Системи вентиляції для будинку, квартири

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла Mycond MV 200 I

Ціну уточнюйте

Mycond MV 200 I - компактна енергозберігаюча вентиляційна установка з рекуперацією тепла і вологи, призначена для забезпечення притоку свіжого і чистого повітря з підігрівом в приміщеннях. Підійде для житлових і комерційних приміщень площею до 100 м2.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є ентальпійний теплообмінник, який відбирає тепло..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла Mycond MV 400 I

Ціну уточнюйте

Mycond MV 400 I - компактна енергозберігаюча вентиляційна установка з рекуперацією тепла і вологи, призначена для забезпечення притоку свіжого і чистого повітря з підігрівом в приміщеннях. Підійде для житлових і комерційних приміщень площею до 200 м2.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є ентальпійний теплообмінник, який відбирає тепло..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла Mycond MV 600 I

Ціну уточнюйте

Mycond MV 600 I - компактна енергозберігаюча вентиляційна установка з рекуперацією тепла і вологи, призначена для забезпечення притоку свіжого і чистого повітря з підігрівом в приміщеннях. Підійде для житлових і комерційних приміщень площею до 300 м2.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є ентальпійний теплообмінник, який відбирає тепло..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла Mycond MV 900 I

Ціну уточнюйте

Mycond MV 900 I - компактна енергозберігаюча вентиляційна установка з рекуперацією тепла і вологи, призначена для забезпечення притоку свіжого і чистого повітря з підігрівом в приміщеннях. Підійде для житлових і комерційних приміщень площею до 450 м2.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є ентальпійний теплообмінник, який відбирає тепло..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла Mycond MV 1100 I

Ціну уточнюйте

Mycond MV 1100 I - компактна енергозберігаюча вентиляційна установка з рекуперацією тепла і вологи, призначена для забезпечення притоку свіжого і чистого повітря з підігрівом в приміщеннях. Підійде для житлових і комерційних приміщень площею до 550 м2.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є ентальпійний теплообмінник, який відбирає тепл..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла WANAS 250MN

82617 грн.

WANAS 250MN - настінна приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуператором вертикального підключення, призначена для організації системи вентиляції в житлових приміщеннях або невеликих комерційних об'єктах площею до 150 кв.м.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є зустрічно-потоковий алюмінієвий теплообмінник, який використовує тепл..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла WANAS 345

86094 грн.

WANAS 345 - стельова приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуператором, призначена для організації системи вентиляції в житлових приміщеннях або невеликих комерційних об'єктах площею до 180 кв.м.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є зустрічно-потоковий алюмінієвий теплообмінник, який використовує тепло відпрацьованого повітря..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла WANAS 350 H/2

87087 грн.

WANAS 350 H/2 - настінна приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуператором горизонтального підключення, призначена для організації системи вентиляції в житлових приміщеннях або невеликих комерційних об'єктах площею до 200 кв.м.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є зустрічно-потоковий алюмінієвий теплообмінник, який вик..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла WANAS 350 V/2

87087 грн.

WANAS 350 V/2 - настінна приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуператором вертикального підключення, призначена для організації системи вентиляції в житлових приміщеннях або невеликих комерційних об'єктах площею до 200 кв.м.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є зустрічно-потоковий алюмінієвий теплообмінник, який використовує те..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла WANAS 550 H/2

94703 грн.

WANAS 550 H/2 - настінна приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуператором горизонтального підключення, призначена для організації системи вентиляції в житлових приміщеннях або невеликих комерційних об'єктах площею до 320 кв.м.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є зустрічно-потоковий алюмінієвий теплообмінник, який вик..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла WANAS 550 V/2

94703 грн.

WANAS 550 V/2 - настінна приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуператором вертикального підключення, призначена для організації системи вентиляції в житлових приміщеннях або невеликих комерційних об'єктах площею до 320 кв.м.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є зустрічно-потоковий алюмінієвий теплообмінник, який використовує те..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла WANAS 800

155300 грн.

WANAS 800 - стельова приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуператором, призначена для організації системи вентиляції в житлових приміщеннях або невеликих комерційних об'єктах площею до 400 кв.м.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є зустрічно-потоковий алюмінієвий теплообмінник, який використовує тепло відпрацьованого повітря..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла WANAS 900H

169870 грн.

WANAS 900H - підлогова приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуператором горизонтального підключення, призначена для організації системи вентиляції в житлових приміщеннях або невеликих комерційних об'єктах площею до 440 кв.м.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є зустрічно-потоковий алюмінієвий теплообмінник, який викор..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла WANAS 1300H

184771 грн.

WANAS 1300H - підлогова приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуператором горизонтального підключення, призначена для організації системи вентиляції в житлових приміщеннях або невеликих комерційних об'єктах площею до 500 кв.м.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є зустрічно-потоковий алюмінієвий теплообмінник, який вико..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла Vaillant recoVAIR VAR150/4 R

82400 грн.

Vaillant recoVAIR VAR150/4 R – стельова/настінна припливно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла з правим підключенням, призначена для організації системи вентиляції в житлових приміщеннях або невеликих комерційних об'єктах площею до 90 кв.м.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є теплообмінник, який використовує тепло ві..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла Vaillant recoVAIR VAR150/4 L

82400 грн.

Vaillant recoVAIR VAR150/4 R – стельова/настінна припливно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла з лівим підключенням, призначена для організації системи вентиляції в житлових приміщеннях або невеликих комерційних об'єктах площею до 90 кв.м.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є теплообмінник, який використовує тепло від..

Показано з 1 по 16 із 20 (2 сторінок)