Повітряний тепловий насос Vaillant aroTHERM split  VWL 35/5 AS з внутрішнім блоком VWL

Повітряний тепловий насос Vaillant aroTHERM split VWL 35/5 AS з внутрішнім блоком VWL

230900 грн.
Виробник: Vaillant
Код товару: 000010021631VWL
Є в наявності

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо вам та уточнимо деталі!

Vaillant аroTHERM VWL 35/5 AS 230V з внутрішнім блоком VWL 57/5 IS - повітряний тепловий насос, зібраний за принципом split-системи, що складається з двох модулів: зовнішнього aroTHERM VWL 35/5 AS 230V і внутрішнього VWL 57/5 IS. Внутрішній блок оснащений вбудованим електронагрівачем. Модулі між собою з'єднані фреоновим контуром. Теплова потужність (А-7 / W35) - 3.6 кВт, холодильна потужність - 3.2 кВт. Підійде для приміщень площею до 70 м², точний розрахунок площі залежить від теплових втрат будівлі, які можна точно розрахувати під час проведення проектування системи опалення.

Джерело тепла і принцип роботи

Для теплового насоса аroTHERM VWL split джерелом тепла виступає вуличне повітря. Він працює за принципом відбору тепла з повітря і передачі його воді, яка циркулює в системі опалення. Тому теплові насоси даного виду часто називають насоси "Повітря-вода».

Переваги використання

• Витрати на опалення і гарячу воду нижче в 3-4 рази

• Високий коефіцієнт перетворення СОР (до 5,1) - з 1 кВт електроенергії тепловий насос видає до 5,1 кВт теплової енергії

• Стабільна робота при температурах до - 20 C °

• Автоматизована регулювання потужності в діапазоні від 25 до 100% за рахунок інверторної технології компресора

• Віддалене управління тепловим насосом зі смартфона або планшета

• 10 років гарантії на компресор

Ключові особливості

Основні компоненти, що відповідають за опалення і гаряче водопостачання, зібрані в одному внутрішньому модулі VWL IS, що дозволяє створювати більш гнучкі системи опалення з використанням вже встановленого раніше обладнання на об'єкті. Також, в дану комплектацію можна інтегрувати систему з сонячними колекторами. Тепловий насос aroTHERM з внутрішнім блоком VWL IS може вирішувати три задачі: опалення, приготування гарячої води (необхідна окрема ємність - бойлер з вбудованим теплообмінником), кондиціювання.

Оснащення внутрішнього блоку

додатковий електронагрівач на 6 кВт з модуляцією потужності

3-х ходовий клапан ГВП

конденсатор

розширювальний бак системи опалення 10 л

насос з частотної регулюванням

Установка

Для розміщення теплового насоса немає особливих вимог до приміщення, тому внутрішній блок може розміщуватися в технічній кімнаті, коморі і навіть кухні. Компактні розміри і низький рівень шуму дозволяють встановлювати тепловий насос в житлових приміщеннях. Необхідна площа установки 1 м². Зовнішній блок розміщується зовні - встановлюється на бетонну площадку або спеціальну підставку поруч з будинком або розміщується на стіні, завдяки чому тепловий насос може встановлюватися не тільки в будинку, але і в квартирі багатоповерхового будинку, офісі.

Опалення

Найбільш ефективно тепловий насос працює з системою теплопостачання з низькою температурою подачі (теплі підлоги, теплі стіни, теплі стелі). З правильно підібраною потужністю, тепловий насос забезпечує потреби приміщення у теплі більшу частину опалювального сезону. В період низьких температур необхідна спільна робота теплового насоса з додатковим теплогенератором, наприклад, з газовим котлом або з вбудованим електронагрівачем. При досягненні зовнішньої температури повітря -20°, додатковий теплогенератор буде повністю покривати теплове навантаження. В середньому, за опалювальний сезон тепловий насос в режимі «повітря / вода» покриває від 85% до 95% потреб в теплі в залежності від температури подачі в системі теплопостачання і температури зовнішнього повітря в опалювальний період.

Приготування гарячої води

Тепловий насос також забезпечує і приготування гарячої води. Для гарантованого запасу гарячої води в системі ГВП повинен бути ємнісний водонагрівач об'ємом рівним добовій потребі в гарячій воді (в середньому 70 л на добу на 1 людину) і при підборі потужності теплового насоса необхідно враховувати додаткову потужність для приготування гарячої води з розрахунку 0,25 кВт на 1 людину.

Кондиціювання

Завдяки функції активного охолодження, тепловий насос може забезпечити будівлю в кондиціонуванні. Для цього система холодопостачання повинна бути забезпечена приладами розподілу холоду. Це можуть бути фанкойли (настінні, стельові) або поверхневі системи (теплі/холодні стіни, теплі/холодні стелі). А також в систему повинні бути включені буферна ємність для акумулювання холоду і окрема насосна група, що розподіляє холодне повітря по приміщеннях.

Про виробника

Компанія Vaillant - світовий лідер в сегменті опалювального обладнання, заснована 145 років тому в м Ремшайд, Німеччина. На сьогоднішній день до складу Vaillant Group входять виробничі і дослідницькі центри в Німеччині, Франції, Великобританії, Іспанії, Італії, Словаччини, Туреччини та Китаї. Продукція вироблена на території КНР призначена тільки для ринку Китаю. Vaillant має дочірні компанії більш ніж в 20 країнах світу і експортує свою продукцію більш ніж в 60 країн світу. Тільки за останні 20 років продукція компанії отримала більше 60 міжнародних нагород.

Адресна доставка

По Києву:

  • при замовленні товару на суму до 3000 грн. - 300 грн .;
  • при замовленні товару на суму більше 3000 грн., доставка виконується безкоштовно.

По Київській області (до 20 км від міста Київ):

  • при замовленні товару на суму до 3000 грн. - 600 грн .;
  • при замовленні товару на суму більше 3000 грн. - 300 грн.

Від 20 км від Києва: вартість доставки за домовленістю

Умови адресної доставки

Графік доставок: ПН. - Пт .: 09:00 - 19:00. Доставка вантажів здійснюється водієм до під'їзду чи будинку. У вартість доставки не входить послуги занесення і підйому товару. Вартість послуг підйому і занесення товару: 30-200 грн./поверх за 1 одиницю товару, залежить від розмірів, ваги товару і складності підйому.

Доставка поштовими операторами

Доставка товарів по Україні здійснюється компаніями «Нова Пошта», «Інтайм», «Нічний експрес» до відділення у Вашому місті за тарифами перевізника. Відправка товару здійснюється з ПН. - Пт .: 09:00 - 20:00. Звертаємо Вашу увагу, що деякі товари, такі як: радіатори опалення, підлогові газові котли, бойлери, каміни, приточно-витяжні установки, буферні ємності, сонячні батареї, сонячні колектори поставляються із заводу в м'яких упаковках і вимагають додаткової упаковки (дерев'яної обрешітки). Дана послуга оплачується окремо. Вартість уточнюйте у продавців при оформленні замовлення. У разі виникнення питань, по доставці замовлень, прохання звертатися за телефоном 044 232 38 85.

Форми оплати

Оплата готівкою можлива при адресній доставці або в офісі компанії за адресою: м Київ, вул. Єреванська 30, оф. 9. На підтвердження оплати видається товарний чек з підписом і печаткою продавця.

Безготівкова оплата для суб'єктів господарської діяльності, які не є платниками ПДВ.

Безготівкова оплата для суб'єктів господарської діяльності, платників ПДВ.

Оплата платіжними картами Visa і MasterCard здійснюється через мобільний додаток Вашого банку на реквізити продавця, які продавець-консультант повідомить Вам при оформленні замовлення.

Технічні характеристики, модель:

VWL 35/5 AS 230 В

Теплова потужність (A-7/W35), кВт

3,6

Споживання електроенергії, кВт

1,13

Коефіцієнт перетворення COP

3,2

Теплова потужність (A7/W35), кВт

3,2

Споживання електроенергії, кВт

0,64

Коефіцієнт перетворення COP

5

Теплова потужність (A7/W55), кВт

2,8

Споживання електроенергії, кВт

1,08

Коефіцієнт перетворення COP

2,6

Теплова потужність (A35/W7), кВт

3,2

Споживання електроенергії, кВт

1,14

Коефіцієнт перетворення EER

2,8

Підключення до електромережі, В / Гц

230/50

Максимальний пусковий струм, А

11,5

Макс. температура нагріву, °C

62

Мінімальна температура повітря в режимі опалення та нагріву водонагрівача, °C

-20

Мінімальна та максимальна температура повітря в режимі охолодження, °C

15/46

Рівень шуму (A7/W35), дБ

51

Габарити: В*Ш*Г, мм

765*1100*450

Вага, кг

82