банками без права регресу.

Як видно з попереднього опису класифікація за списком Tier 1 не має ніякого відношення до критеріїв якості з точки зору компонентів сонячної панелі. Дана типологія є чисто економічним показником дієздатності виробництва конкретного виробника для залучення нових інвестицій.

Насправді, є документально підтверджені приклади проблем якості або банкрутства виробників зі списку Tier 1, тому навіть Bloomberg New Energy Finance, творці системи рівнів: Tier 1, Tier 2, Tier 3, вважають, що їх списки не повинні використовуватися для визначення кінцевого показника якості.

«ТМ Природне Енергія настійно рекомендує, щоб покупці сонячних батарей і інвестори альтернативної енергетики не використовували цей список в якості єдиної панацеї, а замість цього консультувалися у кваліфікованих фахівців, даної галузі».

Трикутник рівнів

Дуже часто для визначення класифікації того чи іншого виробництва сонячних батарей широко використовується трикутник рівнів, він не має прямого відношення до списку Tier 1. Але оскільки він добре відомий і на нього дуже часто посилаються торгують компанії, ми все ж хочемо розглянути перераховані в ньому критерії.

  • Вертикальна інтеграція виробництва

Вертикальна інтеграція ставиться до виробників сонячних панелей, які виробляють свої вироби з нуля. Це означає, що вони контролюють все, від виробництва кремнієвих осередків, аж до збірки готових панелей.

Вертикальна інтеграція покликана допомогти виробнику забезпечити більший контроль над всім ланцюжком формування собівартості вироби, що в кінцевому підсумку призводить і до підвищення якості продукції.

Теоретично це здорово і розумно, але зовсім не рідкість для вертикально інтегрованих виробників рівня 1 передавати на аутсорсинг частину свого виробництва сонячних панелей виробникам зі списку Tier 2 і Tier 3. Таким чином, хоча ви можете подумати, що купуються вами панелі виготовлені на фабриці Tier 1 , в дійсності вони можуть поставлятися з заводу з ручними складальними лініями і набагато менш жорстким контролем якості.

  • Інвестиції в наукові розробки

Щоб стати учасником списку рівня 1, виробник сонячних панелей повинен інвестувати значну кількість часу і грошей в дослідження і розробку своїх продуктів і процесів. Ідея полягає в тому, що ці інвестиції приведуть до поліпшення якості і збільшення інновацій.

Хоча ми згодні з тим, що інвестиції в дослідження і розробки дуже цінні, визначення того, що саме являють собою «інвестиції в наукові розробки» і який їхній обсяг повинен бути, чітко не прописані і до кінця неясні. Виробник може витратити в 10 разів більше, ніж інший, на дослідження та експерименти, і як і раніше класифікуватися в одному і тому ж рівні.

  • Роботизовані процеси

Всі панелі сонячних батарей зі списку Tier 1 проводитися з використанням високоавтоматизованих виробничих технологій. Принаймні так заявляють самі виробники з вищезгаданого списку. Звичайно ж це має гарантувати, що всі сонячні панелі мають надзвичайно високий стандарт якості, узгодженості і надійності.

Однак наявність у виробника роботизованих виробничих лінії, не означає, що вони не могли скоротити витрати на більш дешеві компоненти, складові сонячні батареї.

Саме тому навіть панелі першого рівня можуть постраждати від розшаровування, мікротріщин, проникнення вологи, роз'ємів і сполучних блоків, зазвичай пов'язаних з дешевими панелями нижнього рівня.

  • Історія виробництва сонячних панелей більше 5 років

Цей пункт означає, що у компанії послужний список виробництва сонячних батарей монокристалічних і полікристалічних, триває більше п'яти років. Звичайно ж це говорить про довговічність компанії і її здатності в майбутньому забезпечувати гарантійні зобов'язання по своїм виробам. Але в той же час - це не може безпосередньо гарантувати абсолютну бездоганну якість.

Прочитавши все вищеописане, може виникнути закономірне обурення і питання, а як тоді вибрати правильну сонячну панель, як все-таки вибрати сонячну електростанцію для будинку?

У себе в компанії, ми вважаємо, що початкове вивчення списку Tier 1 - дуже добрий початок, коли ви думаєте над тим яку сонячну панель вибрати, але також треба розуміти, що це безумовно не єдиний і не найважливіший фактор, який ви повинні враховувати.

Крім самого списку, ми рекомендуємо вам вивчити наступні критерії:

• Гарантія якості, гарантійні зобов'язання

Якщо раптом щось піде не так з вашими сонячними батареями, ви повинні переконатися, що ви максимально захищені. Найпростіший спосіб забезпечити цей захист - вивчити гарантію виробника.

Гарантії продуктивності або гарантії вироблення електроенергії зазвичай тривають від 20 до 25 років, зверніть увагу яку продуктивність декларує завод по закінченню 10, 15, 25 років експлуатації. Зазвичай цей рівень повинен бути не менше 80% від номінальної потужності.

Уточніть у продавця термін гарантії на саму сонячну батарею, більшість серйозних виробників надають гарантійний термін від 10 років. Також уточніть за чий рахунок будуть проводиться роботи по заміні обладнання в разі настання гарантійного випадку.

• Наявність офіційного представництва заводу в Україні

Переконайтеся в тому, що виробник сонячних панелей, які ви плануєте придбати, має офіційне представництво в Україні, так як буде дуже важко пред'явити гарантійне вимога до виробника, якщо вони не присутній на території нашої країни.

Задумайтесь, які будуть ваші шанси скористатися гарантією, зателефонувавши в китайську компанію і зажадавши, щоб вони замінили ваші сонячні батареї? Навіть якщо вони погодяться зробити це, вам доведеться заплатити не одну сотню доларів, щоб зняти їх з даху, відправити їх до Китаю і назад встановити.

ТМ Природне Енергія не імпортує сонячні панелі безпосередньо з-за кордону, ми вибираємо вироби тільки тих виробників, які мають значну присутність в Україні. Це в свою чергу дає нашим клієнтам кілька рівнів гарантійної підтримки.

• Вибір якісного інвертора від перевірених виробників

Ви можете встановити кращі сонячні батареї в світі, але якщо ваш сонячний інвертор «серце» сонячної електростанції виявиться низької якості, ви не зможете насолоджуватися реальними результатами роботи ваших сонячних панелей і вкладені інвестиції здадуться марними.

Щоб ваша сонячна електростанція давала відмінні результати, наша компанія рекомендує вибирати європейські інвертори, відповідні українським стандартам, з ККД 95% або вище і мають гарантію не менше 5 років.

• Вибір компанії для монтажу

Установка сонячної фотоелектричної системи - це не те ж саме, що покупка нового холодильника або телевізора. Сонячна електростанція буде перебувати на даху вашого будинку, впевнений ви хочете, щоб ваша сонячна система була встановлена ​​якісно і служила довгі роки. Також все повинно бути виконано безпечно для вашого будинку і сім'ї.

У компанії ТМ Природне Енергія всі наші установники сонячних панелей і проектувальники систем мають відповідну освіту і кваліфікацію, постійно проходять навчання для підвищення рівня знань.

Крім інших гарантій якості, на продукцію, ми надаємо всім своїм клієнтам повну 3-річну гарантію на виконані роботи.

Думаючи над тим, як підібрати сонячну панель або яка сонячна батарея потрібна для будинку, не потрапляйте в пастку, думаючи, що все панелі однакової якості, навіть, якщо вони знаходяться в одному рейтинговому списку, такому як Tier 1.

Проводьте власні дослідження вивчайте гарантії виробників на сонячні панелі, звертайте увагу на офіційні представництва. Не покладайтеся на маркетингові фрази типу сонячні батареї «Рівень 1», «Висока ефективність» або «Клас А».

Ми пишаємося нашим чесним і інформативним підходом до продажів. Щоб обговорити потенціал вашої майбутньої сонячної електростанції для будинку або бізнесу, будь ласка, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

Рекомендовані товари

Сонячна батарея Risen RSM60-6-280P

Сонячна батарея Risen RSM60-6-280P

Risen RSM60-6-280P - полікристалічна сонячна батарея за технологією 5 BB в стандартному корпусі 1650 мм * 992 мм потужністю 280 Вт. ККД – 17,1%.Технологія 5BB (конструкція сонячних панелей busbar)Кремнієві елементи, з яких складається сонячна пане..

3285 грн.

Сонячна батарея Ja Solar JAM60S10-325/PR

Сонячна батарея Ja Solar JAM60S10-325/PR

Ja Solar JAM60S10-325 / PR - монокристалічна сонячна батарея потужністю 325 Вт за технологією PERC Half-Cell в стандартному корпусі 1689 мм × 996 мм. ККД - 19,3%.Технологія PERC Half-CellКонфігурація модуля складається з половинчастих комірок, він ..

3777 грн.

Сонячна батарея Canadian Solar CS3K-325 KuPower

Сонячна батарея Canadian Solar CS3K-325 KuPower

Canadian Solar CS3K-325 KuPower - монокристалічна сонячна батарея, виготовлена із застосуванням технологій 5BB, Half-Cell, PERC, у стандартному корпусі 1675 мм*996 мм потужністю 325 Вт. ККД - 19,56%. Технологія 5BB (конструкція сонячних панеле..

3631 грн.