Повітряний тепловий насос Bosch Compress 7000i АW 17 B

Повітряний тепловий насос Bosch Compress 7000i АW 17 B

334797 грн.
Виробник: Bosсh
Код товару: 8738209018
Є в наявності

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо вам та уточнимо деталі!

Bosch Compress 7000i AW  - повітряний тепловий насос типу split, що складається з двох блоків; зовнішнього і внутрішнього. Внутрішній блок випускається в двох модифікаціях: модель AW E - з вбудованим електричним догрівачем 9 кВт і мембранним розширювальним баком, і модель AW B - з вбудованим триходовим клапаном для підключення додаткового теплогенератора (газовий/електричний котел). Внутрішній і зовнішній блок між собою об'єднані водяним трубопроводом, за рахунок цього досягається максимально висока середньорічна продуктивність насоса. Номінальна теплова потужність Compress 7000i AW 17 B  А7/W35 - 17 кВт, холодильна потужність - 11.92 кВт. Підійде для приміщень площею до 340 м², точний розрахунок площі залежить від теплових втрат будівлі, які можна точно розрахувати при проектуванні системи опалення.

Джерело тепла і принцип роботи

Для теплового насоса Compress 3000 джерелом тепла виступає вуличне повітря. Він працює за принципом відбору тепла з повітря і передачі його воді, яка циркулює в системі опалення. Тому теплові насоси даного виду часто називають насоси "Повітря-вода».

Переваги використання

• Витрати на опалення і гарячу воду нижче в 3-4 рази

• Високий коефіцієнт перетворення СОР (до 5,1) - з 1 кВт електрики тепловий насос видає до 5,1 кВт теплової енергії

• Середньорічний коефіцієнт перетворення SCOP до 4,84

• Стабільна робота при температурах до - 20 C °

• Автоматизована регулювання потужності в діапазоні від 25 до 100% за рахунок інверторної технології компресора

• Мінімальний рівень шуму до 53 дБ

• Максимальна температура нагріву води до 62 ° С

• Віддалене управління тепловим насосом зі смартфона або планшета

• Інтегрований інтелектуальний регулятор НРС 400 для максимально економічної роботи системи

• Гарантія 2 роки

Ключові особливості

Основні компоненти, що відповідають за опалення і гаряче водопостачання, зібрані у внутрішньому блоці  AW B, що дозволяє створювати гнучкі системи опалення з використанням раніше встановленого обладнання. Внутрішній блок AW B оснащений триходовим клапаном, що дозволяє підключити додатковий теплогенератор, при цьому вбудована система управління автоматично вибирає найбільш економічну програму. Циркуляційний насос з частотної регулюванням мінімізує енерговитрати на роботу теплового насосу. Також в цю комплектацію входить датчик зовнішньої температури і кабель підігріву конденсату. Тепловий насос Compress 7000i може виконувати 3 завдання: опалення, приготування гарячої води (необхідна окрема ємність - бойлер з вбудованим теплообмінником), кондиціювання.

Установка

Для розміщення теплового насоса немає особливих вимог до приміщення, тому внутрішній блок може розміщуватися в технічній кімнаті, коморі і навіть кухні. Компактні розміри і низький рівень шуму дозволяють встановлювати тепловий насос в житлових приміщеннях. Необхідна площа установки 1 м². Зовнішній блок розміщується зовні - встановлюється на бетонну площадку або спеціальну підставку поруч з будинком або розміщується на стіні, завдяки чому тепловий насос може встановлюватися не тільки в будинку, але і в квартирі багатоповерхового будинку, офісі.

Опалення

Найбільш ефективно тепловий насос працює з системою теплопостачання з низькою температурою подачі (теплі підлоги, теплі стіни, теплі стелі). При правильно підібраною потужності, тепловий насос забезпечує потреби приміщення в теплі більшу частину опалювального сезону. В період низьких температур необхідна спільна робота теплового насоса з додатковим теплогенератором, наприклад, з газовим котлом або з вбудованим електронагрівачем. При досягненні зовнішньої температури повітря -20 °, додатковий теплогенератор буде повністю покривати теплове навантаження. В середньому, за опалювальний сезон тепловий насос в режимі «повітря / вода» покриває від 85% до 95% потреб в теплі в залежності від температури подачі в системі теплопостачання і температури зовнішнього повітря в опалювальний період.

Приготування гарячої води

Тепловий насос також забезпечує і приготування гарячої води. Для гарантованого запасу гарячої води в системі ГВП повинен бути ємнісний водонагрівач об'ємом рівним добової потреби в гарячій воді (в середньому 70 л на добу на 1 людину) і при підборі потужності теплового насоса необхідно враховувати додаткову потужність для приготування гарячої води з розрахунку 0,25 кВт на 1 людину.

Кондиціювання

Завдяки функції активного охолодження, тепловий насос може забезпечити будівлю в кондиціонуванні. Для цього система холодопостачання повинна бути забезпечена приладами розподілу холоду. Це можуть бути фанкойли (настінні, стельові) або поверхневі системи (теплі / холодні стіни, теплі / холодні стелі). Також в систему повинна бути включена буферна ємність для акумуляції холоду і окрема насосна група розподіляє холодне повітря по приміщеннях.

Про виробника

Німецька компанія Bosch заснована 1886 році інженером-підприємцем Робертом Бошем. За більш ніж 100 років Вosch з маленької майстерні перетворилася на світового лідера з виробництва побутової техніки та теплотехнічного обладнання

Про виробника

Німецька компанія Bosch заснована в 1886 році інженером-підприємцем Робертом Бошем. За більш ніж 100 років, Вosch з маленької майстерні, перетворилася на світового лідера з виробництва побутової техніки та теплотехнічного обладнання середнього і преміум класу. До складу компанії входять 22 дочірніх підприємства, які займаються розробками в області створення: акумуляторних батарей, автомобільних запчастин, професійного і побутового будівельного інструменту і т.д. Bosch Thermotechnology, що входить до групи дочірніх підприємств забезпечує поставки енергоефективного опалювального обладнання. До неї відносяться такі бренди: Bosch, Buderus, Junkers, Dakon, e.l.m leblanc S.A., Florida Heat Pump (FHP), Geminox, IVT, Nefit, Sieger, Vulcano and Worcester.

 

Адресна доставка

По Києву:

  • при замовленні товару на суму до 3000 грн. - 300 грн .;
  • при замовленні товару на суму більше 3000 грн., доставка виконується безкоштовно.

По Київській області (до 20 км від міста Київ):

  • при замовленні товару на суму до 3000 грн. - 600 грн .;
  • при замовленні товару на суму більше 3000 грн. - 300 грн.

Від 20 км від Києва: вартість доставки за домовленістю

Умови адресної доставки

Графік доставок: ПН. - Пт .: 09:00 - 19:00. Доставка вантажів здійснюється водієм до під'їзду чи будинку. У вартість доставки не входить послуги занесення і підйому товару. Вартість послуг підйому і занесення товару: 30-200 грн./поверх за 1 одиницю товару, залежить від розмірів, ваги товару і складності підйому.

Доставка поштовими операторами

Доставка товарів по Україні здійснюється компаніями «Нова Пошта», «Інтайм», «Нічний експрес» до відділення у Вашому місті за тарифами перевізника. Відправка товару здійснюється з ПН. - Пт .: 09:00 - 20:00. Звертаємо Вашу увагу, що деякі товари, такі як: радіатори опалення, підлогові газові котли, бойлери, каміни, приточно-витяжні установки, буферні ємності, сонячні батареї, сонячні колектори поставляються із заводу в м'яких упаковках і вимагають додаткової упаковки (дерев'яної обрешітки). Дана послуга оплачується окремо. Вартість уточнюйте у продавців при оформленні замовлення. У разі виникнення питань, по доставці замовлень, прохання звертатися за телефоном 044 232 38 85.

Форми оплати

Оплата готівкою можлива при адресній доставці або в офісі компанії за адресою: м Київ, вул. Генерала Шаповала 2, оф. 106. На підтвердження оплати видається товарний чек з підписом і печаткою продавця.

Безготівкова оплата для суб'єктів господарської діяльності, які не є платниками ПДВ.

Безготівкова оплата для суб'єктів господарської діяльності, платників ПДВ.

Оплата платіжними картами Visa і MasterCard здійснюється через мобільний додаток Вашого банку на реквізити продавця, які продавець-консультант повідомить Вам при оформленні замовлення.

Технічні характеристики

Compress 7000i AW 17

Теплопродуктивність (кВт) / COP A7/W35

17/4,99

Теплопродуктивність (кВт) / COP A2/W35

14/4,03

Теплопродуктивність (кВт) / COP A-7/W35

12,5/2,55

Продуктивність на охолодження (кВт) / ERR А35 / W18

11,92/3,28

Максимальна температура подачі (°C)

62

Зовнішній блок, вага (кг)

184

Внутрішній блок AW B/ AW E, вага (кг)

30/35

Максимальний рівень шуму (дБ(А))*

53

Режим опалення (°C)

-20 до +35

Режим охолодження (°C)

+15 до +45

Електропідключення В/Гц

400/50

Габарити ВхШхГ, мм зовнішній блок

1695х1200х545

Габарити, ВхШхГ, мм внутрішній блок

700х485х386