Повітряний тепловий насос Bosch Compress 3000 АWES 8

Повітряний тепловий насос Bosch Compress 3000 АWES 8

223378 грн.
Виробник: Bosсh
Код товару: 8738203007
Є в наявності

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо вам та уточнимо деталі!

Bosch Compress 3000 AWS  - повітряний тепловий насос, виготовлений за принципом split-системи, що складається з зовнішнього і внутрішнього блоку. Внутрішній блок випускається в двох модифікаціях: модель AWES з вбудованим електричним нагрівачем і розширювальним баком на 10 л і AWBS з вбудованим триходовим клапаном для підключення додаткового теплогенератора (газовий/електричний котел). Внутрішній і зовнішній блоки об'єднані між собою фреоновим контуром. Номінальна теплова потужність А7/W35 Compress 3000 AWES 8  -  9 кВт, холодильна потужність - 7 кВт. Підійде для приміщень площею до 180 м², точний розрахунок площі залежить від теплових втрат будівлі, який можна точно розрахувати при проектуванні системи опалення.

Джерело тепла і принцип роботи

Для теплового насоса Compress 3000 джерелом тепла виступає вуличне повітря. Він працює за принципом відбору тепла з повітря і передачі його воді, яка циркулює в системі опалення. Тому теплові насоси даного виду часто називають насоси "Повітря-вода».

Переваги використання

• Витрати на опалення і гарячу воду нижче в 3-4 рази

• Високий коефіцієнт перетворення СОР (до 4,8) - з 1 кВт електроенергії тепловий насос видає до 5 кВт теплової енергії

• Стабільна робота при температурах до - 20 C °

• Автоматизована регулювання потужності в діапазоні від 25 до 100% за рахунок інверторної технології компресора

• Віддалене управління тепловим насосом зі смартфона або планшета

• Інтегрований інтелектуальний регулятор НРС 400 для максимально економічної роботи системи

• Гарантія 2 роки

Ключові особливості

Основні компоненти, що відповідають за опалення і гаряче водопостачання, зібрані у внутрішньому блоці AWES. Внутрішній блок AWES оснащений вбудованим електронагрівачем потужністю 9 кВт, що дозволяє використовувати тепловий насос як автономне обладнання для системи теплопостачання будинку. Циркуляційний насос з частотної регулюванням мінімізує енерговитрати на роботу теплового насоса. Також, в дану комплектацію входить датчик зовнішньої температури і кабель підігріву конденсату. Тепловий насос «повітря-вода» Compress 3000 може виконувати 3 завдання: опалення, приготування гарячої води (необхідна окрема ємність - бойлер з вбудованим теплообмінником), кондиціювання.

Установка

Для розміщення теплового насоса немає особливих вимог до приміщення, тому внутрішній блок може розміщуватися в технічній кімнаті, коморі і навіть кухні. Компактні розміри і низький рівень шуму дозволяють встановлювати тепловий насос в житлових приміщеннях. Необхідна площа установки 1 м². Зовнішній блок розміщується зовні - встановлюється на бетонну площадку або спеціальну підставку поруч з будинком або розміщується на стіні, завдяки чому тепловий насос може встановлюватися не тільки в будинку, але і в квартирі багатоповерхового будинку, офісі.

Опалення

Найбільш ефективно тепловий насос працює з системою теплопостачання з низькою температурою подачі (теплі підлоги, теплі стіни, теплі стелі). При правильно підібраній потужності, тепловий насос забезпечує потреби приміщення в теплі більшу частину опалювального сезону. В період низьких температур необхідна спільна робота теплового насосу з додатковим теплогенератором, наприклад, з газовим котлом або з вбудованим електронагрівачем. При досягненні зовнішньої температури повітря -20°, додатковий теплогенератор буде повністю покривати теплове навантаження. В середньому, за опалювальний сезон тепловий насос в режимі «повітря / вода» покриває від 85% до 95% потреб в теплі в залежності від температури подачі в системі теплопостачання і температури зовнішнього повітря в опалювальний період.

Приготування гарячої води

Тепловий насос також забезпечує і приготування гарячої води. Для гарантованого запасу гарячої води в системі ГВП повинен бути ємнісний водонагрівач об'ємом рівним добовій потребі в гарячій воді (в середньому 70 л на добу на 1 людину) і при підборі потужності теплового насоса необхідно враховувати додаткову потужність для приготування гарячої води з розрахунку 0,25 кВт на 1 людину.

Кондиціювання

Завдяки функції активного охолодження, тепловий насос може забезпечити будівлю в кондиціонуванні. Для цього система холодопостачання повинна бути забезпечена приладами розподілу холоду. Це можуть бути фанкойли (настінні, стельові) або поверхневі системи (теплі/холодні стіни, теплі/холодні стелі). Також в систему повинна бути включена буферна ємність для акумуляції холоду і окрема насосна група розподіляє холодне повітря по приміщеннях.

 

Про виробника

Німецька компанія Bosch заснована в 1886 році інженером-підприємцем Робертом Бошем. За більш ніж 100 років, Вosch з маленької майстерні, перетворилася на світового лідера з виробництва побутової техніки та теплотехнічного обладнання середнього і преміум класу. До складу компанії входять 22 дочірніх підприємства, які займаються розробками в області створення: акумуляторних батарей, автомобільних запчастин, професійного і побутового будівельного інструменту і т.д. Bosch Thermotechnology, що входить до групи дочірніх підприємств забезпечує поставки енергоефективного опалювального обладнання. До неї відносяться такі бренди: Bosch, Buderus, Junkers, Dakon, e.l.m leblanc S.A., Florida Heat Pump (FHP), Geminox, IVT, Nefit, Sieger, Vulcano and Worcester.

 

Адресна доставка

По Києву:

  • при замовленні товару на суму до 3000 грн. - 300 грн .;
  • при замовленні товару на суму більше 3000 грн., доставка виконується безкоштовно.

По Київській області (до 20 км від міста Київ):

  • при замовленні товару на суму до 3000 грн. - 600 грн .;
  • при замовленні товару на суму більше 3000 грн. - 300 грн.

Від 20 км від Києва: вартість доставки за домовленістю

Умови адресної доставки

Графік доставок: ПН. - Пт .: 09:00 - 19:00. Доставка вантажів здійснюється водієм до під'їзду чи будинку. У вартість доставки не входить послуги занесення і підйому товару. Вартість послуг підйому і занесення товару: 30-200 грн./поверх за 1 одиницю товару, залежить від розмірів, ваги товару і складності підйому.

Доставка поштовими операторами

Доставка товарів по Україні здійснюється компаніями «Нова Пошта», «Інтайм», «Нічний експрес» до відділення у Вашому місті за тарифами перевізника. Відправка товару здійснюється з ПН. - Пт .: 09:00 - 20:00. Звертаємо Вашу увагу, що деякі товари, такі як: радіатори опалення, підлогові газові котли, бойлери, каміни, приточно-витяжні установки, буферні ємності, сонячні батареї, сонячні колектори поставляються із заводу в м'яких упаковках і вимагають додаткової упаковки (дерев'яної обрешітки). Дана послуга оплачується окремо. Вартість уточнюйте у продавців при оформленні замовлення. У разі виникнення питань, по доставці замовлень, прохання звертатися за телефоном 044 232 38 85.

Форми оплати

Оплата готівкою можлива при адресній доставці або в офісі компанії за адресою: м Київ, вул. Єреванська 30, оф. 9. На підтвердження оплати видається товарний чек з підписом і печаткою продавця.

Безготівкова оплата для суб'єктів господарської діяльності, які не є платниками ПДВ.

Безготівкова оплата для суб'єктів господарської діяльності, платників ПДВ.

Оплата платіжними картами Visa і MasterCard здійснюється через мобільний додаток Вашого банку на реквізити продавця, які продавець-консультант повідомить Вам при оформленні замовлення.

Технічні характеристики

Зовнішній блок

ODU Split 8

Номінальна потужність, кВт, A7W35

9

Опалення*, кВт/СОР, А7W35 (40% потужності)

5,4/4,8

Опалення*, кВт/СОР, А2W35 (60% потужності)

5,2/3,5

Опалення*, кВт/СОР, А-7W35 (100% потужності)

7,2/2,6

Охолодження, кВт A35W7 / EER

7/3,1

Температура зовнішнього повітря °C

-20/+45

Температура подачі °C

55

Рівень шуму** на відстані 1 м, дБ

57

Холодоагент

R410a

Вага холодоагенту, кг

1,6

Габаритні розміри ВхШхГ, мм

834х950х330

Вага, кг

60

Електричне підключення

230В, 1 ф.

ErP маркування при 55°C

А+

ErP маркування при 35°C

А++

Внутрішній блок з електричним догрівачем

AWES

Електричний догрівач, кВт

9

Циркуляційний насос

GEO 25/85

Розширювальний бак, л

10

Габаритні розміри, ВхШхГ, мм

700х485х398

Вага, кг

41

Електричне підключення

380, 3 ф.