Вакуумний сонячний колектор Paradigma Aqua Plazma 19/50

Вакуумний сонячний колектор Paradigma Aqua Plazma 19/50

99966 грн.
Виробник: Paradigma
Код товару: 08-0442
Є в наявності

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо вам та уточнимо деталі!

Paradigma Aqua Plazma 19/50 - вакуумний високопродуктивний трубчастий сонячний колектор з антирефлекторним покриттям і концентратором CPC, апертурная площа поглинання 4.5 м². Єдиний в світі сонячний колектор, в якому в якості теплоносія використовується вода.

Конструкція, установка, експлуатація

Колектори Aqua Plazma встановлюються у вертикальному положенні, можуть монтуватися на похилий або горизонтальний дах, а також на фасаді будівлі. Вакуумні колектори застосовуються для нагріву води в бойлерах непрямого нагріву, басейнах, компенсації температури в системах опалення, а також для підтримки виробничих процесів. Рама і основа виробу виготовлені з анодованого алюмінію і високоміцного пластика, вакуумні трубки виготовляються з борсилікатного скла з анти рефлекторним плазмовим покриттям і оптимізованим фокусуванням. При підключенні колектору використовуються тільки затискні різьбові фітинги, що дозволяють збирати системи без єдиного паяного з'єднання. Мінімальний кут нахилу для установки колектору - 15°.

Гарантія: на систему анти замерзання – 20 років, гарантія на пошкодження колектору градом – 10 років.

Про виробника

Роком заснування компанії Paradigma Energie und Umwelttechnik GmbH вважається 1988 р. Paradigma є частиною холдингу Ritter Gruppe, відомий всім по шоколадкам Ritter Sport. Через 8 років компанія Paradigma запустила виробничу лінію з виготовлення сонячних колекторів з дзеркальним відбивачем. На сьогоднішній день Paradigma Energie und Umwelttechnik GmbH єдиний виробник геліотермічних установок в світі, який використовує воду в якості теплоносія. Кількість змонтованих установок перевищує 60 тисяч одиницью. Доля ринку сонячних колекторів, що займає Paradigma в Європі складає 45%, в Німеччині – 65%. Також під даним брендом компанія виробляє пелетні котли, каміни, теплові насоси і газові котли.

Адресна доставка

По Києву:

  • при замовленні товару на суму до 3000 грн. - 300 грн .;
  • при замовленні товару на суму більше 3000 грн., доставка виконується безкоштовно.

По Київській області (до 20 км від міста Київ):

  • при замовленні товару на суму до 3000 грн. - 600 грн .;
  • при замовленні товару на суму більше 3000 грн. - 300 грн.

Від 20 км від Києва: вартість доставки за домовленістю

Умови адресної доставки

Графік доставок: ПН. - Пт .: 09:00 - 19:00. Доставка вантажів здійснюється водієм до під'їзду чи будинку. У вартість доставки не входить послуги занесення і підйому товару. Вартість послуг підйому і занесення товару: 30-200 грн./поверх за 1 одиницю товару, залежить від розмірів, ваги товару і складності підйому.

Доставка поштовими операторами

Доставка товарів по Україні здійснюється компаніями «Нова Пошта», «Інтайм», «Нічний експрес» до відділення у Вашому місті за тарифами перевізника. Відправка товару здійснюється з ПН. - Пт .: 09:00 - 20:00. Звертаємо Вашу увагу, що деякі товари, такі як: радіатори опалення, підлогові газові котли, бойлери, каміни, приточно-витяжні установки, буферні ємності, сонячні батареї, сонячні колектори поставляються із заводу в м'яких упаковках і вимагають додаткової упаковки (дерев'яної обрешітки). Дана послуга оплачується окремо. Вартість уточнюйте у продавців при оформленні замовлення. У разі виникнення питань, по доставці замовлень, прохання звертатися за телефоном 044 232 38 85.

Форми оплати

Оплата готівкою можлива при адресній доставці або в офісі компанії за адресою: м Київ, вул. Єреванська 30, оф. 9. На підтвердження оплати видається товарний чек з підписом і печаткою продавця.

Безготівкова оплата для суб'єктів господарської діяльності, які не є платниками ПДВ.

Безготівкова оплата для суб'єктів господарської діяльності, платників ПДВ.

Оплата платіжними картами Visa і MasterCard здійснюється через мобільний додаток Вашого банку на реквізити продавця, які продавець-консультант повідомить Вам при оформленні замовлення.

Тип

вакуумний

Кількість вакумних трубок, шт.

21

Площа колектора, бруто м²

5,01

Площа колектора, нето м²

4,5

Габарити колектора, мм

2058 x 2432 x 111

Вага колектора, кг

71,2

Максимальний робочий тиск, бар

10

Об'єм змійовика колектора, л

3,79

Продуктивність колектора кВТгод/рік

3312

Лінійний коефіцієнт теплопередачі а1, Вт/м²К

0,61

Квадратичний коефіцієнт теплопередачі а1, Вт/м²К

0,003

Втрата тиску при 2 л/хв. температура 40 °С, з водою в колекторі, мбар

19

Ступінь стійкості до граду ISO 9806, мм

35