Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла Mycond MV 200 I

Ціну уточнюйте

Mycond MV 200 I - компактна енергозберігаюча вентиляційна установка з рекуперацією тепла і вологи, призначена для забезпечення притоку свіжого і чистого повітря з підігрівом в приміщеннях. Підійде для житлових і комерційних приміщень площею до 100 м2.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є ентальпійний теплообмінник, який відбирає тепло..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла Mycond MV 400 I

Ціну уточнюйте

Mycond MV 400 I - компактна енергозберігаюча вентиляційна установка з рекуперацією тепла і вологи, призначена для забезпечення притоку свіжого і чистого повітря з підігрівом в приміщеннях. Підійде для житлових і комерційних приміщень площею до 200 м2.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є ентальпійний теплообмінник, який відбирає тепло..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла Mycond MV 600 I

Ціну уточнюйте

Mycond MV 600 I - компактна енергозберігаюча вентиляційна установка з рекуперацією тепла і вологи, призначена для забезпечення притоку свіжого і чистого повітря з підігрівом в приміщеннях. Підійде для житлових і комерційних приміщень площею до 300 м2.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є ентальпійний теплообмінник, який відбирає тепло..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла Mycond MV 900 I

Ціну уточнюйте

Mycond MV 900 I - компактна енергозберігаюча вентиляційна установка з рекуперацією тепла і вологи, призначена для забезпечення притоку свіжого і чистого повітря з підігрівом в приміщеннях. Підійде для житлових і комерційних приміщень площею до 450 м2.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є ентальпійний теплообмінник, який відбирає тепло..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла Mycond MV 1100 I

Ціну уточнюйте

Mycond MV 1100 I - компактна енергозберігаюча вентиляційна установка з рекуперацією тепла і вологи, призначена для забезпечення притоку свіжого і чистого повітря з підігрівом в приміщеннях. Підійде для житлових і комерційних приміщень площею до 550 м2.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є ентальпійний теплообмінник, який відбирає тепл..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла WANAS 250MN

82617 грн.

WANAS 250MN - настінна приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуператором вертикального підключення, призначена для організації системи вентиляції в житлових приміщеннях або невеликих комерційних об'єктах площею до 150 кв.м.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є зустрічно-потоковий алюмінієвий теплообмінник, який використовує тепл..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла WANAS 345

86094 грн.

WANAS 345 - стельова приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуператором, призначена для організації системи вентиляції в житлових приміщеннях або невеликих комерційних об'єктах площею до 180 кв.м.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є зустрічно-потоковий алюмінієвий теплообмінник, який використовує тепло відпрацьованого повітря..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла WANAS 350 H/2

87087 грн.

WANAS 350 H/2 - настінна приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуператором горизонтального підключення, призначена для організації системи вентиляції в житлових приміщеннях або невеликих комерційних об'єктах площею до 200 кв.м.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є зустрічно-потоковий алюмінієвий теплообмінник, який вик..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла WANAS 350 V/2

87087 грн.

WANAS 350 V/2 - настінна приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуператором вертикального підключення, призначена для організації системи вентиляції в житлових приміщеннях або невеликих комерційних об'єктах площею до 200 кв.м.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є зустрічно-потоковий алюмінієвий теплообмінник, який використовує те..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла WANAS 550 H/2

94703 грн.

WANAS 550 H/2 - настінна приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуператором горизонтального підключення, призначена для організації системи вентиляції в житлових приміщеннях або невеликих комерційних об'єктах площею до 320 кв.м.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є зустрічно-потоковий алюмінієвий теплообмінник, який вик..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла WANAS 550 V/2

94703 грн.

WANAS 550 V/2 - настінна приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуператором вертикального підключення, призначена для організації системи вентиляції в житлових приміщеннях або невеликих комерційних об'єктах площею до 320 кв.м.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є зустрічно-потоковий алюмінієвий теплообмінник, який використовує те..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла WANAS 800

155300 грн.

WANAS 800 - стельова приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуператором, призначена для організації системи вентиляції в житлових приміщеннях або невеликих комерційних об'єктах площею до 400 кв.м.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є зустрічно-потоковий алюмінієвий теплообмінник, який використовує тепло відпрацьованого повітря..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла WANAS 900H

169870 грн.

WANAS 900H - підлогова приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуператором горизонтального підключення, призначена для організації системи вентиляції в житлових приміщеннях або невеликих комерційних об'єктах площею до 440 кв.м.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є зустрічно-потоковий алюмінієвий теплообмінник, який викор..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла WANAS 1300H

184771 грн.

WANAS 1300H - підлогова приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуператором горизонтального підключення, призначена для організації системи вентиляції в житлових приміщеннях або невеликих комерційних об'єктах площею до 500 кв.м.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є зустрічно-потоковий алюмінієвий теплообмінник, який вико..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла Vaillant recoVAIR VAR150/4 R

82400 грн.

Vaillant recoVAIR VAR150/4 R – стельова/настінна припливно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла з правим підключенням, призначена для організації системи вентиляції в житлових приміщеннях або невеликих комерційних об'єктах площею до 90 кв.м.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є теплообмінник, який використовує тепло ві..

Приточно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла Vaillant recoVAIR VAR150/4 L

82400 грн.

Vaillant recoVAIR VAR150/4 R – стельова/настінна припливно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією тепла з лівим підключенням, призначена для організації системи вентиляції в житлових приміщеннях або невеликих комерційних об'єктах площею до 90 кв.м.Принцип роботиЦентром вентиляційної установки є теплообмінник, який використовує тепло від..

Показано з 1 по 16 із 20 (2 сторінок)

Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла

Сучасне будівництво в Україні, поступово виходить на якісно новий рівень. В першу чергу забудовники почали переймати світовий досвід побудови сучасних будинків з більш високим рівнем енергетичної ефективності. Тобто, нові будови тепер менше віддають тепла навколишньому середовищу, відповідно нам треба менше витрачати енергоресурсів, щоб створити комфорт і затишок. Але варто детально вникнути і розібратися, як же вдається будувати більш теплі будинки і квартири.

Вентиляція в приватному будинку або квартирі

В першу чергу, зменшення теплових витрат пов'язано із застосуванням сучасних технологій утеплення з використанням базальтових плит і пінополістиролу (в народі пінопласт). По-друге, практично максимальна герметизація (металопластикові вікна, двері з гумовими ущільнювачами), при якій утворюється стовідсоткова непроникна для повітря оболонка будівлі, що усуває неконтрольовану інфільтрацію. Тому виникає закономірне питання, яким же чином може здійснюватися вентиляція приміщень в квартирі або приватному будинку? І, насправді, способів якісно вентилювати приміщення не так вже й багато, їх всього два: за допомогою відкриття вікон або за допомогою припливної системи вентиляції.

Провітрювання приміщень за допомогою вікон

Організувати якісне і головне ефективне провітрювання приміщень за допомогою вікон неможливо. Адже для того, щоб підтримувати прийнятний рівень CO2 (вуглекислий газ) в будівлі, необхідний постійний повітрообмін - це означає, що кисень з великим вмістом СО2 повинен віддалятися з приміщення, а на його місце необхідне надходження повітря з низьким рівнем СО2. Навіть систематичне, але короткочасне провітрювання вікнами протягом 10-15 хвилин не дає потрібного результату. Максимум, що можна при цьому отримати - це зменшення вмісту вуглекислого газу на 30-40%, і при зимовому провітрюванні в добавок ми отримаємо втрату в теплі 15-20%. І тому, повноцінно впоратися із завданням вентилювання може тільки механічна припливно-витяжна вентиляція в квартирі, приватному або офісному будові.

Припливно-витяжна вентиляція в квартирі, приватному будинку

Якщо рівень СО2, впливає в основному на мешканців будинку, то рівень вологості має вплив на людину і на конструктив будівлі. Вважається, що нормальний діапазон вологості безпечний для людей і будівель повинен знаходитися в діапазоні 40-60%. Якщо ж цей показник буде перевищений, в такому випадку зростає ймовірність утворення цвілі і грибків на стінах, що може спричинити за собою конструктивні пошкодження будівлі (тріщини, лущення фарби і осипання штукатурки). Сім'я з чотирьох осіб в середньому за день продукує від 9 до 12 літрів вологи. Це вода утворюється, коли люди дихають, потіють, приймають душ або готують їжу, а також займаються прибиранням. Рослинність (квіти, декоративні дерева), також виділяють вологу в приміщення, до півлітра за добу. Одне із завдань припливної вентиляції - відведення вологи з приміщення і захист будівлі від можливих конструктивних пошкоджень. Звичайно, ж можна нехтувати наявністю вентиляції в приватному будинку, економити на системі вентиляції в квартирі. Але в кінцевому підсумку, звичайно ж не відразу, а через 2-3 роки, така економія призведе до додаткових витрат на ремонт і реставрацію, а іноді до суттєвих капітальних вкладеннях, пов'язаних з реконструкцією будівель.

Крім захисту будівель від пошкоджень, припливна вентиляція в приватному будинку відповідає за здоров'я мешканців. Статистично доведено, що всім людям необхідно до 30 метрів кубічних на годину чистого повітря з вмістом СО2 на рівні не більше ніж 600-800 ppm, при зростанні СО2 до показників 2000-2500 ppm розумова здатність сприймати інформацію падає в 2 рази. Для отримання показників 600-800 ppm, необхідно забезпечити кратність повітрообміну від 0,5 до 0,8 в годину. З таким завданням можуть справлятися тільки сучасні вентиляційні установки з функцією рекуперації тепла. Концентрація СО2, є одним з ключових факторів, що характеризують якість повітря. Високий вміст вуглекислого газу в приміщеннях призводить до отруєнь, які ведуть до погіршення самопочуття, ослаблення імунітету, до частих головних болів і безсонні і навіть розвитку такого страшного захворювання як гіпоксія мозку. Критично швидко рівень СО2 зростає в спальні, коли людина спить, безпосередньо в нічний час вміст вуглекислого газу перевищує граничні значення, якщо приміщення не обладнане вентиляційним обладнанням.

На жаль, мало хто говорить про те, що тільки при постійній роботі вентиляції в квартирі або будинку з подачею свіжого повітря і забору відпрацьованого можна досягти нормального і сприятливого рівня СО2 для людини.

Вище описувалося згубний вплив підвищеної вологості для будівель, але також при виході за рамки допустимих норм цей фактор впливає на здоров'я людини. При збільшенні рівня вологості більше 60%, помітно знижується рівень комфорту, підвищується ризик розмноження кліщів. При температурі 25 ° С і вологості 65-75% починається актівная фаза поширення кліщів в просторі. Але також у вологості є і зворотна сторона медалі, при її низьких показниках ≤35% починається пересихання слизової оболонки людини, в повітрі різко зростає обсяг електростатичних зарядів і накопичується концентрація пилу. При підтримки припливною вентиляцією в квартирі, будинку, офісі нормального рівня вологості в значній мірі знижується рівень ризику алергічних захворювань, а також хвороб дихальних шляхів.

Система фільтрації вентилюються установки дозволяє значною мірою зменшити число пилу і пилку, різних забруднюючих частинок, алергенів, які можуть проникати ззовні при звичайному провітрюванні. Завдяки цій здатності, досягається висока якість підводить вуличного повітря. У той же час, за рахунок викиду відпрацьованого повітря назовні, вентиляція відводить з будівель перероблені повітряні маси, що містять в собі домішки випарів меблів, стін різної побутової хімії, продуктів харчування, а також елементів людської життєдіяльності.

Провітрювання за допомогою вікон, не тільки не дає необхідного повітрообміну, але також призводить до втрат, такий дорогий на сьогоднішній день теплової енергії. При систематичному вентилировании приміщень за допомогою вікон в зимовий час, загальні втрати тепла можуть досягати 30-50%. А ось використання систем вентиляції з рекуперацією, навпаки зберігає до 91% тепла. Це відбувається за допомогою перехресно-проточних теплообмінників, які є невід'ємною частиною сучасних вентиляційних установок. З приміщень з підвищеною вологістю, а також з більш високою температурою (кухня, туалет, ванна кімната, котельня, гардероб), відпрацьоване повітря відбирається і направляється в теплообмінник за певними осередкам, а свіже повітря в свою чергу подається через сусідні осередки. Таким чином відбувається передача тепла від теплого повітря холодного, але при цьому вони не змішуються, так відокремлені один від одного полімерним матеріалом.

Також, досить часто, стали застосовуватися теплообмінники з ентальпійного функцією, яка дозволяє збільшувати рекупераційних ефект до 105 - 110%, додаткове тепло виходить відібрати за рахунок конденсації водяної пари, що міститься у відпрацьованому повітрі.

Чому варто встановити припливну вентиляцію в будинку?

Якщо вентиляція приватного будинку або квартири здійснюється за допомогою автоматичної припливно-витяжної системи, це приносить власникам додатковий комфорт, відпадає необхідність постійно відривати вікна. Вентмашіна самостійно підтримує повітрообмін, завдяки чому забезпечується необхідний рівень звукоізоляції, вуличні звуки не потрапляють в приміщення через відриті вікна, відсутні протяги і неприємні запахи від автомобілів або прилеглих заводів. Плюс до всього, використання вентиляційних систем зменшує ймовірність стороннього проникнення в приміщення, адже вікна закриті і це ускладнює завдання непорядні громадяни заволодіти Вашим майном.

Вартість на сучасні установки варіюються в широкому діапазоні, але якісна продукція на наше переконання не може коштувати дешево.

У компанії Природна Енергія Вам завжди допоможуть підібрати і купити оптимальне рішення за справедливою ціною.